Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ramy Pana Orłowskiego


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 750519

750519
  • Użytkownik
  • 147 postów
  • SkądKraśnik

Napisano 29 lipiec 2008 - 07:58

Witam
Coraz blizsza staje mi się idea złożenia roweru. Zastanawiam się nad ramami Pana Orłowskiego. Odnalazłem stronę w necie ale otwiera mi się tylko galeria. Czy może muszę coś ustawić w kompie???
I oczywiście zasadnicze pytanie: Czy ktoś używa ram Pana Orłowskiego - proszę o opinię. Również te zasłyszane od kolegów użytkowników ram.
Może ktoś ma kontakt do Firmy lub do Pana Orłowskiego.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam Brać Szosową.

#2 Gosc_tozik_*

Gosc_tozik_*
  • Gość

Napisano 29 lipiec 2008 - 08:03

Pan Orłowski jest zarejestrowanym użytkownikiem tego forum :-) ale nie pamiętam nicka.
Oferował kiedyś ciekawe stalowe ramy do ostrego koła.

#3 Konik

Konik
  • Użytkownik
  • 540 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 lipiec 2008 - 09:49

Leniuszki... 8-)
http://forumszosowe....ewprofile&u=619

#4 gres

gres
  • Użytkownik
  • 640 postów
  • Skądkraków

Napisano 29 lipiec 2008 - 10:07

bardzo dobry pomysł :)
z jego ram korzystało wielu MOCNYCH
Alternatywą są Panowie: Rychtarski i Kondej.

Jak już się dowiesz czegoś to podziel się , bo mnie również chodziło po głowie zamawianie u któregoś z nich ramy. stalowej bądz tytanowej :)

geolog - www.geologpoludnie.cba.pl


#5 winiak15

winiak15
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądZrazim

Napisano 29 lipiec 2008 - 10:49

A wiecie czy u Pana Orłowskiego można dostać ramę lub widelec w stanie surowym tzn bez pomalowania?? Jakie są w ogóle ceny ram u tego Pana?

#6 Hombre

Hombre
  • Użytkownik
  • 167 postów
  • SkądPolice

Napisano 29 lipiec 2008 - 11:05

Opinie zasłyszane ogólnie to takie że to dobre ramy, nie słyszałem nic złego o nich.

#7 Muniek

Muniek
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • SkądPszczyna

Napisano 29 lipiec 2008 - 17:01

A wiecie czy u Pana Orłowskiego można dostać ramę lub widelec w stanie surowym tzn bez pomalowania?? Jakie są w ogóle ceny ram u tego Pana?


Myślę że nie powinno być z tym najmniejszego problemu.

Cena za ramę to od około 1500 zł w górę.

Użytkuję ramę p. Orłowskiego od grudnia - jakość wykonania, malowania, sztywność - perfekcyjne. Na początku tego nie doceniałem, ale potem widziałem ramy konkurencji i nie ma nawet co porównywać. To co dodatkowo muszę podkreślić to obsługa klienta, pomoc w dobrze części i możliwość kupna sterów itd. Gorąco polecam.

#8 winiak15

winiak15
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądZrazim

Napisano 29 lipiec 2008 - 20:12

a jakbym chciał kupić u Pana orłowskiego widelec ? jakie są ceny? za pomalowany albo niepomalowany??

#9 Muniek

Muniek
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • SkądPszczyna

Napisano 29 lipiec 2008 - 21:32

a jakbym chciał kupić u Pana orłowskiego widelec ? jakie są ceny? za pomalowany albo niepomalowany??


Ale po co chcesz kupić sam widelec? Na allegro znajdziesz taniej (raczej). Jeśli jednak to musiałbyś pytać p. Orłowskiego.

#10 winiak15

winiak15
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądZrazim

Napisano 30 lipiec 2008 - 13:18

Już znam ceny:) ale ja szukam jakiegoś taniego widelca a Pan orłowski robi co prawda tańsze od np accenta alu ale ja musiałbym mieć bardzo tanio niestety więc na ten rok rezygnuję z ramy i widelca i pośmigam na moim jaguarze:P

#11 Muniek

Muniek
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • SkądPszczyna

Napisano 31 lipiec 2008 - 21:07

Już znam ceny:) ale ja szukam jakiegoś taniego widelca a Pan orłowski robi co prawda tańsze od np accenta alu ale ja musiałbym mieć bardzo tanio niestety więc na ten rok rezygnuję z ramy i widelca i pośmigam na moim jaguarze:P


Pan Orłowski widelców nie robi, kupuje gotowe.



Dodaj odpowiedź