Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bokserki kolarskie


15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kiczaty

Kiczaty
  • Użytkownik
  • 25 postów
  • SkądGorzyce

Napisano 29 lipiec 2008 - 18:24

Witam,

zastanawiam się na kupnem takich bokserek i mam dal was ptyania czy ktoś ma takie bokseri czy wygodnie się w nich jeździ i czy nie lepiej kupic spodenek.

oto one:

http://www.allegro.p...o_rozm_xxl.html

#2 SN

SN
  • Użytkownik
  • 475 postów
  • Skądzupelnie blisko

Napisano 29 lipiec 2008 - 18:29

uzywam takie bokserki podczas zimy, poniewaz moje dlugie spodnie rowerowe nie posiadaja wkladki. patent sprawdza sie znakomicie i nie ma zadnego negatywnego wplywu na komfort. taka bielizna dodatkowo otula biodra i dolna czesc plecow, nie krepujac przy tym ruchow.
w lecie preferuje typowe spodenki kolarskie, z wkladka.
kiedys zrobilem eksperyment i w cieply dzien zalozylem bokserki,a na nie spodenki. bylo mi zbyt wygodnie i zdecywanie za goraco :-)

#3 Kiczaty

Kiczaty
  • Użytkownik
  • 25 postów
  • SkądGorzyce

Napisano 29 lipiec 2008 - 18:36

tak tylko mi chodzi o to że na te bokserki będę obierał zwykłe spodenki takie codzienne, luźne

#4 SN

SN
  • Użytkownik
  • 475 postów
  • Skądzupelnie blisko

Napisano 29 lipiec 2008 - 19:11

ubierajac bokserki kolarskie pod zwykle spodenki bedziesz czul sie wygodnie i higienicznie

#5 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 29 lipiec 2008 - 19:29

hmmm a co zakładacie w lecie pod spodenki z wkładką ?

#6 SN

SN
  • Użytkownik
  • 475 postów
  • Skądzupelnie blisko

Napisano 29 lipiec 2008 - 19:36

absolutnie nic!

#7 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 29 lipiec 2008 - 19:39

a ja sie tyle męczyłem z gaciami ;)

a jak przyjdzie jesień ? preferujecie bokserki zwykłe bawełniane czy jakies specjalne a może jakieś gacie ? :>

#8 Mika

Mika
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • SkądGliwice

Napisano 30 lipiec 2008 - 18:16

może to dziwne,ale ja też używam takich bokserek ;p tyle,że z berknera ;) tak jak ktoś pisał wcześniej - w zimie pod długie grube spodnie. Są super, komfortowo i ciepło. Jeśli chodzi o zakładanie pod zwykłe, luźne spodenki to powinny być optymalnym rozwiązaniem dla kogoś, kto nie jest przekonany do obcisłych kolarskich spodenek - komfort spowodowany wkładką będzie, a wygląd zupełnie "cywilny" ;) no i powtórze - pod kolarskie spodenki nic się nie zakłada :)

#9 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 30 lipiec 2008 - 21:14

Dzisiaj wytestowałem bez - dojechalem, ba nawet było przyjemnie ;)

#10 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 31 lipiec 2008 - 06:37

Dziwne, że w ogole wcześniej jeździłeś jeszcze w czymś pod spodenkami.
:shock:

#11 Mika

Mika
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • SkądGliwice

Napisano 31 lipiec 2008 - 06:46

oj co się Malik dziwisz, masa osób tak zaczyna bo nie wiedzą, bo się wstydzą itp...

#12 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 31 lipiec 2008 - 06:52

Tzn. tu nie chodzi o wstyd, bo czego tu sie wstydzić ? ;) fakt, że spodnie z wkładką mam od niedawna, ale i tak nie przyszedł mi na mysl aby pozbyć reszty dzianiny ;)

#13 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 31 lipiec 2008 - 06:59

Dobrze, że nie jeździłeś tak przez dłuższy czas... jeszcze twoja dziewucha by się załamała kiedy by się okazało, że .......... ;-) :mrgreen:

#14 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 31 lipiec 2008 - 08:40

Wole nie mysle co by było gdyby... ;) Ale wiecie co... wczoraj sie lekko przeraziłem to myślą, bo jak sobie pomyśle o zawodowcach i o ich wywrotkach i o ich nagich (czyt. poobdzieranych tyłkach) to co bedzie jak mi (odpukać w niemalowane) cos takiego sie przytrafi ? :D Hmm Parada z białym tyłkiem w dzisiejszej Polsce pachnie paragrafem ;)

Ale fakt faktem, mam zamiar sprawić sobie takie bokserki z wkładką - w koncu jesień juz tuż tuż, z wygodnego na niewygodne ciężko sie będzie przenieść :)

#15 Gosc_MusicMan_*

Gosc_MusicMan_*
  • Gość

Napisano 03 sierpień 2008 - 19:26

zawsze mozna zalozyc w miare obcisle oddychajace gatki, sprawdzone
ale osobiscie tez jezdze tylko w spodenkach z wkladka bez dodatkow

#16 Gosc_Sruba_*

Gosc_Sruba_*
  • Gość

Napisano 07 sierpień 2008 - 20:16

Zimowe spodnie też maja wkładki antybakteryjne sam mam takie z Campagnolo wiec mi nik nie będzie wkręcał że takowe nie istnieją ! :-P



Dodaj odpowiedź