Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyścig Kolarski "Tour de RYBNIK"


270 odpowiedzi w tym temacie

#41 Robert_Rybnik

Robert_Rybnik
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • SkądRybnik

Napisano 16 wrzesień 2008 - 22:54

michal900 umiesz czytać...? To czytaj do końca com napisał...
Napisałem juz WSZYSTKO w tym temacie...
Chyba wyraziłem sie DOŚĆ jasno, żeby przyjąć to do wiadomości.
(Inni też dość klarownie sie wypowiadają....)

WYŚCIG KOLARSKI to WYŚCIG KOLARSKI...
Organizator ustala takie warunki to trzeba sie dostosować...

a Ty drązysz i drążysz... i tak nic nie zmienisz w tej kwestii :!:

NIE każe Ci sięz tym godzić, ale przyjąć do wiadomości....
Albo przyjmujesz warunki organizatora i startujesz w wyscigu, albo sie z nimi nie zgadzasz i nie startujesz.... Innej opcji nie ma...

NIGDY, NIGDZIE nie twierdziłem, że kolarz czy rowerzysta BEZ KOLARKI jest automatycznie GORSZY, SŁABSZY czy BEZ szans :!: :!: :!:

ZAWSZE POWTARZAM WSZYSTKIM: ŻE LICZY sie KOPYTO a nie SPRZĘT...


:arrow: Przykład z życia
http://pl.youtube.co...h?v=E9642fYBnM4

Nasz kolega połamał ramę w swojej szosie i jechał z nami na damce z supermarketu :!:
Wytrzymał cały wyjazd, a targał na czele grupy i po 40 km/h :!: ;-)


Poprostu masz pecha, że trafiło na Ciebie!!! Przykro mi, ale w życiu tak bywa...
Zawsze ktoś musi być pokrzywdzony, zawiedziony, niespełniony...


Jeszcze nie było takeigo co by wszystkim dogodził...


Ilu jest zawiedzionych, którzy są urodzeni na początku roku 1993 i NIE MOGĄ startować... a brakuje im miesiaca czy 2 m-cy do 16 lat .. :cry: (Było paru takich...)
Ilu jest takich co mają kolarkę, a nie mają KASKU SZTYWNEGO..... (Sam znam kilku...)
Ilu jest takich co ich rower nie spełnia danych wymagań (Twoja sytuacja)

Serio dla mnie Twoje zachowanie jest dość DZIECINNE, płaczesz za czyms czego nie możesz mieć...


Też bym sobie pośmigał na zawodach licencjonowanych - ale nie mam lciencji... :-/
Chciałbym pośmigac w klubie, ale za stary jestem.... :-/
i jeszcze tak mogę powymieniać....


GRUNT to chodzi o to, zę NIE ZAWSZE MA SIE TO CZEGO SIE CHCE...
Czasem po prostu tak bywa i TRZEBA sie z TYM POGODZIĆ....

POZDROWER ;-)


PS.
Proszę Was, zlitujcie się i skończcie juz tą BEZCELOWĄ, JAŁOWĄ i NIEPOTRZEBNĄ dyskusję. Klamka zapadła i w tej edycji panujatakei a nie inne zasady.


#42 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 17 wrzesień 2008 - 05:47

Dla przykładu ostatni spotkałem na trasie kolarza (na sprzęcie za 15tys) który w 1994r ukończył TOUR DE POLOGNE i po dłuższej jeździe z nim dziwił sie że można tak jeździć na rowerze o wadze 14kg, utrzymywałem jego tempo pod górki (z trudem ale udało sie) i ciągle mi powtarzał że jestem piekielnie mocny. Tak więc pozory mylą.

Kolego Michale a mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy którz to taki :?:

#43 michal900

michal900
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • SkądMikołów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 12:51

Nie przedstawił sie :-(

Robert_Rybnik przecież napisałem że sie ze wszystkim zgadzam i akceptuje regulamin więc skończmy już ten temat :-D

#44 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 20 wrzesień 2008 - 19:11

No i po wyścigu. Startował ktoś :?: jakie wrażenia.
Mimo ciężkich warunków wyścig stał na niezłym poziomie. Przyjechało kilku chłopaków z Weltura i z Silesi Rybnik sporo ataków, pogoni. Pod koniec poszła ucieczka którą dogoniliśmy chyba 500m przed metą i o wszystkim roztrzygnął finisz z peletonu w którym najlepszy okazał się pewnie dla niektórych znany Adam Pierzga. Troche źle rozegrałem końcówke i zająłem tylko 5 miejsce, a mogło być lepiej :roll: . Jeszcze jeden problem był za metą było strasznie wąsko i nie miałem miejsca żeby wychamować w wyniku czego przy ok 50km/h walnołem w wysoki krawężnik, a potem świat zawirował i wylądowałem na poboczu. Opona przednia rozwalona, ale na szczęście tylko tyle bo mogło być gorzej. No i jeszcze kolano mocno stłuczone, ale jutro pewnie na rowerze nie bedzie śladu.

#45 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 20 wrzesień 2008 - 19:30

mariusz k, czy tam byl "wolny wstęp" czy tylko z klubów ludzie ?
jeździsz w klubie z rybika ? :)

#46 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 20 wrzesień 2008 - 21:48

Wyścig był dla wszystkich którzy spełniali kryterium jeśli chodzi o wiek no i trzebabyło jechać na szosówce. A jeśli chodzi o klub to czy to jest klub to nie wiem, ale taka grupa amatorska że tak powiem. No i są wstępne wyniki które zostaną w późniejszym czasie uzupełnione http://kolarstwo.mar...-tymczasowe.doc

#47 Robert_Rybnik

Robert_Rybnik
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • SkądRybnik

Napisano 21 wrzesień 2008 - 19:03

Troche informacji z mediów ;-)

http://www.tvs.pl/informacje/4911/
http://www.rybnik.co...-3270-7821.html

Wiecej informacji bedzie ukazywało sie na naszej stronie. (Prosimy o cierpliwość)

#48 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 22 wrzesień 2008 - 13:40

jaka średnia zwycieżcy ?

#49 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 22 wrzesień 2008 - 19:43

hehe gosciu pod koniec filmiku miał pecha Ale BUBA

#50 tomacias

tomacias
  • Użytkownik
  • 208 postów
  • Skądopolskie

Napisano 22 wrzesień 2008 - 19:49

gosciu pod koniec filmiku miał pecha Ale BUBA


Ten gościu to Nasz mariusz k jak sądzę z jego relacji kilka postów wcześniej. Współczuję, ktoś chyba nie pomyślał z tymi barierkami zaraz za finiszem przy mokrej nawierzchni układając tak wąski przejazd.
Wyglądało to nieciekawie szczęsliwie z drugiej strony ze uskuteczniłeś lot na trawę a nie na asfalt. Mam nadzieję ze obeszło się bez kontuzji.

#51 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 22 wrzesień 2008 - 19:50

Mariusz, jaka średnia ?

#52 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 22 wrzesień 2008 - 20:06

No dokładnie to ja miałem tą krakse, po prostu nie miałem miejscażeby wychamować, ci co byli przede mną zjechali do prawej no i tyle pamiętam potem walnąłem w krawężnik zrobiłem salto i wylądowałem na głowie. O dziwo nic sie nie stało po za przeciętą oponą :-? i troche odrapaną obręczą.Mogło być gorzej zwarzając że jechałem ok 50km/h. A jeśli chodzi o średnią to dokładnie nie wiem bo nie miałem licznika, ale ktoś mówił że czas był 1h20 53km to średnia prawie 40.

#53 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 22 wrzesień 2008 - 20:15

ci co byli przede mną zjechali do prawej no i tyle pamiętam potem walnąłem w krawężnik zrobiłem salto i wylądowałem na głowie

Taki gościu we fioletowym czy niebieskim trykocie Ci zajechał. :evil: Prześledziłem kilkakrotnie filmik i tak to on ... Mariusz co dalej ? Czy killing ? Kiedy i za ile ?

#54 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 22 wrzesień 2008 - 20:25

Taki gościu we fioletowym czy niebieskim trykocie Ci zajechał. :evil: Prześledziłem kilkakrotnie filmik i tak to on ... Mariusz co dalej ? Czy killing ? Kiedy i za ile ?


No wiem że to on, to jest mój powiedzmy kolega i często na wyścigach z nim gadam, nawet próbowaliśmy razem uciekać. Ale to raczejnie jego wina tylko źle ustawionych barierek, każdy chciał je ominmąć i tak wyszło że akurat ja sie nie zmieściłem :-/ , ale cóż kraksa to normalna rzecz i ryzyko zawodowe, tylko szkoda opony :cry: .

#55 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 22 wrzesień 2008 - 20:35

Uuu, współczuję. Jak zatrzymacie filmik na 5 sekundzie to na czele grupy znajduje się taki zawodnik w białym kasku i żółtej koszulce. Może ktoś go zna? To mój ziom Seba. :-P

#56 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 24 wrzesień 2008 - 19:47

Dzisiaj o 21:58 i 00:58 na programie TVT relacja z Tour de Rybnik ;-)

#57 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 24 wrzesień 2008 - 19:51

Chętnie bym obejrzał ale TVT to chyba jakiś lokalny kanał.

#58 Robert_Rybnik

Robert_Rybnik
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • SkądRybnik

Napisano 26 wrzesień 2008 - 22:37

TVT to lokalna TV, ale za jakis czas to samo powinno być do obejrzenia na ich stronie...

www.telewizjatvt.pl


Relacje portalu Rybnik.com.pl ;-)


MAŁA ROZDZ. :arrow: http://www.rybnik.co...d7-6-1-444.html
DUŻA ROZDZ. :arrow: http://www.rybnik.co...d7-6-2-444.html



Zachęcamy do oddawania głosów na film TOUR de RYBNIK ;-)
Niech KOLARSTWO zostanie zauważone :-P

#59 merckx

merckx
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • SkądSanok

Napisano 28 wrzesień 2008 - 12:28

Oddałem głos ;-) być może za rok się zjawie na tym wyścigu :-)

#60 Robert_Rybnik

Robert_Rybnik
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • SkądRybnik

Napisano 28 lipiec 2009 - 12:22

TOUR de RYBNIK 2009


Czekamy co prawda jeszcze na OFICJALNĄ / FORMALNĄ zgodę z UM Rybnika, ale wszystko jest już dogadane, ustalone, także powinna to być tylko czysta formalność...

Na razie TYLKO tyle newsów....
NIE wszystko na raz... :-P
WRAŻENIA trzeba stopniować...

http://kolarstwo.mar...tour-de-rybnik/ ZAPRASZAM

Także zapraszam na nasze forum...

http://kolarstwo.mar...24&p=2674#p2673


Pozdrower
Robert



Dodaj odpowiedź