Skocz do zawartości


Marznace stopy - ochraniacze itp


23 odpowiedzi w tym temacie

#21 pit

pit
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • SkądBaLi, Kielce

Napisano 30 styczeń 2008 - 20:02

Marzna stopy ? Gdzies widzialem wkladki do butow firmy SIDI zasilane mala bateria. Taka wkladka potrafi dobrze rozgrzac stope. Cena kompletu okolo 900 zl.


To juz lepiej kupić buty zimowe.
Mam Shimano WR-1 Spd-Sl i się sprawdzają, zupełnie inny komfort niż z ochraniaczami.
Sa bardzo sztywne (to nie karbon, ale naprawdę sztywny plastik), lepiej oddychają niz ochraniacze, nie przemakają od spodu. Jeździłem w nich od -3 do +10 i jestem zadowolony.
Trzeba tylko uważać na rozmiar, moim zdaniem są o 1/3 lub 1/2 numeru mniejsze niż normalne szosowe Sh.

#22 Gosc_felipe_*

Gosc_felipe_*
  • Gość

Napisano 31 styczeń 2008 - 18:39

Jakie konkretnie ochraniacze polecacie?

#23 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 31 styczeń 2008 - 19:44

Najlepiej ciepłe. Uważam że nie ma sensu pchać się w pośrednie (tańsze) ochraniacze typu "na chłodne dni". Tylko jeśli już to na mróz i nieprzemakalne, owszem są droższe ale spełniają swoją rolę.

#24 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 styczeń 2008 - 21:39

Ja mam ochraniacze bcm nowatex i przy +5 stopniach było ciepło w stopy, nawet jak musiałem przeprawić się w kampinosie przez strumyczek i lekko zamoczyłem czubek buta to gdy dojechałem do domu i je zdjąłem z butów to były suchutkie :shock: 45pln
Jak dla mnie mogły by lepiej opinać but po bokach bo są minimalnie za szerokie, ale może to wynikać z wąskich bucików scott'a.



Dodaj odpowiedź