Skocz do zawartości


kołol carbonowe 4-ramienne


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_radkowy_*

Gosc_radkowy_*
  • Gość

Napisano 27 kwiecień 2012 - 09:50

Witam, zalega mi w piwnicy carbonowe koło Spinergy X. I tu mam problem, bo nie ma takiego koła na allegro, ja się na tym nie bardzo znam i nie wiem jak je wycenic. Czy mógłby ktoś oszacować cenę? I czy w ogóle jest jakieś zapotrzebowanie na takie koła (to jeśli się nie myle koło na tor, tak?). Z góry dziękuję, link do zdjęcia : http://pliczek.eu/im...DSC_0113_1_.jpg

#2 erico329

erico329
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądWielkopolska

Napisano 27 kwiecień 2012 - 10:03

Ostatnio widziałem na allegro za komplet chyba 1100 albo 1200 zeta, tez takie 4 smigla , tylko nie wiem czy to dokladnie ten model .

#3 picca

picca
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 kwiecień 2012 - 10:40

Ostrokołowcy lubią się masturbować nad takimi kołami. Myślę, że możesz na luzaku wystawić je na allegro za 400-600 zł (zależnie od tego jak bardzo ci zależy na szybkiej sprzedaży). Wprawdzie podobno te koła spinergy lubią pękać i wybuchać, ale myślę że się znajdzie na nie amator.

#4 gres

gres
  • Użytkownik
  • 640 postów
  • Skądkraków

Napisano 27 kwiecień 2012 - 13:21

sam bym przygarnął jakbym miał $$ Jak ci nie potrzebne to możesz wysłąć oddam za przesyłke :-P

geolog - www.geologpoludnie.cba.pl


#5 elziomallo

elziomallo
  • Użytkownik
  • 97 postów
  • SkądMiasto Świętej Wieży

Napisano 02 maj 2012 - 21:35

Fajne koła, miałem w ręku nawet, tylko miały jedną wadę z tego co pamiętam- przy kraksach w peletonie nadspodziewanie często amputowały różne części ciała ;D Dlatego zresztą były po pewnym czasie zakazane.



Dodaj odpowiedź