Skocz do zawartości


Koszulka kolarska


26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_magda_*

Gosc_magda_*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2008 - 19:02

Hej!
Chciałam kupićsobie jakąś fajną i niedrogą (na początek) koszulkę kolarską. Chciałam kupić coś na allegro. I tutaj mam wątpliwości. Skoro obwód klatki piersiowej mam 90~93cm to jaki rozmiar muszę kupić?

#2 Fifi

Fifi
  • Użytkownik
  • 174 postów
  • Skądtj�na pengar

Napisano 08 sierpień 2008 - 19:09

Ja brałbym S.

#3 Gosc_magda_*

Gosc_magda_*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2008 - 19:11

Tez mysle ze s bedzie dobra tylko ze strasznie malo jest koszulek w tym rozmiarze. a np. w klatce piersiowej 100cm to bardzo bedzie wisiala?

#4 dedek

dedek
  • Użytkownik
  • 18 postów
  • SkądMielec

Napisano 08 sierpień 2008 - 19:16

ja mam chudą sylwetke mogę stwierdzic ze bardzo chudą:D
tak samo jak Ty rozglądałem sie po allegro i tam kupiłem koszulkę szerokość pod od pachy do pachy to ok 46 cm to się chyba liczy x2 zeby znać obwód koszulki tak więc 92 cm obwód
aaa obwód mojej klatki wstyd się przyznac:D too 90 cm i jest dla mnie jak najbardziej wygodna ;) to zalezy od Ciebie czy lepiej czujesz sie w obcislej czy troszkę luźniejszej koszulce.
gdy przyszła mi w paczce po otwarciu byłem w szoku, że to takie małe ale materiał ten jest dość rozciągliwy:)
napewno koledzy wypowiedzą sie lepiej ale wybór zależy od Ciebie ;)
ja bym wziął wtedy koszulkę ok 96 jak dla Ciebie ale to tylko moje zdanie :D:)

#5 Gosc_magda_*

Gosc_magda_*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2008 - 19:22

http://allegro.pl/it...rska_roz_s.html
najbardziej napalilam sie na ta ale jak zaczelam patrzec na inne to byly ladniejsze kolorki i duzo napisow. ale te rozmiary :-/ teraz to mam juz metlik w glowie...
tez mam 90cm w klatcepiersiowej ;-)

#6 dedek

dedek
  • Użytkownik
  • 18 postów
  • SkądMielec

Napisano 08 sierpień 2008 - 19:25

http://allegro.pl/it...m_olsh_r_s.html


jeżeli chodzi o kolorki to podoba mi sie ta (rozmiar S) tylko te białe napisy z tyłu :D:X

#7 Gosc_madan_*

Gosc_madan_*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2008 - 19:51

http://allegro.pl/item410136001_hit_jedyna_na_allegreo_nowa_koszulka_itm_olsh_r_s.html


jeżeli chodzi o kolorki to podoba mi sie ta (rozmiar S) tylko te białe napisy z tyłu :D:X


Ej hola hola... Czy te białe napisy to nie przypadkiem: "MRĄGOWSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE"??? Jeśli tak to jak najbardziej polecam!!! :-D

p.s. Mrągowo (znane m.in. z PICNICU COUNTRY) jest od mojej miejscowości jakieś 40-50km więc promocja warmii i mazur jak najbardziej wskazana :lol: hehe :mrgreen:

#8 dedek

dedek
  • Użytkownik
  • 18 postów
  • SkądMielec

Napisano 08 sierpień 2008 - 20:04

hehe a to przepraszam :D:D

#9 Gosc_magda_*

Gosc_magda_*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2008 - 20:17

Ej hola hola... Czy te białe napisy to nie przypadkiem: "MRĄGOWSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE"??? Jeśli tak to jak najbardziej polecam!!!

a co to oznacza?? :roll:

#10 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 08 sierpień 2008 - 20:25

Ja z taką "maleńką" prośbą... proszę tylko się nie rozpisywać na temat Mazur, jezior, itp itd.
Magda potrzebuje koszulki, a nie informacji turystycznych.
W ostatnich dniach zbyt duża ilość tematów zamienia się w OT.

#11 Gosc_magda_*

Gosc_magda_*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2008 - 20:29

Magda potrzebuje koszulki, a nie informacji turystycznych.

Malik to było git :-D :-P no i masz rację

a co powiecie o tym egzemplażu? Jest ładna i do tego bardzo tania.
http://allegro.pl/it...l_jordi_s_.html
ma obwod 100cm i nie wiem czy bedzie dobra. 5 cm to duza roznica?

#12 SN

SN
  • Użytkownik
  • 475 postów
  • Skądzupelnie blisko

Napisano 08 sierpień 2008 - 20:40

gdybym byl kobieta to nigdy nie kupilbym sobie koszulki za szerokiej o 5cm. jesli obwod klatki piersiowej wynosi okolo 90cm to koszulka powinna byc wlasnie w takim rozmiarze, aby ladnie dopasowala sie do ciala i wprawila w zachwyt plec przeciwna :-)

#13 Gosc_magda_*

Gosc_magda_*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2008 - 20:45

gdybym byl kobieta to nigdy nie kupilbym sobie koszulki za szerokiej o 5cm

dlatego pytam :lol: jestem początkująca więc proszę o zrozumienie ;-)

#14 SN

SN
  • Użytkownik
  • 475 postów
  • Skądzupelnie blisko

Napisano 08 sierpień 2008 - 20:48

kazdy z nas kiedys zaczynal i ewolucja nigdy sie nie konczy. dlatego rozumiemy cie calkowicie, lepiej niz ci sie wydaje! :-)

#15 Gosc_magda_*

Gosc_magda_*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2008 - 20:53

http://allegro.pl/it..._angler_2_.html
a takie cos? powinno byc dobre :-P

#16 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 08 sierpień 2008 - 20:53

gdybym byl kobieta to nigdy nie kupilbym sobie koszulki za szerokiej o 5cm

dlatego pytam :lol: jestem początkująca więc proszę o zrozumienie ;-)


Koszulka musi być idealnie dopasowana. Parę cm więcej i będzie łopotać na wietrze jak flaga monako na polskich samochodach rządowych, parę cm za mało i po treningu będziesz spuchnięta jak po spotkaniu z rojem dzikich pszczół ;-)

Z damskich koszulek i ogólnie strojów to bardzo fajne robi accent i biemme. Niestety ta druga firma jest dosyć droga.

#17 SN

SN
  • Użytkownik
  • 475 postów
  • Skądzupelnie blisko

Napisano 08 sierpień 2008 - 20:57

http://allegro.pl/item412276559_koszulka_kolarska_angler_2_.html
a takie cos? powinno byc dobre :-P


jesli rozmiar podany przez sprzedawce odpowiada rzeczywistosci to mysle, ze ta koszulka bedzie odpowiednia dla ciebie.
jesli zdecydujesz sie na zakup to spytaj i zastrzez, ze w przypadku zlego dopasowania, chcesz miec mozliwosc jej oddania.

#18 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 08 sierpień 2008 - 21:16

Wszyscy sie przejeli Madzi obwodem, a nikt nie zapytał o wzrost ;) z doświadczenia wiem, ze jak chce miec dopasowaną koszulke, to skazany jestem ze bedzie krótka, a znowusz jak chce zeby była długa to bedzie zaszeroka. Poza tym warto skupic sie na firmie jaka wyprodukowała koszulke, bo również z doswiadczenia wiem, ze "no name" zrobione sa z kiepkiego materiału. Moja pierwsza koszulka jaką kupiłem to była Vitesse z TdP i choć ma rozmiar 8 (XL) i fruwa na mnie jak "flaga monako" to własnie w niej czuje sie najlepiej, bo materiał tej koszulki jest przyjemny niczym dotyk kobiety. A to czy fruwająca koszulka przeszkadza to mysle ze jest to kwestia gustu - mi osobiscie to nie przeszkadza - ba wydaje mi sie ze ciało sie lepie jchłodzi bo nic stale nie przylega :>

#19 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 sierpień 2008 - 21:26

mam 180cm i mam koszulkę M i w klacie i na długość jest minimalnie za duża, w klacie mam 96cm, następna koszulka jaką kupie będzie w rozmiarze S i wtedy powinna elegancko przylegać :mrgreen: na ebay.co.uk są fajne koszulki team columbia, ale po 200pln :-? trochę drogo, ale może zaszaleję :-P apropo koszulek, ciekawe czy dożyję tej chwili, gdy będę mógł założyć koszulkę forumszosowe.org :roll:

#20 SN

SN
  • Użytkownik
  • 475 postów
  • Skądzupelnie blisko

Napisano 08 sierpień 2008 - 21:29

Wszyscy sie przejeli Madzi obwodem, a nikt nie zapytał o wzrost ;)

pamietaj, ze w przypadku koszulek damskich, dlugosc koszulki zmniejsza sie proporcjonalnie do obwodu klatki piersiowej! :-)



Dodaj odpowiedź