Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomysły na 2013


121 odpowiedzi w tym temacie

#81 Marcines

Marcines
  • Użytkownik
  • 168 postów
  • SkądPruszków

Napisano 11 styczeń 2013 - 18:25

Nietoperek, raczej druga opcja. W przypadku gdyby start był w Parczewie a meta w Hrubieszowie, w sytuacji gdybyś zajechał na wyścig samochodem, musiałbyś wracać po wyścigu do auta jakieś 138 kilosów, rowerkiem :lol:

#82 Nietoperek

Nietoperek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądGorlice

Napisano 11 styczeń 2013 - 19:52

A jak nie mam samochodu i prawka to na kolejny etap muszę zapierniczać jakieś 138 kilosów, rowerkiem.

#83 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 11 styczeń 2013 - 20:59

Chyba nie będzie tak zle,ktoś tam chyba ma olej w glowie :-/

#84 wlodek111

wlodek111
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądToruń

Napisano 12 styczeń 2013 - 19:33

Panowie o co wam chodzi z tym wyścigiem etapowym.Jak Wam się nie podoba to zorganizujcie
lepszy w swoich okolicach i nie ingerujcie w ustalenia organizatora.Organizator robi wyścig wtedy kiedy może go zorganizować i jemu pasuje. A "kowalski" może przyjechać i startować
ale wcale nie musi i może jechać na inny równoległy.Nie każdemu taki start musi pasować.
Moim zdaniem zawodnik powinien dopasować swoje starty do kalendarza a nie organizatorzy dopasowywać się do "kowalskiego".
Pozdrawiam serdecznie
Przepraszam ,że się trochę uniosłem.

#85 Marcines

Marcines
  • Użytkownik
  • 168 postów
  • SkądPruszków

Napisano 12 styczeń 2013 - 19:54

A jak nie mam samochodu i prawka to na kolejny etap muszę zapierniczać jakieś 138 kilosów, rowerkiem.


Czyli chciałbyś startować z przymocowaną przyczepką na cywilne ubrania i resztę ekwipunku na trzy dni ? Czy moze trzy dni będziesz scigał się a potem chodził w kolarskich zapoconych ciuchach, mył się samą wodą a spał na golasa ? :lol:

Tak serio to są wyścigi gdzie zawodnik daje torbę organizatorom a oni wiozą mu to na metę ale to dotyczy raczej etapówek mtb w jakiejś dziczy. Poza tym to dodatkowy problem dla organizatora.

#86 bicicleta

bicicleta
  • Użytkownik
  • 364 postów
  • SkądRadom

Napisano 12 styczeń 2013 - 22:30

Moim zdaniem zawodnik powinien dopasować swoje starty do kalendarza a nie organizatorzy dopasowywać się do "kowalskiego".


Też tak sądzę i mam nadzieję, że organizatorzy się nie zrażąją tymi odosobnionymi głosami w rodzaju idę wtedy na wesele, albo trochę to za daleko.

#87 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 12 styczeń 2013 - 22:30

wlodek111, nie do końca masz rację z tym dopasowaniem się Kowalskiego. Dam Ci przykład z wyższej półki. Gdyby organizatorzy TdF przesunęli termin wyścigu na luty, to pewno i tak stawiłaby się czołówka (prestiż i renoma zrobiłyby swoje), ale już taki Czesiek Lang musiał w zeszłym roku kombinować z terminem TdP żeby nie nachodził na olimpiadę, bo miałby wyścig ogórkowy, gdzie ścigaliby się zawodnicy o nazwiskach mówiących niewiele nawet największym fanom kolarstwa.

Podobnie mamy tutaj póki co etapówka nie ma jeszcze żadnej renomy, dlatego może się okazać, że przez pokrywające się terminy, startujących będzie niewielu, poziom marny, przez co również prestiż żaden.

Pomysł wyścigu jest na pewno fajny, jeżeli impreza się sprawdzi, to w tedy termin będzie nieistotny, bo kowalscy będą musieli się dostosować, narazie będąc na miejscu organizatorów nie ryzykowałbym, a piszę to zupełnie bezstronnie, bo niezależnie od terminu ja i tak się nie wybieram. Z resztą ten wątek nazywa się "pomysły na 2013", więc padł pomysł przesunięcia terminu i nie widzę powodu żeby się unosić

#88 Nietoperek

Nietoperek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądGorlice

Napisano 12 styczeń 2013 - 22:53

Jak się nie ma transportu, z z mety jednego etapu na start drugiego, i zgłosi się to wcześniej organizatorowi to załatwi coś czy trzeba sobie odpuścić wyścig :cry: ??

#89 Gosc_Andrzej M_*

Gosc_Andrzej M_*
  • Gość

Napisano 15 styczeń 2013 - 09:45

Kiedy będzie regulamin na 2013 rok?

#90 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 15 styczeń 2013 - 17:11

Podzielam ciekawość Andrzeja ;-)

#91 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 15 styczeń 2013 - 19:40

Regulamin będzie na dniach... Włąsciwie dopinamy już ostatnie zapisy i punkciki, tak żeby wszystko grało.

#92 Karol_R

Karol_R
  • Użytkownik
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 21 styczeń 2013 - 15:16

No ładna strona ;p

#93 rodman

rodman
  • Użytkownik
  • 255 postów
  • SkądSomewhere In Poland

Napisano 22 styczeń 2013 - 08:41

jak jest możliwość machnijcie większe "kropy" przy terminach ;-)
stronka fajna,
mile widziane trasy i PROFILE :-P
jeszcze tylko kilkanaście tygodni treningów a później już tylko czysta przyjemność :mrgreen:

#94 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 23 styczeń 2013 - 12:08

Wszystko będziemy uzupełniać... jest tego trochę :)

Kropy postaramy się powiekszyć :D

#95 CuoreRosso

CuoreRosso
  • Użytkownik
  • 133 postów
  • SkądŁódź

Napisano 23 styczeń 2013 - 16:22

W Toruniu jest w sobotę (11 maja) czasówka a maraton w niedzielę (12 maja). Czy można pojechać tylko maraton i być klasyfikowanym?

#96 Gosc_Andrzej M_*

Gosc_Andrzej M_*
  • Gość

Napisano 25 styczeń 2013 - 10:26

Rozumiem, że do klasyfikacji generalnej liczą się wszystkie wyścigi, zarówno indywidualnie, jak i drużynowo, nie 14 z 20?

#97 .bast'ia:n

.bast'ia:n
  • Użytkownik
  • 99 postów
  • SkądKamieniec Ząbkowicki

Napisano 25 styczeń 2013 - 23:58

Szacunek za stronę, jako grafik i projektant gratuluję. Dobra robota.
Czekamy na pełną wersję, bo jest jeszcze trochę pustych miejsc no i na opisy od poszczególnych organizatorów.

#98 Gosc_Zidane_*

Gosc_Zidane_*
  • Gość

Napisano 27 styczeń 2013 - 23:06

macie jakieś informacje o tej czasówce na Górze Św. Anny? Kto to organizuje?

#99 Gosc_solid_crank_*

Gosc_solid_crank_*
  • Gość

Napisano 28 styczeń 2013 - 07:34

Hmm, a gdzie to może być lepiej wiadomo jak nie w Leśnicy :->
Też jestem ciekawy, czy ta pętla to z podjazdem, czy tam bliżej Odry(Leśnica, Zdzieszowice)?

#100 Gosc_Zidane_*

Gosc_Zidane_*
  • Gość

Napisano 28 styczeń 2013 - 14:37

Ja jestem całkiem zielony, dopiero zaczynam przygodę z rowerem i jak na złość na miejscu robią mi drużynówkę, zamiast coś indywidualnego ;)



Dodaj odpowiedź