Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rama merida


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 michasozo

michasozo
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądŁdz

Napisano 11 sierpień 2008 - 15:35

Witam wszystkich mam takie pytano a mianowicie intewresuja mnie ramy merida w jakich cenach siee wachajaa nie znam dokładnego modelu i czy w ogóle sa one dobre i opłacalnee z gróry dzieki za pomoc

#2 Mika

Mika
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • SkądGliwice

Napisano 11 sierpień 2008 - 20:31

zasadniczo główną zaletą ram meridy, że są stosunkowo tanie i dobre ;] na różnych modelach jeździłam i każdy, w swojej klasie, był bardzo porządny moim zdaniem, teraz użytkuje sculture evo 909 i jest super ;p a co do konkretnych modeli to zajrzyj na www.rowerymerida.com.pl ;]

#3 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 11 sierpień 2008 - 20:37

Michazoso widzę ,że lubujesz się w zakładaniu nowych tematów . Pytasz sie o wszystko co Tobie akurat przyjdzie na myśl tudzież Cie interesuje. Jednak warto poszperać i poczytać ,że na temat ram i rowerów Meridy było już sporo informacji.

#4 Gosc_Kaczan_*

Gosc_Kaczan_*
  • Gość

Napisano 11 sierpień 2008 - 22:50

Michazoso widzę ,że lubujesz się w zakładaniu nowych tematów . Pytasz sie o wszystko co Tobie akurat przyjdzie na myśl tudzież Cie interesuje. Jednak warto poszperać i poczytać ,że na temat ram i rowerów Meridy było już sporo informacji.


Arnoldzik ja na miejscu michasozo kliknął bym na opcję POMÓGŁ ;-)

Bo zasypywanie Nas przez Niego pytaniami w stylu

a pytanko jeszcze mam czy ...

toż to przecież czysty SPAM.

Jestem ciekaw, jakie jeszcze pytanka Nas czekają. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#5 studius

studius
  • Użytkownik
  • 47 postów
  • Skądokolice Szczecina

Napisano 15 sierpień 2008 - 10:48

Mam nowy rower na ramie Merida Road lite 905 (kupiony m-c temu).
Dziś zauważyłem na ramie podwójne idealnie okręgi (rysy pod lakierem?) pierwsza w w odległości około 9 cm od suportu na grubej ramie i druga 1,5 cm od niej. Takie same okręgi występują na górnej rurze na tej samej wysokości co dolne rysy. Te nierówności są pod lakierem. Mam obawy czy to nie jest wada lub pęknięcie. Rama jest nowa.
Mam pytanie do posiadaczy ram szosowych Merida czy coś takiego występuje również u was?

Bardzo prosze o odpowiedź gdyż nie wiem czy moge bespiecznie jeździć.

[ Dodano: 2008-08-15, 12:38 ]
Zdjęcie rys:
Dołączona grafika

[ Dodano: 2008-08-16, 20:02 ]
Czy nikt nie ma ramy Meridy? Występuje u was coś takiego czy nie?!



Dodaj odpowiedź