Skocz do zawartości


Zdjęcie

Olimpijski rower...??


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 black

black
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • SkądBrzeszcze

Napisano 17 sierpień 2008 - 19:02

Jak pstrykałem fotki nowo pomalowanej ramy mojej szosy to zainteresowały mnie znaczki olimpijskie wygrawerowane na kierownicy(fota poniżej). Zastanawiam sie czy są to jakieś konkretne oznaczenia które świadczą o jej olimpijskiej przeszłosci... :-) Dodam, że rower był importowany z Włoch podobno z jakiegoś tamtejszego dobrego klubu... Co na to powiecie...
Dołączona grafika
Po drugiej stronie kierownicy są jeszcze laury olimpijskie i bodajże jakaś data(jak chcecie to zrobię zdjęcie i wrzucę)

#2 matheo

matheo
  • Użytkownik
  • 84 postów
  • SkądOtwock

Napisano 17 sierpień 2008 - 19:06

Też mam tą kiere, tylko uciełem ją już na baranka do ostrego ;-) Pod mocowaniem mostka ma jeszcze napisane "T.d.F". W każdym razie myśle, że to tylko nazwa modelu, bo niczym ta kierownica nie zachwycała.

#3 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 17 sierpień 2008 - 19:21

To tylko logo. Ja niegdyś miałem zwykłe "tylko" Polskie logo Z.Z.R. - Zjednoczone Zakłady Rowerowe rodem z PRL-u. ;-)

#4 black

black
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • SkądBrzeszcze

Napisano 17 sierpień 2008 - 19:56

A to dzięki :-) Chociaż z drugiej strony fajnie by było mieć rower z taką przeszłością...

#5 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 17 sierpień 2008 - 20:06

Chociaż z drugiej strony fajnie by było mieć rower z taką przeszłością...

Skoro piszesz ,że ow rower jest z jakiegoś dobrego włoskiego klubu to być może był na jakiejś olimpiadzie albo na wyścigu pokoju co najmniej ale napewno nie wcześniej niż w 198- tym którymś tam roku. ;-)



Dodaj odpowiedź