Skocz do zawartości


Zdjęcie

Katowice lub okolice początkujący ! Ktos powalczy wspólnie ?


817 odpowiedzi w tym temacie

#1 blast

blast
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądRokitno Szlacheckie

Napisano 10 czerwiec 2012 - 15:30

Witam,

Tak jak w temacie szukam kogoś ewentualnie grupy ( nie wiem czy z chłopakami z IC bym się nie pogrążył wiec wole zacząć spokojnie ) z kim można powalczyć ! Ja jestem z katowic ale ewentualny dojazd do innego pobliskiego miasta nie jest dla mnie problemem, zazwyczaj mam dużo czasu od pon do piątku w weekend też się trochę tego znajdzie.

Jeśli ktoś będzie chętny to można pisać do mnie na gg : 2266662

Pozdrawiam : )

#2 Huskacz

Huskacz
  • Użytkownik
  • 127 postów
  • Skądtaka śląska wiocha

Napisano 12 czerwiec 2012 - 09:05

Na IC są różne grupy zaawansowania ;) po za tym, patrząc na najlepszych, skłaniasz się do treningów i... wiesz, do czego dążysz :D

#3 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 12 czerwiec 2012 - 14:26

Nie jestem z bezpośrednich okolic Katowic, ale planuje wypad na IC więc kiedyś możemy się zgadać, jednak dopiero w lipcu.

#4 gizmo

gizmo
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądBieruń

Napisano 12 czerwiec 2012 - 15:03

Cześć, ja mam do Katowic równe 30 km i jestem jak najbardziej chętny na wspólne jeżdżenie :) tylko że muszę się uporać jakoś z egzaminami w przyszłym tygodniu, więc ewentualnie po 23.06. Myślę, że na spokojnie się wtedy dogadamy i się pojezdzi :) Może uda się jeszcze kogoś wyciągnąć.

Apropo IC to jest tak jak napisała Huskacz - po starcie honorowym zawsze się jakieś grupki porobią. Ja zazwyczaj siedzę na tyłach i generalnie można uznać to za kompromitację - ale: mobilizacja do treningów jest wielka, sam start honorowy w kato to dla mnie frajda :P Co prawda nie jezdze całej pętli ale trening naprawdę solidny jak na środek tygodnia, bo z dojazdami 100 km jest :)

#5 Trucik

Trucik
  • Użytkownik
  • 18 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 25 czerwiec 2012 - 12:08

Witam, ja z "grupką" znajomych 3-4 osoby co niedziele spotykamy się na w Dąbrowie Górniczej na centrum i robimy koło 100 km oczywiście amatorsko. Jak jesteś zaintereswoany to pisz tutaj lub na GG: 8215437.

#6 endru1963

endru1963
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • SkądSławków

Napisano 26 czerwiec 2012 - 21:06

o której w Dąbrowie Górniczej i w którym miejscu się spotykacie jestem zainteresowany

#7 stra¿_nocna

stra¿_nocna
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • SkądGliwice

Napisano 27 czerwiec 2012 - 21:03

Ooo, też jestem zainteresowana :) Jednak skłaniam się ku weekendom...

#8 imp

imp
  • Użytkownik
  • 178 postów
  • SkądRuda Śląska

Napisano 30 czerwiec 2012 - 21:39

ja z rudy slaskiej, chetnie z kims pojezdze :) chlopaki z IC to nie moj poziom, w tygodniu dostepny jestem po 17:15 (z katowic) w weekendy mozna sie ustawic dowolnie :) jakby ktos mial chęci sie przejechac razem to dajcie znac, szukam od dawna kogos do regularnych treningow niestety, ciezko mam kogos trafic :)

#9 viego

viego
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądChorzów

Napisano 01 lipiec 2012 - 16:13

imp, możemy się na kiedyś umówić. Jak u Ciebie z dostępnością?

#10 endru1963

endru1963
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • SkądSławków

Napisano 01 lipiec 2012 - 18:33

Proponuję w środę o 17.30 w Dąbrowie Górniczej pod pałacem kultury.Trasa około 60 km.

http://maps.google.p...m&dirflg=d&z=12

#11 gosiek_85

gosiek_85
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądŚwiętochłowice

Napisano 03 lipiec 2012 - 19:43

A taka najwolniejsza grupka na IC to jaką średnią prędkość miewa? ;-)

#12 Gosc_pejotl_*

Gosc_pejotl_*
  • Gość

Napisano 05 lipiec 2012 - 10:33

A taka najwolniejsza grupka na IC to jaką średnią prędkość miewa? ;-)


nie patrz na średnie, już dla samego przejazdu honorowego warto przyjechać :)

#13 chamsin

chamsin
  • Użytkownik
  • 223 postów
  • Skądkatowice

Napisano 05 lipiec 2012 - 21:29

Nie pekajcie.Chlopaki z przodu daja ostro ale sa rozne grupy zaawansowania i napewno zawsze znajdzie sie ktos z kim sie da jechac.Tak ze bez obaw.Polecam.

#14 blast

blast
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądRokitno Szlacheckie

Napisano 06 lipiec 2012 - 07:06

ja myślę że koleżanka Gosiek_85 nie patrzy na średnią pod takim względem o jaki Tobie chodziło, dziewczyna po prostu chce się dowiedzieć czy da rade by nie wyjść na głupka hmm bynajmniej takie moje odczucie ale może się mylę : )

Ma ktoś czas w najbliższą niedzielę ( 08.06 ) ? Mam cały dzień wolny także jeśli tylko ktoś ma chęć to jestem do dyspozycji : )

#15 chamsin

chamsin
  • Użytkownik
  • 223 postów
  • Skądkatowice

Napisano 06 lipiec 2012 - 17:47

Gosiek_85 spko spoko z tego co wiem jest prawie zawsze jedna pani i oNAQ JEDZIE SIOBIE ZAWSZE LAJTOWO WIEC NAPEWNO DASZ RADE

#16 imp

imp
  • Użytkownik
  • 178 postów
  • SkądRuda Śląska

Napisano 08 lipiec 2012 - 10:28

Witam

propozycja dla początkujących i słabszych kolarzy :)

co powiecie na przejachę w przyszłą niedziele tj. 15.07. Zbiórka w centrum katowic o godzinie 10 przed spodkiem. Trasę proponuje ok. 100km do Siewierza, ruszylibyśmy w stronę Bytomia, później zjazd na Piekary i tam już całkiem fajny asfalt przez większość czasu aż do samego Siewierza. Jak ktoś ma inną propozycję to pisać, kto chętny na jazde tez wpisywać ew podawać swoje propozycje co do trasy.

1. imp

#17 blast

blast
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądRokitno Szlacheckie

Napisano 08 lipiec 2012 - 11:35

Pisz się na to : ) Niech tylko pogoda dopisze i już w ogóle będzie zajebiście : )

1. imp
2. blast

Zbierać się ! : D !

#18 Huskacz

Huskacz
  • Użytkownik
  • 127 postów
  • Skądtaka śląska wiocha

Napisano 08 lipiec 2012 - 11:40

Nie wiem gdzie Wy z Piekar do Siewierza macie dość fajny asfalt :o chyba, że autostradą :D

#19 viego

viego
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądChorzów

Napisano 09 lipiec 2012 - 10:31

1. imp
2. blast
3. viego ja się dołączę na trasie

#20 imp

imp
  • Użytkownik
  • 178 postów
  • SkądRuda Śląska

Napisano 09 lipiec 2012 - 18:30

Nie wiem gdzie Wy z Piekar do Siewierza macie dość fajny asfalt :o chyba, że autostradą :D


poza dwoma odcinkami gdzie jest ruch jednostronny bo są jakieś roboty to jest całkiem zajebiscie :) jechałem tam w zeszłym miesiacu i nie mozna narzekac:) jak ktos ma inna propozycje trasy to sluchamy, mysle ze nie wazne gdzie sie pojedzie wazne zeby wkoncu ruszyc



Dodaj odpowiedź