Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niedzielne wspólne treningi - "ustawki" Drużyny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

#61 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 08 lipiec 2012 - 14:42

Całkiem nas dziś było sporo - 8 osób. Pogoda niemal idealna, bezwietrznie, powietrze nie było tak ciężkie jak wczoraj. Mini z dokręceniem na Morasku wyszło 100km. Dzięki za wspólną jazdę.
Hitem treningu na pewno będzie instrukcja Rozmiara w kwestii spożywania ryżu w woreczkach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#62 piotrfala

piotrfala
  • Użytkownik
  • 861 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 lipiec 2012 - 17:56

nie wiem jak wy ale ja w ten mało słoneczny dzień nieźle się opaliłem...

www.facebook.com/strato.bike

 

gallery_2798_164_47484.jpg


#63 ArturWlkp

ArturWlkp
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 lipiec 2012 - 20:13

ja na rękach jestem cały czerwony, ale przeżyję. Martwi mnei jednak ból w kręgosłupie ;/
ale przyznaje Irimi, to był HIT :lol:

#64 piotrfala

piotrfala
  • Użytkownik
  • 861 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 lipiec 2012 - 20:36

Jakieś pomysły na niedzielę ?
w sumie zbieramy sie o dość fajnej porze bo jak znajdzie sie paru wariatów zawsze jeszcze można podjechać na obornickie dzieląc sie na dwie grupy ;-)

www.facebook.com/strato.bike

 

gallery_2798_164_47484.jpg


#65 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 19 lipiec 2012 - 21:59

Jadę rodzinnie do Bydgoszczy i zabieram tam rower. Jestem wstępnie omówiony w niedziele o 9.30 z jednym z forowiczów. Podał mi link do trasy, wiec jeśli nie z nim to sam postaram się zrobić parę kilometrów. Przyjemności w niedzielę!

#66 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 22 lipiec 2012 - 20:30

I jak dzisiejsze kręcenie?
Jako się rzekło - bylem w Bydgoszczy. Kolega Liquinio z forum podsunął mi kierunek w jakim powinienem się wybrać. Trasa okazała się przepiękna, momentami bardzo podobna do naszego odcinka między Sobotą a Wargowem - dobry asfalt i z rzadka tylko samochody. Do tego dobra pogoda i całkiem licznie mijani rowerzyści wszelkiej maści. Obawiałem się, że będę kręcił w jednym miejscu, ale ostatecznie udało się nieco pokombinować tak, by nie było nudno i nakręciłem 80km. Weekend okazał się zatem całkiem owocowy :mrgreen:

#67 piotrfala

piotrfala
  • Użytkownik
  • 861 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 lipiec 2012 - 20:55

z Maciejem i Borysem znów podjęliśmy próbę na obornickim. Każdy z nas dojechał trochę dalej niż poprzednio :lol: do tego dziś było chyba trochę ciężej. startowało nas 16 a dojechało chyba 8

www.facebook.com/strato.bike

 

gallery_2798_164_47484.jpg


#68 Wigor

Wigor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 lipiec 2012 - 23:00

Wczoraj Kawczyn-Gorzów Wlkp. W Santoku w lewo na Czechów - urokliwa trasa wzdłuż Warty, z powrotem odbicie w lewo na Górki, jak nazwa mówi było nieźle, sztywny podjazd jak na Prababkę, ale tylko przez moment, za to w Santoku nagroda - długi piękny zjazd, który dotychczas jechałem kilka razy odwrotnie czyli pod górę. Wyszło 123 km. Dzisiaj wcale nie lajtowo po wczorajszym, a mocno jak się dało: Kawczyn-Sowia Góra-Gościm-Drezdenko-Kawczyn 56 km.
Wtorek Tor Poznań. Do zobaczenia.

#69 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 lipiec 2012 - 10:45

Ja wczoraj pojechałem na Kubalonkę i przejechałem ja w obie strony, a potem wracając dodałem sobie Równicę wyszło tylko 70km.

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif