Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie rękawice/rękawiczki na zimę ?


106 odpowiedzi w tym temacie

#101 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 06 luty 2012 - 16:26

co prawda do butów ale tanie 26zl wkładeczki takie:

http://warczaceszpry...-ogrzewane.html

u2250y2014v3.gif


#102 adanek

adanek
  • Użytkownik
  • 72 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 16:35

Zacząłem się rozglądać w necie za jakimiś rękawiczkami na jesień albo już nawet zimę i z tego co patrzyłem to z wyborem jest masakra, nic konkretnego nie znalazłem. W zasadzie poniżej 15 stopni przy wietrze powinienem mieć zasłonięte palce, bo mam genetycznie strasznie szybko zamarzające dłonie:) Więc raczej musi mieć jakąś membranę od wiatru. Ale z drugiej strony może nie takie typowo zimowe, żebym się w nich nie przegrzał przy temperaturach plusowych. No i koniecznie jeszcze rękawiczki muszą być trochę dłuższe, żeby zasłaniały nadgarstek. Możecie coś polecić?

/ Na przyszłość proszę użyć opcji SZUKAJ, Bury

#103 slababateria

slababateria
  • Użytkownik
  • 175 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 01 październik 2012 - 14:58

Rękawiczki na jesień - temperatury 5-15 st. C, wiatry i deszcze, normalna sytuacja. Szukam czegoś do 70 złotych.
http://www.wiggle.co...cycling-gloves/
Dobre rozwiązanie? Coś lepszego w tej cenie znajdę?

#104 maku

maku
  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 02 październik 2012 - 00:07

Te rękawiczki są przewiewne. Moim zdaniem na 5 stopni to może być słabo. Zwłaszcza na "wiatry i deszcze ;-)

#105 vitc

vitc
  • Użytkownik
  • 63 postów
  • Skądwwa

Napisano 02 październik 2012 - 11:12

Rękawiczki na jesień - temperatury 5-15 st. C, wiatry i deszcze, normalna sytuacja. Szukam czegoś do 70 złotych.


Te rękawiczki co podałeś są idealne na 5-15 st.C (+wiatr), nawet do 20 dają radę. Przy 3st już marzły mi dłonie. Na deszcze się jednak kompletnie nie nadają. Do 70zł nie wiem czy znajdziesz coś lepszego.

#106 sebkaaa

sebkaaa
  • Użytkownik
  • 41 postów
  • Skądgdynia

Napisano 29 październik 2012 - 16:30

Panowie i panie bardzo prosze o pomoc w doborze rękawiczek na zimę na rower, macie jakies sprawdzone modele, takie które po 2 godzinech nie bedzie zimno :-/

/Na Twoje pytanie jest osobny temat! Bury

#107 Gosc_sofasurfer_*

Gosc_sofasurfer_*
  • Gość

Napisano 30 grudzień 2012 - 15:04

mam dobrą rade. kupujcie rękawiczki na zimę odrobinę za duże. jeśli są idealnie dopasowane to nawet najlepszej firmy rękawiczki ograniczą krążenie krwi i spowodują marznięcie. dziś zamiast swoich wybrałbym o rozmiar większe...strasznie marznie mi palec wskazujący prawej ręki, który nie ma dość miejsca..a tak poza tym polecam acenta czy jak to się tam pisze. pozdrawiam:)



Dodaj odpowiedź