Skocz do zawartości


Zdjęcie

odżywki nowe moje specyfiki


13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oslo

Oslo
  • Użytkownik
  • 165 postów
  • SkądPołomia

Napisano 07 lipiec 2012 - 20:58

http://www.superodzy...ohot-p-656.html


http://www.superodzy...caps-p-641.html


Panowie krótkie pytanie krótka odpowiedz spożywał ktoś te specyfiki :>?
jakie odczucia ? działa ?
Best Line Joit Support 300 caps z powodu bólu kolan ;/ a dawno nie pomagałem zregenerować się stawom
INTRAGEN Isohot 1kg na trening zamiast isostara itp

#2 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 07 lipiec 2012 - 22:18

Izotonik tani faktycznie...i sami piszą "Najtańszy i najsmaczniejszy IZOTONIK na rynku !!!"...chyba nie o to chodzi ;-)

#3 dadcom

dadcom
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądOstrów Wlkp

Napisano 07 lipiec 2012 - 23:22

Tez mi izotonik bardziej Mi to na geinar wyglada .ciekawe jakie cukry sa zastosowane jako weglowodany ,a co do porcji karnityny to jest to sladowa ilosc w rekomendowanej dawce do przygotowania gotowego napoju. Co do stawow to najlepiej stara babcina metoda -gesie stopki ,nie jednego taka kurcja postwila na nogi .Troche droga i trudno dostepna ale cala bateria specyfikow nie rowna sie naturze.

#4 Oslo

Oslo
  • Użytkownik
  • 165 postów
  • SkądPołomia

Napisano 08 lipiec 2012 - 09:51

czyli ogólnie mówiąc.. kał ?



tak wiec co polecacie konkretnego ?

#5 Oslo

Oslo
  • Użytkownik
  • 165 postów
  • SkądPołomia

Napisano 08 lipiec 2012 - 11:55

???

#6 dadcom

dadcom
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądOstrów Wlkp

Napisano 08 lipiec 2012 - 15:39

Izotoniku jest cala masa zreszta jak innych supli Ja swego czasu stosowalem vitalmaxa aktualnie nutrend. Wiekszosc ma zblizony sklad najwazniejsze aby mialy w skladzie elektrolity.To nie sa napoje energetyczne one nie maja dostarczyc energii w postaci najczesciej weglowodanow tylko nawodnic organizm.Co do dodatku karnityny ,tauryny i innych dodatkow mozna powiedziec ze sa bo sa bo w proponowanej dawce raczej niezdzialaja cudow. Najwazniejsze aby przygotowujac napoj dobrze dobrac proporcje srodka i wody bo mozesz uzyskac trzy rodzaje napoi. Wazna jest osmolalnosc napoju -polecam poczytac w necie ,kazdy napoj jest na inny wysilek. Co do stawow to sprawdzil bym ustawienie roweru i blokow a zwlaszcza pochylenie siodelka .Jesli faktycznie potrzebujesz jakis specyfik Flexidrink polecam -szeroki i ciekawy sklad.Mnie kolana bolaly jak za bardzo obnizylem nos siodla.

#7 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 08 lipiec 2012 - 19:40

Glukozamina = wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Coś co jest określane "suplement diety" nie jest lekarstwem, nic ci nie "zregeneruje". Jest trawione do podstawowych składników pokarmowych i nie przenika jako substancja (lub jej metabolit) do tkanek. A tak w ogóle to chrząstka stawowa jest bardzo słabo ukrwiona, więc jak jakaś substancja miałaby być do niej dostarczona. Cały segment rynku preparatów "regenerujących stawy" (chrząstka rekina, glukozamina, kolagen itd.) to nabijanie ludzi w butelkę. O stawy trzeba po prostu dbać, bo nic ich nie zregeneruje i w przyszłości może nas czekać .... wymiana.

Polecam lekturę MR 4(94)/2012 - artykuł: "Smarujemy reklamy".

"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#8 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 08 lipiec 2012 - 22:51

A co, masz problem ze stawami?

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#9 Oslo

Oslo
  • Użytkownik
  • 165 postów
  • SkądPołomia

Napisano 09 lipiec 2012 - 12:47

po ostatnim treningu biegowym tak mniej więcej po 55 minutach zabolało ;/ ze nie mogłem po schodach wejść. w sobotę było lepiej wiec pomyślałem wyskocze na rower pokręciłem 2 godzinki w lajtowym tempie ale dalej bolało juz nie tak mocno ale jednak w niedziele odpuściłem wszystkie treningi a dziś .. boli nie mocno ale czuć dyskomfort i że coś jest jednak nie tak ;/ a Ironman czeka :(

#10 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 postów
  • SkądKT

Napisano 12 lipiec 2012 - 22:25

Tez mi izotonik bardziej Mi to na geinar wyglada


miałeś na myśli gainera chyba. druga sprawa gainer jaki by niebył ma w składzie białko.

#11 bezdred

bezdred
  • Użytkownik
  • 491 postów
  • SkądPTB

Napisano 13 lipiec 2012 - 10:06

W tej cenie są sprawdzone z ludzi na forum izotoniki Olimpu czy HOT Activlaba. Większość i tak ma podobny skład jedynie smakiem się różnią i wg mnie od smaku zależy czy się sprawdzi czy nie bo jakby był za słodki to w upale można się dobrze zakleić poza tym każdy lubi inny ;-)
Tak jak robo pisał o glukozaminie i żelatynach przeróżnych... Gadałem z lekarzem, który na pytanie co o tym szczerze sądzi powiedział: "jak nie szkodzi to można brać" i się uśmiechnął i stosuje te metody masa ludzi a prawdopodobnie działa jedynie efekt placebo. Tamten lekarz robi ludziom operacje na stawy włącznie z ich wymianą więc pewnie widział efekty z bliska działania glukozamin itp.

#12 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 13 lipiec 2012 - 11:51

raczej nie widział :mrgreen:

#13 bezdred

bezdred
  • Użytkownik
  • 491 postów
  • SkądPTB

Napisano 13 lipiec 2012 - 12:42

raczej nie widział :mrgreen:

Powiedzmy, że "widział" ;-) Ale jak komuś ma się polepszyć samopoczucie od glukozaminy to przecież nie ma w tym nic złego że widzi coś czego inni nie widzą :mrgreen:

#14 Oslo

Oslo
  • Użytkownik
  • 165 postów
  • SkądPołomia

Napisano 13 lipiec 2012 - 13:00

widzę ze niektórzy to tak się znają ze ja... sami znawcy a potem czyta się brednie na necie ;/ tym którzy pomogli dzięki ;) a reszcie ...



można zamknąć temat.



Dodaj odpowiedź