Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karpacki Maraton Rowerowy. Nowy Sącz


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

#41 BartekO

BartekO
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • SkądTuchów

Napisano 24 lipiec 2012 - 20:37

Witam. Odstapie miejsce w Karpackim Maratonie jesli ktos sie wybiera a jeszcze sie nie zapisal, dopadła mnie gorączka.. ;/ Wszystko mam wplacone, odstapie miejsce za 40 zl. Chetni na priv.

#42 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 24 lipiec 2012 - 20:44

spray???? no cóż,lepsze to niż nic, dziwię się że ta impreza jest w kalendarzu RM po przygodach z poprzednią,a org niewiele wnioskow wyciaga, mam nadzieję jednak ze bedzie OK

#43 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 24 lipiec 2012 - 20:54

Szkoda że dla kontrastu nie zrobiłem zdjęć z oznaczenia trasy na Tatry Tour :mrgreen: Coś czuje, że będą jaja chyba nawet zostawię rower na treningowych kołach, tak na wszelki wypadek...

#44 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 24 lipiec 2012 - 20:55

szamanviking, tak jak już pisałem. Objeżdżamy z Wieśkiem w piątek trasę i jeśli uznamy, ze coś trzeba poprawić - zrobimy to.

2 lata temu uczestnicy mieli mapy i jechali wg nich.
Rok temu były strzałki i nieszczęsne odcinki "trawiasto-szutrowe"

Dajmy imprezie szanse.

PS. I co się czepiasz sprayu ;-) w końcu lepszy niż "plakatówki" :-D

#45 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 24 lipiec 2012 - 21:02

Byleby było widać,a może być odwrotnie,ale skoro 3macie rękę na pulsie....

#46 LoveBeer

LoveBeer

    Piwny Budda

  • Użytkownik
  • 702 postów
  • Skądz podium

Napisano 24 lipiec 2012 - 22:12

Szkoda że dla kontrastu nie zrobiłem zdjęć z oznaczenia trasy na Tatry Tour :mrgreen:.


ladne sa, oczojebne, od fajnego szablonu malowane, dzis podziwialem :mrgreen:

#47 kr1s1983

kr1s1983
  • Użytkownik
  • 829 postów
  • SkądNowy Sacz

Napisano 25 lipiec 2012 - 08:39

heja,wczoraj razem z kolegami i przewodnikiem Adriano objechalismy trase maratonu.Generalnie duzy pozytyw,trasa jest oznaczona jednak momentami strzalki sa za pozno albo wogole po skrecie:)pewnie bedzie to poprawione jak Wiesiek planuje objechac.Po starcie jest moze 2km plaskie i od razu podjazd na ktorym na 50m nie ma asfaltu:)drogi sa naprawde dobre chociaz zjazdy niebezpieczne,kilka z nich konczy sie wjazdem na glowna droge.ostatnie 12km jest z gory.Trasa piekielnie ciezka.Mi wyszlo wiecej niz 75km i prawie 1700 w pionie.Nie ma dlugich podjazdow ale scianki sa konkretne.Szkoda ze w ten sam dzien sa Tatry Tour i jade na niego

Link do Stravy z trasa
http://app.strava.com/rides/14369655

#48 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 25 lipiec 2012 - 21:52

oznaczenia za skrzyżowaniami?? to jakis nowy trend z wróżeniem z tarota na skrzyzowaniu? ;-)

#49 BartekO

BartekO
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • SkądTuchów

Napisano 26 lipiec 2012 - 09:16

odstąpię miejsce. Zachorowałem: 30zl.

#50 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 26 lipiec 2012 - 13:25

BartekO, Chętnie bym przejął lecz mam już opłacone, mój kompan podróży zrezygnował i być może nie będzie mnie na maratonie.

#51 BartekO

BartekO
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • SkądTuchów

Napisano 26 lipiec 2012 - 17:52

BartekO, Chętnie bym przejął lecz mam już opłacone, mój kompan podróży zrezygnował i być może nie będzie mnie na maratonie.

Nie aktualne juz;)

#52 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 26 lipiec 2012 - 20:39

Jutro popołudniu zamierzamy RoadMaratonTeamowo objechać większość trasy KMR. Kontakt na telefon 607117424 a wrażenia w sobotę przed startem ;-)

#53 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 27 lipiec 2012 - 21:51

Dzisiaj częściowo objechaliśmy trasę, trochę nierówności i żwirku, generalnie trasa jest ok. trasa jest oznaczona. Moim zdaniem duża przepaść w stosunku do ubiegłego roku.

#54 LoveBeer

LoveBeer

    Piwny Budda

  • Użytkownik
  • 702 postów
  • Skądz podium

Napisano 27 lipiec 2012 - 22:01

ufff ;)

#55 Cycling

Cycling
  • Użytkownik
  • 119 postów
  • SkądGóry Świętokrzyskie

Napisano 28 lipiec 2012 - 04:37

Jak przepaść, to nie wiem czy takie uffff, chyba że Piotrek odnosi się z tym do poprzedniej edycji, a tam nie było tak źle gdyby nie deszcz, trawa, chodzony itp itd ckm rwpg :-P

#56 charliebrzoza

charliebrzoza
  • Użytkownik
  • 107 postów
  • SkądBliski Wschód

Napisano 28 lipiec 2012 - 16:27

I po maratonie...
Wbrew moim obawom, wyścig okazał się bardzo bardzo fajną imprezą.
Ogromny plus za mapę! Uważam, że może warto byłoby zastanowić się aby to było standardem na imprezach Road maraton? Oprócz fajnej pamiątki, rzecz bardzo praktyczna - można wrócić i dokładnie przejechać tą trasę raz jeszcze.
Fajnie, że wszyscy współnie wystartowali. Przynajmniej na początku tworzy to bardzo fajny klimat.
Jestem bardzo zaskoczony in plus stanem nawierzchni. Ogromna większość trasy prowadziła drogami z bardzo dobrym asfaltem. Szkoda, że przebieg trasy tak rzadko pozwalał dobrze rozkręcic sie na zjazdach ale to też pewien smaczek.
Generalnie bardzo pozytywne zaskoczenie, szczególnie po niespecjalnych wrażeniach z lat ubiegłych.
Super widoki i jeśli tylko nadarzy się okazja pojawię się tam ponownie. Galicja i Karpacki pokazały niesamowity potencjał tych terenów. Tak trzymać!

#57 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 28 lipiec 2012 - 19:11

Bardzo podobala mi sie okolica,piekne widoki,dopingujace dzieci którym rozdawałem batoniki,szcześliwy kolega na wózku kierujacy na pyszną scianę w przepaść,betonowe płyty w pełnym słońcu,gdzie szukalem palmy by sie schowac. Fajna imprezka :-)

#58 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 28 lipiec 2012 - 21:29

Nieoficjalne wyniki już na stronie roadmaraton.pl.

pozdr
Michał

#59 Gosc_Adriano__*

Gosc_Adriano__*
  • Gość

Napisano 28 lipiec 2012 - 23:19

W miejscu największych dziur, na zjeździe przed Starą Wsią pojawił się nowy asfalt - 3 dni temu tam go jeszcze nie było, postarali się :)

Oznaczenie w niektórych miejscach były słabo widoczne (i nie obstawione przez nikogo aby wskazać drogę) - kilka osób trzeba było wołać, a raz podobno nawet to skończyło się upadkiem (niegroźnym).
Niebezpieczne skrzyżowania zabezpieczone dobrze przez strażaków, więc duży plus :)

I dlaczego jakiegokolwiek pudła nie było, wszyscy na tej trawce sobie tak stali? :)

#60 Tomek Wójcik

Tomek Wójcik
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 lipiec 2012 - 13:39

I dlaczego jakiegokolwiek pudła nie było, wszyscy na tej trawce sobie tak stali? :)


To w N. Sączu taka tradycja ;-)