Skocz do zawartości


Zdjęcie

Canyon Roadlite 7.0 czy HaiBike Q Race RX


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 winnepago

winnepago
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • SkądToruń

Napisano 24 lipiec 2012 - 08:18

Proszę Was o krótką opinię na temat tych dwóch rowerków.
1. Canyon
2. HaiBike

oba są na ultegrze no i małe różnice w innych szczegółach.

Na korzyść HaiBike przemawia zakupy w kraju i taniej jakieś 300-500zł (zależy od kursu euro).

Zupełnie nigdzie nie mogę wyczytać opinii na temat firmy Haibike... stąd ten dylemat. Canyon ma już kilka pozytywnych opinii na forum.

Proszę o opinię na temat tych dwóch rowerów.

#2 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 24 lipiec 2012 - 08:37

Na korzyść HaiBike przemawia zakupy w kraju i taniej jakieś 300-500zł (zależy od kursu euro).

Zupełnie nigdzie nie mogę wyczytać opinii na temat firmy Haibike... stąd ten dylemat. Canyon ma już kilka pozytywnych opinii na forum.


Poprzedni kolega kupil canyona ty sproboj zakupic , haibike zobaczymy co to za rowerki ;-)

SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#3 mhgawel

mhgawel
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • SkądKatowice

Napisano 26 lipiec 2012 - 14:40

Proszę Was o krótką opinię na temat tych dwóch rowerków.
1. Canyon
2. HaiBike

oba są na ultegrze no i małe różnice w innych szczegółach.

Na korzyść HaiBike przemawia zakupy w kraju i taniej jakieś 300-500zł (zależy od kursu euro).

Zupełnie nigdzie nie mogę wyczytać opinii na temat firmy Haibike... stąd ten dylemat. Canyon ma już kilka pozytywnych opinii na forum.

Proszę o opinię na temat tych dwóch rowerów.


Cześć,

Upewnij się w Activie czy mają ten rower na stanie. Ja chciałem kupić promocyjnego Q Race SL 2011 i okazało się, że tak naprawdę już go nie ma w sprzedaży. Dostałem rocznik 2012 w cenie tego promocyjnego 2011 (4000 zamiast 5200zł przy płatności gotówką).
Co do samego roweru (Q Race SL), to przyzwoity, ale nie mam za bardzo porównania, bo to moja pierwsza szosa i mam go raptem 1,5 miesiąca ;)

Pozdrawiam,
mhgawel

#4 JHartman

JHartman
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądWarszaw

Napisano 26 lipiec 2012 - 15:55

Upewnij się w Activie czy mają ten rower na stanie. Ja chciałem kupić promocyjnego Q Race SL 2011 i okazało się, że tak naprawdę już go nie ma w sprzedaży. Dostałem rocznik 2012 w cenie tego promocyjnego 2011 (4000 zamiast 5200zł przy płatności gotówką).


Noo, przy takiej promocji to nie ma się co upewniać tylko trzeba zamawiac w ciemno ;-) 4k PLN za rocznik 2012 to naprawdę okazja.

Pozdrawiam

#5 winnepago

winnepago
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • SkądToruń

Napisano 26 lipiec 2012 - 16:37

no mhgawel ja właśnie tam od nich zamówiłem i też dostałem dobry rabat:)
dokładnie ten:

http://rower.com.pl/-p-329314.html?cPath=6_698_2598_2727

rocznik 2012... a za cenę... powiem jak pojeżdżę bo nadal w to nie mogę uwierzyć:) rower będzie w przyszłym tygodniu więc opiszę wrażenia wizualne i przede wszystkim ocenę podczas jazdy:) wiadomo że zanim się wszystko po ustawia to trochę to potrwa ale spokojnie opiszę wszystko w miarę obiektywnie.

polecam w ogóle gadać ze sprzedawcami na temat cen bo na serio można dostać spory rabat.

#6 JHartman

JHartman
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądWarszaw

Napisano 26 lipiec 2012 - 16:41

Super rower. Pochwal się, za ile go wyciągnąłeś :)

#7 winnepago

winnepago
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • SkądToruń

Napisano 27 lipiec 2012 - 15:36

powiem jak przyjedzie i zobaczę że nie z papieru:P ale tańszy od caniona 7.0 na którego miałem chrapkę przyznam się:) nie mniej jednak w canionie nie mieli już białych ram i dlatego szukałem czegoś na miejscu. sklep wydaje się solidny. do tego jeszcze koszyki, bidony, torba pod siodło, kpl kluczy i licznik wydębię też z rabatem. i trochę łezka w oku się kręci jak patrzę na mojego starego rowera... jak tu nagle taka maszyna będzie nowa:) obiecuję napiszę w połowie przyszłego tygodnia:)

#8 winnepago

winnepago
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • SkądToruń

Napisano 16 sierpień 2012 - 21:36

no przepraszam za małe opóźnienie ale musiałem trochę pojeździć nim coś napiszę. Zapraszam do tematu http://www.forumszos...pic.php?t=14965
tam wszystko opisane:)



Dodaj odpowiedź