Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Velo Carpathica" 22.09.2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 13 sierpień 2012 - 18:52

Na stronie BTC pojawiły się informacje dotyczące maratonu.
http://www.bieszczad...sowy_maraton_k/
Trasa krótka:
http://www.bikemap.n...type=ts_terrain
Trasa długa:
http://www.bikemap.n...type=ts_terrain

#2 Linker

Linker
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 13 sierpień 2012 - 19:42

Ustrzyki Dolne... jak się tam dostać bez samochodu? Nie mogę znaleźć żadnego połączenia na stronie pkp.

#3 Leksia

Leksia
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądJastrzębie Zdrój

Napisano 13 sierpień 2012 - 23:02

Linker, do Rzeszowa PKP a od Rzeszowa PKS, jeżdżą dosyć często.

#4 Gosc_Spalacz_*

Gosc_Spalacz_*
  • Gość

Napisano 04 wrzesień 2012 - 16:27

Co tak cicho, kto się wybiera?
Gdzie będzie usytuowana meta, mam nadzieję, że nie tak jak w ubiegłym roku? :lol:

#5 Karol_R

Karol_R
  • Użytkownik
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 05 wrzesień 2012 - 11:45

Zapisy na noclegi zbiorowe jak w zeszłym roku będa?:)

#6 Gosc_plamowski_*

Gosc_plamowski_*
  • Gość

Napisano 05 wrzesień 2012 - 13:32

W tym roku start i meta usytuowane będą przy Hali Sportowej przy ul. 29 Listopada w Ustrzykach Dolnych.
A tak cicho było bo niestety miałem trochę różnych problemów (nie związaych z maratonem).
W tym roku głównym koordynatorem wyścigu jest Wojciech Kowalski, a ja go wspomagam.
Od teraz odpowiadamy w miarę na bieżąco na wszystkie pytania.
Nie ma rezerwacji centralnej. Każdy według uznania może sobie zarezerwować nocleg - adresy: http://www.cit.ustrzyki-dolne.pl
Miejsc nie powinno zabraknąć.
Pogoda zamówiona. Bufety na trasie też.
Trasa w porównaniu z zeszłym rokiem bez zmian (jedynie start i meta - szatnie, parking, prysznice, wc)



#7 Gosc_Spalacz_*

Gosc_Spalacz_*
  • Gość

Napisano 05 wrzesień 2012 - 14:37

W tym roku start i meta usytuowane będą przy Hali Sportowej przy ul. 29 Listopada w Ustrzykach Dolnych.
A tak cicho było bo niestety miałem trochę różnych problemów (nie związaych z maratonem).
W tym roku głównym koordynatorem wyścigu jest Wojciech Kowalski, a ja go wspomagam.
Od teraz odpowiadamy w miarę na bieżąco na wszystkie pytania.
Nie ma rezerwacji centralnej. Każdy według uznania może sobie zarezerwować nocleg - adresy: http://www.cit.ustrzyki-dolne.pl
Miejsc nie powinno zabraknąć.
Pogoda zamówiona. Bufety na trasie też.
Trasa w porównaniu z zeszłym rokiem bez zmian (jedynie start i meta - szatnie, parking, prysznice, wc)

No to świetnie :-) Mój pierwszy maraton w tym sezonie, też miałem pewne komplikacje i zacząłem treningi zaledwie 4 miesiące temu, tak więc Bieszczadki będą w sam raz, już się nie mogę doczekać. Sugeruję, by zamieścić dokładne informacje odnośnie zapisów i płatności, dla niektórych informacje na stronie mogą nie wystarczyć. Ode mnie pytanie czy pakiet startowy mogę odebrać w dniu maratonu a nie przeddzień?
Życzę powodzenia organizatorom, oby wszystko poszło zgodnie z planem.

#8 Gosc_plamowski_*

Gosc_plamowski_*
  • Gość

Napisano 05 wrzesień 2012 - 21:16

No to świetnie :-) Mój pierwszy maraton w tym sezonie, też miałem pewne komplikacje i zacząłem treningi zaledwie 4 miesiące temu, tak więc Bieszczadki będą w sam raz, już się nie mogę doczekać. Sugeruję, by zamieścić dokładne informacje odnośnie zapisów i płatności, dla niektórych informacje na stronie mogą nie wystarczyć. Ode mnie pytanie czy pakiet startowy mogę odebrać w dniu maratonu a nie przeddzień?
Życzę powodzenia organizatorom, oby wszystko poszło zgodnie z planem.[/quote]

Zapisy na stronie roadmaraton.pl
Opłata startowa w wys. 60 zł na konto Bieszczadzkiego Towarzystwa Cyklistów:
http://bieszczady-on...lamin_maratonu/

I odpowiedź na ostatnie pytanie. Jako, że jest wielu uczestników z okolic bieszczadzkich, dla których niewygodnym i uciążliwym jest przyjazd dnia poprzedniego w celu rejestracji postanowiliśmy w dniu startu otworzyć biuro o godz 7,30 i do godz. 8,30 wydawać pakiety startowe. Wpłaty należy jednak bezwzględnie dokonywać w terminie do 15.09.2012. Potwierdzenie będzie się ukazywało na stronie RoadMaraton.pl. Pozdrawiam Krzychu Plamowski

#9 Gosc_plamowski_*

Gosc_plamowski_*
  • Gość

Napisano 10 wrzesień 2012 - 18:34

WAŻNE
Po konsultacjach z Komitetem Organizacyjnym i niektórymi uczestnikami przedłużamy termin wpłat na konto BTC do 20.09.br w wys. 60 zł. Wpłata w Biurze Maratonu w przeddzień i w dzień wyścigu w wysokości 75 zł. Najwyższa stawka zostaje zlikwidowana z powodów humanitarnych, promocyjnych i znanej bieszczadzkiej gościnności.

#10 Gosc_plamowski_*

Gosc_plamowski_*
  • Gość

Napisano 12 wrzesień 2012 - 10:14

I JESZCZE JEDNA WAŻNA INFORMACJA
Aby zachęcić do zgłoszeń drużynowych Komitet Organizacyjny podjął decyzję, że ekipy zorganizowane w ramach bonusu za pięciu zgłoszonych grupowo zawodników szóste miejsce mają zwolnione od opłaty startowej. Należy jedynie przedstawić zgłoszenie grupowe i wpłacić za całą grupę z podaniem nazwisk poszczególnych członków ekipy

#11 Gosc_plamowski_*

Gosc_plamowski_*
  • Gość

Napisano 12 wrzesień 2012 - 10:16

Bardzo prosimy uczestników, którzy już wpłacili wpisowe, a nie zapisali się na stronie roadmaraton.pl o dokonanie zapisu do udziału w maratonie Velo Carpathica :-)

#12 Tomek Wójcik

Tomek Wójcik
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 wrzesień 2012 - 19:55

Takie "coś" znalazłem w regulaminie:
UWAGA!
Trasy do wyboru. Jest już koniec sezonu i nie każdemu uśmiecha się jechać koło 160 km. Jest to dopuszczalne przez główny regulamin i nie robi problemu z generalką.


Jak to "nie robi problemów z generalką"? Krótki dystans dla A,B,C i D to jest 20 punktów według regulaminu, bez względu na miejsce.
Czy coś się zmieniło?

#13 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 17 wrzesień 2012 - 06:27

Tomek W.

Jak to "nie robi problemów z generalką"? Krótki dystans dla A,B,C i D to jest 20 punktów według regulaminu, bez względu na miejsce.
Czy coś się zmieniło?

Mnie nic o tym nie wiadomo. Może autor miał na myśli że juz wszystko jest rozdane lub że ta generalka nie robi problemów;-).
Zostaje tak jak jest. Nikt nie zmieni regulaminu na ostatnią imprezę;-)
(Krótki dystans dla A,B,C i D to jest 20)
Pozdr. Tomek L.

#14 frup

frup
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądRybnik

Napisano 17 wrzesień 2012 - 06:30

witam,wybiera się ktoś z okolic Rybnika w bieszczady

#15 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 17 wrzesień 2012 - 07:50

Tomek Wójcik, Tomek miałem na myśli, że regulamin przewiduje taką możliwość (wybór dystansu) i wiadomo jak to policzyć (ABCD po 20 pkt) ;-)

#16 Gosc_plamowski_*

Gosc_plamowski_*
  • Gość

Napisano 17 wrzesień 2012 - 08:07

Takie "coś" znalazłem w regulaminie:
UWAGA!
Trasy do wyboru. Jest już koniec sezonu i nie każdemu uśmiecha się jechać koło 160 km. Jest to dopuszczalne przez główny regulamin i nie robi problemu z generalką.


Jak to "nie robi problemów z generalką"? Krótki dystans dla A,B,C i D to jest 20 punktów według regulaminu, bez względu na miejsce.
Czy coś się zmieniło?


Cześć
Witam wszystkich maratończyków
W dniu 5 września otrzymałem maila z taką informacją:

"Krzysiek - mam propozycję daj trasy do wyboru. Jest już koniec sezonu i nie każdemu uśmiecha się jechać koło 160 km. Jest to dopuszczalne przez nasz główny regulamin i nie robi problemu z generalką. Moim zdaniem może to podnieść frekwencję na imprezie.

Czyli ABCD do wyboru, a kobiety, E i H jadą krótką trasę. (W opisie na stronie masz A przypisane do krótkiej trasy)

Pozdrawiam
Michał Krzemień
www.roadmaraton.pl
[email protected]"

Jako, że z założenia staramy się ułatwić życie uczestnikom naszych imprez, a nie je utrudniać to bez problemu umieściłem tą informację na stronie i na forum. Przygotowani jesteśmy na dwie trasy i nie robi nam różnicy ile osób startuje na dystansie. Punktacją i pomiarem czasu zajmuje się Road Maraton.
Pozdrawiam

#17 cox

cox
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 wrzesień 2012 - 09:20

Cześć,

Czy może ktoś wybiera się na maraton z Krakowa i ma wolne miejsce lub jest zainteresowany zabraniem się ze mną - mam bagażnik na 2 rowery, więc jedno miejsce się znajdzie. Pytam wstępnie, bo zdaje się, że ma przyjść znaczne pogorszenie pogody :cry: a w takim wypadku raczej się niestety nie zdecyduję :-(

PS
Ze względu na tragiczne zakorkowanie drogi w stronę Tarnowa w piątkowe popołudnia wyjazd musiałby nastąpić w piątek do południa lub późnym wieczorem.

Pozdrawiam

#18 Przem59

Przem59
  • Użytkownik
  • 222 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 wrzesień 2012 - 13:28

cox, wysłałem Ci info na priv.
Ponieważ piszesz, że Twój wyjazd jest uzależniony od pogody, a ja pojadę na 100%, nadal zgłaszam akces na wyjazd do Ustrzyk, obojętnie kiedy w piątek. nie dysponuję niestety transportem
Wtedy można pojechalibyśmy w 3 lub 2.

#19 Gosc_plamowski_*

Gosc_plamowski_*
  • Gość

Napisano 17 wrzesień 2012 - 14:33

I jeszcze jedno info organizacyjne.
Po przedyskutowaniu sprawy z Wieśkiem Legierskim - zmieniamy czas pracy Biura zawodów w piątek 21.09.2012.
Czas pracy Biura 19,00 - 21,00.
Miejsce - Hala Sportowa Ustrzyki Dolne ul. 29 Listopada
Reszta programu pozostaje bez zmian.

#20 Koroliow

Koroliow
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądKaszuby

Napisano 18 wrzesień 2012 - 09:13

Kiedy ostatnio aktualizowano wpłaty za Velo Carpathica na stronie Roadmaratonu? Zapłaciłem 20 sierpnia a na liście Roadmaratonu ciągle mam X zamiast OK.

Pytanie jeszcze odnoście trasy. Jakich maksymalnych nachyleń można się spodziewać na trasie?