Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Mistrzostwa Drużyny Szpiku w Kolarstwie 2013


117 odpowiedzi w tym temacie

#41 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 styczeń 2013 - 10:58

Pasuje:)


#42 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:30

Będę.

#43 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 06 styczeń 2013 - 22:16

W takim razie klepie termin u Piotra i odbiorę od niego klucze.
Ktoś jest jeszcze chętny by wyrazić swoje zdanie lub rzucić pomysłem, to drzwi są cały czas otwarte :-) Nie bać się, jak mawiał towarzysz Lenin " ..nie popełnia błędów ten, który nic nie robi.."

#44 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 11 styczeń 2013 - 18:53

Poniedziałek 14.01 o godz. 18.00 ul. Langiewicza 2, siedziba Fundacji.

Irimi, Wigor, Maciej1986, Kryniu i moja skromna osoba będziemy.

Jeśli jest ktoś jeszcze chętny i znajdzie chwilkę czasu by uczestniczyć w "brainstorming" to zapraszamy śmiało. Robimy to dla siebie z myślą o innych, większość pierwszy raz, więc im więcej głów z pomysłami tym lepiej.

#45 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 24 kwiecień 2013 - 11:12

Dostałem e-mail od organizatora Maratonu Leszczyńskiego, konkretnie od Artura Dudziaka.
Napisał, że jest coraz więcej zgłoszeń do naszych mistrzostw, szpików przybywa na liście startowej, co organizatorów bardzo cieszy (nas też :mrgreen: ) Będzie nas zatem spora grupa.

W związku z tym padła propozycja od Artura, by nas wszystkich Szpików na starcie w Lesznie ustawić w jednym sektorze. Z jego strony była tylko obawa, że kilka osób od nas może mieć aspiracje do generalki, co oznacza, że wstawienie ich razem ze wszystkimi szpikami, mogłoby utrudnić im walkę. To jak? Wszystkie szpiki w jednym sektorze z mocniejszymi do przodu? Ustawimy się w naszym sektorze sami na zasadzie fair play? Co sądzicie?

Sądzę, że priorytetem akurat na tej imprezie dla Szpików powinna być nasza klasyfikacja Mistrzostw, ale oczywiście rozumiem, że ktoś może mieć też inne ambicje i plany co do Leszna.
Moim zdaniem wspólny start z jednego sektora jest świetnym pomysłem, który nas dodatkowo uwidoczni w imprezie.

PS. Karol - na miejscu dostaniemy od organizatorów stolik i krzesełka i każde wsparcie jakie tylko będą mogli nam dać, tak, że widać, że będziemy tam na prawdę mile widziani :-D

#46 Wigor

Wigor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 kwiecień 2013 - 11:27

Jestem za a nawet nie przeciw :)
Będę po starcie w Pile w przeddzień, więc mi wszysko jedno, bo i tak nie powalczę.
Ale jakbym był w innej sytuacji, też byłbym zdecydowanie za.
Na trasie i tak się szybko rozjedziemy, a efekt na starcie znakomity.

#47 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 24 kwiecień 2013 - 11:37

Walczę o zastępstwo na niedzielne zajęcia, tak, żebym mógł przyjechać. Ponieważ nie mam żadnej formy, to bym chętnie z Tobą spokojnie mały dystans przejechał. Chyba że, kanibalu, jedziesz dłuższą trasę...

No to mamy co najmniej dwa głosy na tak za wspólnym startem wszystkich szpików z jednego sektora.

#48 Wigor

Wigor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 kwiecień 2013 - 11:43

jadę krótką
po Pile będę mieć pewnie kłopot nawet z nią, tak sądzę
chyba że jeszcze w maju zdarzy się jakiś cud z moją formą

#49 RafalK

RafalK
  • Użytkownik
  • 457 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 kwiecień 2013 - 12:19

Myślę, że pomysł startu z jednego sektora jest zacny, nie będzie niedomówień w klasyfikacji końcowej MD.
No chyba że generalka w Lesznie była by priorytetem to wtedy trzeba by się zastanowić czy taka osoba powinna być sklasyfikowana w Mistrzostwach Drużyny (znając życie z dalszego sektoru, i tak nie dojdziemy ścigantów z początku).

#50 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 kwiecień 2013 - 15:02

Myślę, że pomysł startu z jednego sektora jest zacny, nie będzie niedomówień w klasyfikacji końcowej MD.
No chyba że generalka w Lesznie była by priorytetem to wtedy trzeba by się zastanowić czy taka osoba powinna być sklasyfikowana w Mistrzostwach Drużyny (znając życie z dalszego sektoru, i tak nie dojdziemy ścigantów z początku).


Jak na pierwszych 40km nie będziemy się ścigać między soba tylko równo pracować to dojdziemy pierwszą grupkę, Nas będzie więcej:)


#51 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 24 kwiecień 2013 - 15:02

Zgadzam się z przedmówcą :mrgreen:
pomysł naprawdę świetny , start z jednego sektora powinien być jak najbardziej , duch fairplay będzie zachowany i przy tym nie będzie wówczas marudzenia , że ktoś się nie dopchał itp. a jeżeli ktoś ma ambicje walczyć w klasyfikacji ogólnej , to jak napisał RafałK : niech zmieni barwy i walczy... dla każdego startującego pod szyldem( w koszulce :-D) Drużyny Szpiku priorytetem są chyba mistrzostwa DS właśnie.

#52 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 24 kwiecień 2013 - 17:40

No! Brzmimy jak jedna Drużyna i o to chodzi! :mrgreen:

#53 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 24 kwiecień 2013 - 17:52

Pomysł OK...
Dla mnie generalka jest nieistotna.
Ale z drugiej strony to nie można z góry zakładać, że nie będzie możliwe osiągnięcie bardzo dobrego wyniku w Open.

Być może nie doczytałem...w temacie sektorów...w zeszłym roku był start wspólny, w tym roku już nie, tak ?

BTW: pytanie mam. Być może śmieszne ale co tam. Obowiązuje strój drużynowy (co jest oczywiste). Niestety spodenki, które mam (dwie pary) już nie nadają się do jazdy na zewnątrz...zrobiły się dziwnie krótkie, gumki mocno wyciągnięte a pampers stracił swoje właściwości. Koszulki jak najbardziej są OK. Nie będzie mam nadzieję problemu, kiedy koszulka będzie szpikowa, a spodenki nie ?

EDIT: już doczytałem regulamin, ważna jest koszulka. Nie było pytania :)

#54 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 kwiecień 2013 - 18:01

Nadal start wspólny, ale będzie podział na sektory, ścigacze z przodu, wycieczkowicze z tyłu.


#55 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 24 kwiecień 2013 - 21:01

PS. Karol - na miejscu dostaniemy od organizatorów stolik i krzesełka i każde wsparcie jakie tylko będą mogli nam dać, tak, że widać, że będziemy tam na prawdę mile widziani :-D


Piknie :-) W zupełności wystarczy, żeby zorganizować nasze stoisko. Ulotki i koszulki drużynowe mam. Może uda mi się wydębić 1-go roll-up'a, żeby to wszystko miało jakiś wyraz :-)
Pomysł z ustawieniem w jednym sektorze jest super. Mogłoby się zrobić czerwono, a wiadomo, że w grupie siła. Zobaczymy jak to wyjdzie na miejscu, bo nie wyobrażam sobie dyskwalifikowania kogoś z MDS, kto nie ustawił się w sektorze. Niemożliwe do wykonania przy starcie wspólnym i przy tak dużej ilości zawodników.

#56 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 08 maj 2013 - 20:49

http://www.bikefun-l...2013_sektor.pdf

1 sektor! :)

#57 BorysCh1

BorysCh1
  • Użytkownik
  • 284 postów
  • SkądLuboń

Napisano 21 maj 2013 - 13:21

Cisza przed burzą?????? ;-)

Jak tam u Was z formą Szpiki???

#58 vuki

vuki
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądRawicz

Napisano 21 maj 2013 - 17:02

Na taki krótki dystans kto by trenował? Toż to z marszu się bierze;)

#59 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 maj 2013 - 17:17

Trenować nie trzeba, ale tapering przed takim ściganiem wskazany:) forma rośnie, mam nadzieję utrzymać średnią z Trzebnicy i zmieścić się w 80 Open, takie założenia mam od początku sezonu.


#60 Marras

Marras
  • Użytkownik
  • 100 postów
  • SkądGryfino

Napisano 21 maj 2013 - 19:29

Ma któś jakiś namiar na nocleg w Lesznie. W 2011 mozna było przenocować w jakimś internacie, ale nie pamiętam co to było.



Dodaj odpowiedź