Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Mistrzostwa Drużyny Szpiku w Kolarstwie 2013


117 odpowiedzi w tym temacie

#61 piotrfala

piotrfala
  • Użytkownik
  • 861 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 maj 2013 - 20:08

Hej !
Czy ktoś dysponuje może wolnym w samochodzie i jedzie z poznania do Leszna ? No i czy był by chętny mnie zabrać ? oczywiście z podziałem kosztów za paliwo ! :mrgreen:

www.facebook.com/strato.bike

 

gallery_2798_164_47484.jpg


#62 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 21 maj 2013 - 21:28

Jeden sektor... OK, ale ile będziemy mieli na oko straty?
Zeszły rok, goniłem czuba sam z ponad trzema minutami straty, jeśli będzie jak rok temu (i poziom, i strata czasowa) to się spokojnie załapiemy i jestem absolutnie za nawet jeżeli mówimy o wspólnym na 133km, bo wstępnie chcę startować na 133km, ale z VIP-a na pudło w OPEN. (Z VIP-a bo jest mocny konkurent z Victorii Jarocin [II.sektor])

Osobiście potrzebuje tego pudła jak powietrza, od tego zależy to czy znajdę większych sponsorów, liczę więc na wyrozumiałość argumentując iż koszulka na podium w kat., czy to MDS, czy OPEN różnicy /wydaje się/ nie robi, o czym traktuje nawet statut fundacji.

Jeżeli nie zdecyduję się na GIGA lecimy razem i gonimy /mam nadzieję/ czuba.

#63 BorysCh1

BorysCh1
  • Użytkownik
  • 284 postów
  • SkądLuboń

Napisano 22 maj 2013 - 08:13

piotrfala, mogę Ciebie zabrać. Wyślij mi na priv swój nr tel to uzgodnimy szczegóły...

#64 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 22 maj 2013 - 09:14

...argumentując iż koszulka na podium w kat., czy to MDS, czy OPEN różnicy /wydaje się/ nie robi...

:shock: :shock: :shock:
Koszulka!?!?!? Jaka koszulka??? :shock: :shock: :shock:


Żartooowaaaałem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#65 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 22 maj 2013 - 12:36

Wiedziałem! :mrgreen: :-P

#66 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 maj 2013 - 19:41

Zeszły rok, goniłem czuba sam z ponad trzema minutami straty...


3 minuty straty miała końcówka z której startowałem z Jędrkiem, Rafałem, Wigorem i Darkiem.


#67 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 22 maj 2013 - 21:10

Mea Culpa! 1:03 >>>
Hahah ale lipa :-P

#68 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 23 maj 2013 - 18:10

Kurcze, żebym tylko statuetek nie zapomniał zabrać :-P :mrgreen: :lol:

#69 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 24 maj 2013 - 08:59

Mam w tym roku Kat. U-23 i pomijając cholernie trudny sezon, mam na głowie cholerne przepisy UCI, zabraniające startów choćby w Lesznie... :-/

I Ja, i Contador i Maja Włoszczowska w sytuacji zawodów amatorskich możemy mieć wydzieloną kat. lub zapis w regulaminie, ale bez tego, to łamanie przepisów i, traktuje się to jako rywalizację "non fair-play" :-?

Dla zabezpieczenia przed komisją i utratą wyników chciałem żebyśmy dopisali, że dopuszcza się start pod pewnymi rygorami i w określonym celu, konkretną grupę.

"Zakaz rywalizacji.... w grupie Very Impotent Person.... jadącej w celu promowania idei oddawania szpiku..." ;-)

Jacek bierzesz udział w rywalizacji czy startujesz poza konkursem i nie będziesz klasyfikowany w MDS i VIII Leszczyńskim Maratonie ??
Pisałeś, że przepisy zabraniają Tobie startu. Chciałbym uniknąć tłumaczeń na mecie, że klasyfikujemy osoby nieuprawnione.
Co do weryfikacji uczestników, to moim zdaniem jedyne co można zrobić przy tej ilość zgłoszonych zawodników, to brać pod uwagę tylko wyniki końcowe od firmy zajmującej się pomiarem czasu. Nie wierzę, że wszyscy którzy deklarowali start w MDS ustawią się tylko w sektorze wydzielonym dla "Szpikowych zawodników".
Kwestia dyplomów pozostaje niezmienna. Każdy uczestnik MDS na naszym stoisku otrzyma wizytówkę z moimi danymi i będzie miał możliwość wysłania do mnie swojego zdjęcia z maratonu. Na adres e-mail w ciągu kilku godzin otrzyma wygenerowany oraz spersonalizowany /zdjęcie, imię nazwisko oraz czas przejazdu/ dyplomik gotowy do druku.
Jeśli coś Wam jeszcze przychodzi do głowy to pisać :-)

#70 vuki

vuki
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądRawicz

Napisano 24 maj 2013 - 12:59

Wy tu o nagrodach a maraton trzeba ukonczyć.
Ma wiatr być do 60km/h ale bezdeszczowo. Czyli nieźle.
Jaka strategia jazdy? Jedziemy choć 30-50km w jakieś grupie?
Gdzie ten nasz sektor? Tam gdzie czerwono?

#71 BorysCh1

BorysCh1
  • Użytkownik
  • 284 postów
  • SkądLuboń

Napisano 24 maj 2013 - 13:34

Gdzie ten nasz sektor? Tam gdzie czerwono?

pewnie tak. Grunt żebyśmy startowali razem... Potem peleton pewnie nas podzieli. No i Jacek zapewne będzie schciał gnać od startu...

#72 vuki

vuki
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądRawicz

Napisano 24 maj 2013 - 15:48

Chyba najlepszy plan to brak planu. Jedziemy na żywioł i aby kazdy dojechał bez problemu.

#73 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 24 maj 2013 - 18:44

Borys -Nieeeeeee , moim planem jest rozbić czuba na 5-10km przed metą, nie mam zamiaru szaleć od początku chyba że jak dogonimy czuba i będą się wlekli to proponuję ucieczkę (przy ucieczce oddam miejsce za uczciwą współpracę tak jak dwa lata temu) :)

Charles, do końca czerwca nie wysyłam wniosku o przyznanie licencji, tak że na razie nie ma tematu. ;-)

#74 vuki

vuki
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądRawicz

Napisano 24 maj 2013 - 18:57

moim planem jest rozbić czuba na 5-10km przed metą,


o rany, z kim ja będę jechał? .... może najwyżej 5-10 km od startu :mrgreen:

#75 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 24 maj 2013 - 18:58

Charles, do końca czerwca nie wysyłam wniosku o przyznanie licencji, tak że na razie nie ma tematu. ;-)

Rozumiem, czyli startujesz na legalu. Pamiętaj o koszulce na grzbiecie, bo sami tworzyliśmy regulamin i żadnych ulg nie będzie :evil:
Powodzenia wszystkim i tylko dodam, że właśnie rozmawiałem z Szefową i zwycięzcy w naszych kategoriach mogą liczyć na drobny upominek:-)

#76 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 24 maj 2013 - 19:39

Będzie spokojnie, kilka os. ma jechać mocnych ale nie sadze żeby sami coś zdziałali, jadę z "Szpik position" więc możemy się dociągać do czuba ;-)

Full legal, szpik-shirt i robimy finish z szpikowej, czerwonej ucieczki :-D

#77 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 maj 2013 - 20:03

Zobaczcie sobie prognozę na niedzielę na Leszno na ICM... masakra jakaś. Jak się to sprawdzi to coś czuję, że wystartuje garstka ludzi.
pzdr

#78 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 24 maj 2013 - 20:06

łoooł, rano tego nie było O.O Będzie grubo...

#79 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 24 maj 2013 - 20:32

Będzie namiastka tego co zawodowcy mieli na tegorocznym Giro - będzie można w końcu poczuć się jak pro :mrgreen: i to za jedyne kilkadziesiąt PLN-ów wpisowego :-D

#80 vuki

vuki
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądRawicz

Napisano 24 maj 2013 - 21:23

może się jeszcze pogoda nawróci na dobrą drogę?
5stC i deszcz przez 133 km ... chyba nie chcę być PRO



Dodaj odpowiedź