Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Mistrzostwa Drużyny Szpiku w Kolarstwie 2013


117 odpowiedzi w tym temacie

#101 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 28 maj 2013 - 09:02

Ja ostatnio odkryłem że obstawiam całe pudło - dla fair play jestem mistrzem, dla wyników v-ce, a oficjalnie trzeci :mrgreen: :lol:

#102 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 28 maj 2013 - 09:10

http://www.online.datasport.pl/results823/wyniki/4_DRUZYNA_SZPIKU_75km.pdf
Ja już nic nie rozumiem? ;-)

Na obu listach z wynikami na 75 km oraz 133 km jest uwzględnionych 43 uczestników. Firmie pomiarowej uciekło 29 osób. Prosty przykład: uczestnik rejestrował się przez internet na długo przed terminem ale dokonywał opłaty dopiero w dniu zawodów. W takich przypadku osoba w biurze zawodów do systemu wprowadzała tylko imię i nazwisko ale już uciekała przynależność klubowa. Niestety tego nie przewidzieliśmy i dlatego są takie różnice. Przynajmniej takie wyjaśnienie otrzymaliśmy w biurze przy wyjaśnianiu dlaczego przy zwycięzcy na 75km brakuje wpisu o przynależności klubowej. :(

#103 RafalK

RafalK
  • Użytkownik
  • 457 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 maj 2013 - 09:17

uczestnik rejestrował się przez internet na długo przed terminem ale dokonywał opłaty dopiero w dniu zawodów. W takich przypadku osoba w biurze zawodów do systemu wprowadzała tylko imię i nazwisko ale już uciekała przynależność klubowa


Oj chyba nie do końca. Ja właśnie w taki sposób się zarejestrowałem, a płaciłem dopiero w dniu startu, i jakoś byłem w systemie :-P
Ale co tam, imprezka była fajna.

#104 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 28 maj 2013 - 09:36

Żałuję, że nie umiem ulegać bilokacji i cała ta impreza mnie ominęła. Wszystkim serdecznie gratuluję!
Regulamin do poprawek, już sobie wstępnie uwagi wymieniliśmy z Karolem, ale jeszcze na pewno się spotkamy w podobnym jak ostatnio gronie.
Wstępne dwa zapisy do uzupełnienia i poprawek:
- rejestracja na maraton i MDS tylko przez internet, i w MDS biorą udział tylko te osoby, które zgłoszą się najpóźniej na dwa dni przed startem (będzie można wtedy zrobić wcześniejszą weryfikację). Kto zaspał trudno - kolejnego roku będzie pamiętał.
- w MDS biorą udział tylko i wyłącznie Ci, którzy w zgłoszeniu podadzą "Drużyna Szpiku". Wyjątek - jeśli ktoś startuje z LKK to poda "Drużyna Szpiku-LKK Leszno" i tyle. Nie z uwagi na dyskryminacje, ale dla porządku i czystości na listach i przy weryfikacji.
Co do startu ze wspólnego sektora dla chętnych - to jeszcze sobie na spokojnie obgadamy, jest czas. Pewnych kłopotów nigdy nie unikniemy, ale możemy je minimalizować. Osobiście uważam, że w sezonie jest cała masa różnych startów, gdzie można sobie powalczyć o pudło w generalce (ku chwale Drużyny i dla własnej satysfakcji). Jeśli robimy MDS to każdy powinien się określić - rybka albo pipka - bo tu priorytetem jest nasza idea. Albo w Lesznie walczy o generalkę, albo o nasze, drużynowe pudło.
Z drugiej strony propozycja Macieja - kto nie ma szans na pudło drużynowe, robi "masówkę" w sektorze, a kto powalczy - niech ładuje się od razu do przodu. Sprawa do obgadania.

Jackowi gratuluję pierwszego startu w naszych barwach :mrgreen:, ale mam też kamyczek do Twego ogródka. Czytając co piszesz o tych sponsorach odnoszę wrażenie, że nie startowałeś dla Drużyny, tylko raczej nasze barwy dały Ci szansę wskoczenia na pudło (tu brawa za szczerość). Rozumiem Twoje osobiste ambicje, ale z punktu widzenia idei działalności Drużyny Szpiku te priorytety powinny być inne, bo mnie osobiście to czy zyskasz sponsora kompletnie zwisa. Tak jak napisałeś - następnym razem określ co dla Ciebie ważniejsze. Wróbel w garści czy (a nie "i') gołąb na dachu. Ale fajnie, że goniliście i walczyliście. Szacun.

#105 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 28 maj 2013 - 10:00

RafalK w Twoim przypadku akurat było ok, ale w tym przypadku, który podałem akurat nie do końca było oki. Jedyne co Pani po maratonie miała do powiedzenia, to tylko tyle, że mają problem systemowy i wyszło jak wyszło. Sprawdziłem na liście tego zawodnika i faktycznie przy rejestracji na maraton miał wpisana przynależność do DS ale już w wynikach jej nie ma. Wiele rzeczy po prostu wyszło w praniu, a których wcale się nie spodziewałem i pozostaje mi tylko powiedzieć przepraszam, bo macie prawo czuć niedosyt. Od niedzieli głowa mnie boli bo się zastanawiam czego nie przewidziałem, a co najzwyczajniej mnie przerosło. :roll:

#106 RafalK

RafalK
  • Użytkownik
  • 457 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 maj 2013 - 10:35

Od niedzieli głowa mnie boli bo się zastanawiam czego nie przewidziałem, a co najzwyczajniej mnie przerosło.

Spoko :-D
"jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził"

#107 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 28 maj 2013 - 16:14

irimi Tak jak powiedziałeś, tym razem po prostu potrzebowałem jakiegoś wyniku do aplikacji, Leszno to super komfortowy wyścig, tylko tu taj czuje się "najwydajniejszy" tak że chciałem jechać pokazówkę, pojechałem, udało się, cel zrealizowany, wracam na ziemię ;-)

#108 piotrfala

piotrfala
  • Użytkownik
  • 861 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 maj 2013 - 20:49

Ja tylko się zastanawiam po co organizatorowi była informacja o tym jaki czas przejazdu przewiduje ? Moim skromnym zdaniem organizator maratonu popełnił dość spory błąd gdyż szybsi stojący z tyłu mogli doprowadzić do wielu kolizji mijając jakąś panią na damce z koszykiem na kierownicy.....
A tak po za tym to trasa bardzo fajna była, szkoda tylko ze nie miałem siły sie rozglądać :lol:

www.facebook.com/strato.bike

 

gallery_2798_164_47484.jpg


#109 RafalK

RafalK
  • Użytkownik
  • 457 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 maj 2013 - 11:42

piotrfala, A film gdzie??? :mrgreen:

#110 piotrfala

piotrfala
  • Użytkownik
  • 861 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 maj 2013 - 17:16

aż wstyd przyznać ale nawet nie powstał.... przez głupotę sformatowałem kartę pamięci w złym formacie plików i podczas nagrywania występował błąd, który tak naprawdę uniemożliwił nagrywanie..... nie martwcie się ja już wystarczająco się nadenerwowałem z tego powodu ;/

www.facebook.com/strato.bike

 

gallery_2798_164_47484.jpg


#111 zorrospecialized

zorrospecialized
  • Użytkownik
  • 171 postów
  • SkądLubin

Napisano 31 maj 2013 - 17:29

widzialem gdzies filmik z Leszna trwał ponad 46 minut,kto jechał w pomaranczowych długich skarpetkach?

#112 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 31 maj 2013 - 19:30

I'm :-P

#113 piotrfala

piotrfala
  • Użytkownik
  • 861 postów
  • SkądPoznań

Napisano 31 maj 2013 - 19:56

I'm


Dzień Świra sie kłania ....

www.facebook.com/strato.bike

 

gallery_2798_164_47484.jpg


#114 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 31 maj 2013 - 20:53

Śpieszyłem się w Lesznie + Dzień świra :mrgreen:

#115 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 31 maj 2013 - 21:41

Jednak lekcji z angielskiego nie odrobiłeś :mrgreen:


#116 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 01 czerwiec 2013 - 12:22

"I" Polska 8-) :-P

Odpowiadając na pytanie zawarte w poście z dnia 31.Maja, godz. 18:29, informuje się użytkownika zorrospecialized iż postać widniejąca na przedłożonym w pytaniu filmie to użytkownik -Rzysko :mrgreen: :lol: :-P

#117 zorrospecialized

zorrospecialized
  • Użytkownik
  • 171 postów
  • SkądLubin

Napisano 02 czerwiec 2013 - 16:09

I'm :-P

no to kolega ładnie zapierniczał,gdzies mi znikl ten filmik duzo Ciebie bylo w nim,odwalałes jak T.Martin czasowkę?

#118 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 07 czerwiec 2013 - 11:34

Jakoś tak ostatnio w niższej pozycji gustuję :-D Chociaż weszło mi to do tego stopnia w nawyk że czuje dyskomfort przy jeździe w górnym chwycie :roll:



Dodaj odpowiedź