Skocz do zawartości


Zdjęcie

01.09 - Parczew - Wyścig po Ziemi Parczewskiej / maraton


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 Cycling

Cycling
  • Użytkownik
  • 119 postów
  • SkądGóry Świętokrzyskie

Napisano 03 wrzesień 2012 - 18:09

Jaki luz psychiczny i moralny mają Ci co przyjeżdżają za główną grupą.... ;-)

#22 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 03 wrzesień 2012 - 18:36

Wygrana Beaty była zasługą tylko i wyłącznie kraksy Ewy, która została wypchnięta na barierki przed metą.
Zwycięstwo po trupach coś pięknego, tego sie nie po was nie spodziewałem

kolega zajmuje się wynikami,więc kto upoważnia do komentarza zdecydowanie stronniczego?
Obie Panie zapracowały jednakowo na wygraną,jedna ciężka i solidna samotną pracą w peletonie,druga teamową współpracą i wsparciem,jednak to jest KOLARSTWO i po to są ustalane pewne reguły,czy regulaminy(kolega powinien wiedzieć to najlepiej będąc "sędzią")Bardzo sympatyczna swoją drogą Ewa miała poprostu kolarskiego pecha przed metą.Co do PH to osobiście nigdy nie rościłem żadnych pretensji do nikogo o przegraną po moim defekcie,godzę się z tym pod szyldem kolarstwo/pech/szczęście.Zawsze dziękowałem każdemu za okazaną pomoc na trasie,fakt,czasem na trasy które uważam za lepsze asfaltowo i odpowiadające mi profilowo nie zabiorę wszystkiego stawiając wszystko na jedną kartę,mam poprostu jaja i lubię ryzykować,(albo wszystko, albo nic)jednak po Twoim komentarzu Ślimaku raczej posiedzę sobie w rowie dłużej by nie czytac potem takich głupich komentarzy. Czy podobne kontrowersje wśród sędziów dotyczyły również zajetych miejsc Panów rozsypanych na asfalcie na mecie? Jeszcze z ciekawosci,gdzie Ślimak widział nasze chwalenie się zwycięstwem Beaty?? Proszę o WYJAŚNIENIA p.s. Nie wiedziałem że ślimaki potrafią mieszać kijem w mrowisku :-/

#23 endru1963

endru1963
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • SkądSławków

Napisano 03 wrzesień 2012 - 19:19

Ślimak co Ty pie...... Ewy nikt nie zepchną na barierki bo przeskoczyła na lewą stronę i zahaczyła o krawężnik pedałem (relacja naocznego świadka).

#24 Koroliow

Koroliow
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądKaszuby

Napisano 04 wrzesień 2012 - 05:58

Parę ujęć z kamerki zamontowanej na rowerze
Pętla 4 i 5. W połowie piątego kółka bateria siadła i nie nagrałem finiszu z kraksą.

#25 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 04 wrzesień 2012 - 06:33

Jeszcze z ciekawosci,gdzie Ślimak widział nasze chwalenie się zwycięstwem Beaty??

Na mecie po zakończeniu imprezy.

Liczenie pkt to jest tylko moje hobby.
Jestem również rowerzystom i mam prawo to mojej wypowiedzi na forum.
Co do regulaminu sam go złamałeś na RT- więc nie pisz o zasadach jak sam ich nie przestrzegasz. "Niedozwolona pomoc techniczna".
To tylko zabawa i słowo zwycięstwo po trupach było wg mnie trafione. Beata wygrała po upadku pewnej pani i kilku panów na kresce czyli po "trupach"- prawda?
PS
Zawsze byłem stronniczy i nigdy nikomu nie pomagam. :evil:
Pozdr. Tomek

#26 bk

bk
  • Użytkownik
  • 137 postów
  • SkądZawiercie/Kraków

Napisano 04 wrzesień 2012 - 08:19

Czyli nie było żadnego chwalenia się, liczyć punkty każdy sobie może... a mi to wszystko jedno która jestem na RM...wygram fajnie, nie - trudno... niby co mam z tych wygranych? czym się chwalić? gdybym była w stanie chociaż otrzeć się o podium na jakimś Pucharze Polski - to by było coś ;-)
drużyna jeździ ten cykl to i ja... chociaż w tym momencie wolałabym wybrać poważniejsze wyścigi, np Tour de Rybnik gdzie na dodatek start wyszedłby mnie dużo taniej a oprócz pucharka coś tam bym dostała... teraz żałuję że zamiast do Parczewa nie pojechałam tam...
To jak pojechałam w Parczewie, czyli z przodu a potem asekuracyjnie żeby się nie rozwalić wynika z tego że chce swój poziom podnosić a jeżdżąc po tyłach tego nie osiągnę....
i dlaczego po trupach? nie moja wina że ktoś się wywalił i to przedemną
koniec

#27 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 04 wrzesień 2012 - 10:54

Tylko zabawa?może dla Ciebie tak.dla wielu innych sciganie i zabawa.Co do RT przyjęcie koła po drugiej gumie było złamaniem regulaminu?jesli tak to oddam Ci tą moją wysoką pozycję.chyba że denerwowało Cię moje wyprzedzanie Was co chwilę po gumach na to nic nie poradzę. Mam nadzieję że to tylko jednoosobowy komentarz sfrustrowanego i bezsilnego,bo jesli takie nieprzyjemne komentarze będą udziłem cyklu,to zostaną tu tylko turysci zapalency.A odniosłem wrażenie że Mr.Legierski chce podnosic poziom sportowy,nie odwrotnie.Gwoli scisłosci,skoro Beata wygrała tylko po kraksie,to kto za nią jechał cały wyscig? Klon????

#28 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 04 wrzesień 2012 - 11:07

Piotrek
Wyhamuj trochę.
Rozumiem że mnie możesz obrażać, ale już nie mieszaj w to więcej osób.
To moje prywatne odczucia.
Zakończmy temat bo to do niczego nie prowadzi.
Życzę miłej zabawy. I dobrego ścigania.
Gratuluje wygranej i dobrej kondycji.
Pozdr. Tomek

#29 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 04 wrzesień 2012 - 11:36

Przepraszam za obrażanie,ale sam zacząłes kontrowersyjnie w dodatku atakując kobietę.PEACE. A wyscig swietny , chociaż maksymalnie płaski,przez co odrobinę monotonny,przynajmniej w ucieczce

#30 Koroliow

Koroliow
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądKaszuby

Napisano 04 wrzesień 2012 - 11:46

Beata wygrała po upadku pewnej pani i kilku panów na kresce czyli po "trupach"- prawda?

Po jakich znowu trupach? Ja jeszcze żyję! i inni też. Nie rozumiem jak można mieć pretensję do Beaty, że się kilku wywaliło a ona nie. Przecież to nie ona spowodowała kraksę. W sumie to nawet nie wiem kto zawinił. Podejrzewam, że ci z przodu po prostu na kresce od razu przestali pedałować (a może który wpadł na to żeby hamować?) i do tyłu poszła fala hamująca. Ja byłem zmuszony do ostrego hamowania ale i tak nie udało się wyhamować do zera i wpadłem na leżącego przede mną kolarza, bo nie było gdzie uciekać.
Ja się wywaliłem i uważam to za fajną przygodę. Jest co wspominać. Jakbym się mocniej potłukł i uszkodził rower, to zapewne by już tak fajnie nie było.

#31 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 04 wrzesień 2012 - 12:15

Powtórzę za Piotrkiem wyścig świetny.
Zawsze mi się podobało w Parczewie, choć to dla mnie koniec świata.;-)

Gratuluje wygranych i dobrych wyników.

#32 radzik

radzik
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • SkądŁyczanka k/Myslenic

Napisano 04 wrzesień 2012 - 13:56

Parę ujęć z kamerki zamontowanej na rowerze
Pętla 4 i 5. W połowie piątego kółka bateria siadła i nie nagrałem finiszu z kraksą.


Świetny filmik !!!
Pierwszy raz mam okazję zobaczyć siebie z perspektywy widza.
Pozdrawiam, zawodnik z nr. D 205.

#33 Koroliow

Koroliow
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądKaszuby

Napisano 05 wrzesień 2012 - 10:31

Tutaj jeszcze parę ujęć z pierwszej pętli

#34 bicicleta

bicicleta
  • Użytkownik
  • 364 postów
  • SkądRadom

Napisano 05 wrzesień 2012 - 12:22

Fajne filmy, widać to wysokie tempo, miła pamiątka dla uczestników. Oprócz jazdy całkiem aktywnej, często w czubie jak widzimy, jeszcze filmowałeś - nic się samo nie robi, dziękuję za udostępnienie.

#35 Koroliow

Koroliow
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądKaszuby

Napisano 05 wrzesień 2012 - 13:22

Aż tak aktywny może nie byłem jakby to wynikało z filmików, bo czasami sporo bumelowałem w środku peletonu, ale to wycinam, bo oglądanie tyłów poprzedzających zawodników raczej ciekawe nie jest.
Swoją drogą to dopiero przeglądając filmiki zauważyłem, że całkiem sporo mieszkańców w Dębowej Kłodzie nas oglądało i nam dopingowało. Najlepsza jest babuszka pod koniec filmiku, która macha nam chustą jak na powitanie "wyzwoleńczej" armii radzieckiej w 1945 r.

#36 Gosc_solid_crank_*

Gosc_solid_crank_*
  • Gość

Napisano 05 wrzesień 2012 - 14:01

Tak, masz rację, Babuszka (acz szczerbata) była REWELACYJNA! Ikona poprzednich, szczęśliwie minionych epok :-D

#37 bicicleta

bicicleta
  • Użytkownik
  • 364 postów
  • SkądRadom

Napisano 05 wrzesień 2012 - 19:01

Tego kamera nie uchwyciła ale były też kwiaty rzucone wprost pod koła pędzących kolarzy przez jedną z gospodyń w Dębowej Kłodzie na 1 pętli. Ponoć to fanka jednego zawodnika - tak ktoś krzyknął z kolegów. No przyjemnie!

#38 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 05 wrzesień 2012 - 19:19

Kwiaty dostał Jurek z Nutraxxa. A jaki zdziwiony był...;) kibice pierwsza klasa

#39 ryszard

ryszard
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądParczew

Napisano 06 wrzesień 2012 - 18:01

na rowerowymparczewie są już zdjęcia w galerii 2012. Będzie też filmik z kraksy na finiszu.
policjanci z drogówki na posterunku w Dębowej Kłodzie skarżyli się ze "kolarze krzyczeli na niego aby zabrał radiowóz, do czego to podobne-brak szacunku dla Władzy.
Kraksę Ewy widziałem, powinna podziękować facetom na krawężniku że na nich poleciała.Dzięki za liczną reprezentacje Krakusów i Ślązaków. Do zobaczenie w przyszłym roku
wlodek

#40 ryszard

ryszard
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądParczew

Napisano 07 wrzesień 2012 - 20:12

pod tym linkiem jest filmik z finiszu peletonu w tym i kraksa Ewy oraz Włodarczyka/ten starszy/ oraz Pawła Michalca

chttp://www.youtube.com/watch?v=Xg2Qq7L6y0Y&feature=player_embedded


wlodek