Skocz do zawartości


Zdjęcie

01.09 - Parczew - Wyścig po Ziemi Parczewskiej / maraton


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 Tomek Wójcik

Tomek Wójcik
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 wrzesień 2012 - 20:45

Prawidłowy link:


#42 Koroliow

Koroliow
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądKaszuby

Napisano 07 wrzesień 2012 - 21:22

O Boże! :shock:
Ale Ewa wyleciała na chodnik. Dobrze, że jej się nic nie stało.
Na pewno nie założyła pedałem o krawężnik, jak ktoś pisał wyżej. Chyba zahaczyła o innego zawodnika i zaczęło rzucać rowerem.
Z wideo wynika, że najgorzej zachował się kolarz z nr 781 w pomarańczowej koszulce, bo zamiast jechać dalej, zaczął ostro hamować i się rozglądać jakby za sobą nikogo nie miał. Rozumiem, że chciał zobaczyć czy się coś stało Ewie, ale niestety spowodował, że na asfalcie jeszcze trzech skończyło.
Jedno jest pewne, Beata nie miała z tym nic wspólnego i zachowała zimną krew, bo nie wpadła na nas leżących na asfalcie.

Czy na starcie każdy miał czas liczony od momentu faktycznego przekroczenia linii startu?
Miejsca nie zgadzają się z kolejnością przekraczania linii mety przez kolarzy.

#43 Koroliow

Koroliow
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądKaszuby

Napisano 08 wrzesień 2012 - 06:50

Nie mogę edytować poprzedniego postu.

Czy organizator/sędzia może wyjaśnić chaos w wynikach? Czas startu jest dla wszystkich ten sam.
Kilka przykładów niezgodności w wynikach open w porównaniu do video:
zawodnik nr 162 został cofnięty o jakieś 5 miejsc, zawodnik nr 231 cofnięty o jakieś 3 miejsca, K1728 przesunięta do przodu o jakieś 10 miejsc (szalony ślimak1 tutaj możesz się czepiać, bo to niezbyt dobrze wygląda jak jedna zawodniczka zostaje przesunięta o 10 miejsc do przodu gdy druga miała wypadek).
Czy te chipy działają, czy przy masowym wjeździe na metę nie wszystkie chipy są wyłapywane i niektóre czasy są brane z powietrza?

#44 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 08 wrzesień 2012 - 21:31

Przejrzę na podstawie tego video wyniki. Do tej pory nie było takich sytuacji aby nie zgadzała się nam kolejność. Po pierwszym Parczewie nie było żadnych sygnałów aby coś było nie tak.

Jeśli są takie sytuacje o jakich piszesz wyniki zostaną skorygowane.

Czasów z powietrza nie wyłapujemy. Coś musiało zakłócać odbiór sygnału z czipa być może aluminiowe barierki. Na 100% będziemy unikać takich sytuacji na przyszłość.

#45 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 09 wrzesień 2012 - 19:02

Koroliow

...(szalony ślimak1 tutaj możesz się czepiać, bo to niezbyt dobrze wygląda jak jedna zawodniczka zostaje przesunięta o 10 miejsc do przodu gdy druga miała wypadek).

Już mi przeszło. Nie będę się już niczego czepiał.
Spędziłem więcej czasu z rodzinką i mi jest lepiej. Miałem też ostatnio dużo pracy i stwierdziłem że maratony to ma być tylko relaks i zabawa ;-).
Dlatego wszystkich przepraszam co uraziłem,.
Pozdrawiam Tomek

#46 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 09 wrzesień 2012 - 20:43

szalony ślimak1 tutaj możesz się czepiać, bo to niezbyt dobrze wygląda jak jedna zawodniczka zostaje przesunięta o 10 miejsc do przodu gdy druga miała wypadek.


No, nie mógłby się czepiać, a już na pewno nie Beaty, bo za pomiar czasu odpowiada przecież jego team, a nie Beata :mrgreen: - to tak na marginesie, bo chyba sprawa zamknięta

#47 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 10 wrzesień 2012 - 22:10

Witam

Na podstawie zamieszczonego tu video oraz zdjęć jakie robiliśmy na finiszu (dziewczyna na stołku ;-) ) dokonałem kilku zmian w klasyfikacji Wyścigu po Ziemi Parczewskiej.

Najistotniejsze zmiany to:
- kategoria "B" zmiany pomiędzy miejscami 16 i 17 w kategorii
- kategoria "C" zmiany pomiędzy miejscami 5 i 6 w kategorii

Pozostałe zmiany 5 zawodników miały wpływ wyłącznie na pozycje Open - nie wpływają na klasyfikację generalną cyklu, co oczywiście nie oznacza, ze są one nie ważne. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszam.

Obiecuję że tych kilka zblizajacych się "zimowych" miesięcy poświęcimy na opracowanie lepszego sposobu montażu czipów, tak aby wykluczyć takie błędy oraz "uniemożliwić" nieprawidłowy montaż czipa przez zawodnika (trzy osoby zamontowały nieprawidłowo czip).

Poprawione wyniki są już na stronie www.roadmaraton.pl.

Pozdrawiam
Michał Krzemień