Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzież rowerowa na zamówienie


21 odpowiedzi w tym temacie

#1 charliebrzoza

charliebrzoza
  • Użytkownik
  • 107 postów
  • SkądBliski Wschód

Napisano 06 wrzesień 2012 - 11:43

Witam,

przymierzamy się z kolegami do kupna odzieży rowerowej na lato (spodenki na szelkach+ koszulka) według własnego projektu.
Czy moglibyście mi polecić firmę godną zaufania, która zrobi solidnie, wygodne i dobre jakościowo stroje, które nie zniszczą się po paru praniach? Przesadnie oszczędzać raczej nie mamy zamiaru. Za wszelkie sugestię będę bardzo wdzięczny.

pozdrawiam

#2 Gosc_KeNaJ_*

Gosc_KeNaJ_*
  • Gość

Napisano 06 wrzesień 2012 - 16:43

Osobiście polecam Vidioni - już parę razy opnie o nich pisałem więc polecam szukajkę.

#3 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 postów
  • SkądKT

Napisano 07 wrzesień 2012 - 22:02

Polecam Verge Sport http://www.vergesport.com/pl
Robili nam dwukrotnie stroje i było wszystko ok.

#4 charliebrzoza

charliebrzoza
  • Użytkownik
  • 107 postów
  • SkądBliski Wschód

Napisano 08 wrzesień 2012 - 10:22

Po researchu w sieci, znalazłem następujące firmy, które szyją stroje na zamówienia według własnych projektów:
Danielo
Marton Bike
BCM Nowatex
Quest Sport
Vitesse
To Print
CMT
Attiq
Prinz Wear
+ wspomniane wyżej
Vidioni
Verge Sport

Wysłałem zapytanie do ww. instytucji i czekam na odpowiedź. Jednocześnie jakby ktoś jeszcze miał jakieś doświadczenia z szyciem strojów to niech piszę. Z góry dzięki.

pozdrawiam

#5 misiek

misiek
  • Użytkownik
  • 73 postów
  • SkądRz

Napisano 08 wrzesień 2012 - 17:23

Top Print jest spoko ale obsługa klienta na odległość raczej średnia. Ciuchy dobrej jakości, wkładki też.

#6 cons

cons
  • Użytkownik
  • 78 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 marzec 2013 - 17:13

Cześć,

Razem z kumplem stoimy przed wyborem producenta ciuchów dla drużyny.
Przede wszystkim zależy nam na ekstra pampersie. Reszta materiałów też jest ważna, tak żeby po kilku praniach z koszulki czy spodenek nie zrobiła się szmata do podłogi.
Póki co wytypowaliśmy kilku producentów:
1) Vitesse
2) Danielo
3) Quest Sport
4) Attiq (o nich nic nie wiem) http://attiq.pl/koszulki-kolarskie

Co możecie polecić? Gdzie wykonywaliście swoje stroje?

#7 elcidx

elcidx
  • Użytkownik
  • 662 postów
  • Skądłódzkie, Rawski-Tomaszowski

Napisano 04 kwiecień 2013 - 15:23

Z TopPrintu przyszły nam właśnie ciuchy które zamawialiśmy na forum rowerowy. Wkładki są bardzo grube, tyłek nie będzie miał prawa boleć. Reszta materiałów też jak najbardziej ok.

Mój rower własnej roboty Stealth Cx Homemade :)


#8 misiek

misiek
  • Użytkownik
  • 73 postów
  • SkądRz

Napisano 04 kwiecień 2013 - 15:46

kiedy zamawialiście?

#9 elcidx

elcidx
  • Użytkownik
  • 662 postów
  • Skądłódzkie, Rawski-Tomaszowski

Napisano 04 kwiecień 2013 - 16:18

Miesiąc temu? Albo trochę więcej. 60 osób zamawiało.
Ale tak jak pisałeś, TP ma zawsze jakąś obsuwę. I nas tydzień. Ale same ciuchy uzgadnaliśmy z nimi od jakiś 2 miesięcy. Dostawaliśmy próbki etc.

#10 alcotronic

alcotronic
  • Użytkownik
  • 14 postów
  • SkądMalbork

Napisano 04 czerwiec 2013 - 16:50

Polecacie jakieś firmy które robią takie stroje już od kilku kompletów? bo np. Quest wymaga min. 50, Danielo 10 itd. :-/

#11 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 04 czerwiec 2013 - 16:58

Polecacie jakieś firmy które robią takie stroje już od kilku kompletów? bo np. Quest wymaga min. 50, Danielo 10 itd. :-/


Wspomniany wyżej Top Print w Łodzi. Znajomi zamawiali 4 komplety. Dobra jakość, bardzo atrakcyjne ceny. Zadzwoń, napisz, zapytaj...
http://www.odi.pl/fi...p-print,eugbkb/

#12 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 czerwiec 2013 - 19:13

Polecacie jakieś firmy które robią takie stroje już od kilku kompletów? bo np. Quest wymaga min. 50, Danielo 10 itd.

W Vidioni ilość jest dowolna, możesz nawet zamówić 1 komplet, a i na jakość nie ma co narzekać.

"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#13 Damiano

Damiano
  • Użytkownik
  • 321 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 04 lipiec 2013 - 19:59

Zamawiałem w Vidioni jedna parę spodenek i nie jestem zbytnio zadowolony. Szwy kiepskie, rozłażą się i prują. Materiały takie sobie. Po wkładce też spodziewałem się więcej. Zapłaciłem 120-130pln w tamtym roku. Dochodze do wniosku, że lepiej kupic jedna porządna parę za 200-300pln niż kilka par co 2,3 lata.

#14 Tomek398

Tomek398
  • Użytkownik
  • 73 postów
  • SkądLubelskie

Napisano 13 październik 2013 - 21:36

Witam

 

Potrzebuje około 15 koszulek kolarskich z indywidualnym nadrukiem. Czy korzystaliście z usugł: http://www.kolarskie.pl/ ?

Jakieś opinie?

 

Pozdrawiam

Tomek



#15 GoscNiedzielny

GoscNiedzielny
  • Użytkownik
  • 563 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 październik 2013 - 19:47

DANIELO obsługuje również indywidualne zamówienia. Jedyny warunek to wartość min. 50PLN.

#16 CorratecCCT

CorratecCCT
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 listopad 2013 - 08:15

Ja z kolei jeżdżę w Teamie Corratec i od kilku sezonów ciuchy mamy z Martombike. Dobrze leżą, materiały przyjemne w dotyku szybko schną i nie prują się nawet te z sezonu 2012. Wkładka to jakiś ich najwyższy model (nie wiem jak się nazywa) wygodna i nie ma problemu z obtarciami. Cen dokładnie nie znam, ale myślę, że warto sprawdzić.

Pozdro



#17 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 26 listopad 2013 - 16:22

Sprawdzę to osobiście już za kilka dni. Złożyłem u nich zamówienie na prawie cały ich asortyment, więc będzie co testować ;)

Jak na razie wszystko wzorowo. Kontakt mailowy niemal natychmiastowy, wsparcie grafika również. Ciut gorzej z szablonami. Projekt sam robiłem a nie miałem potrzebnych wzorów, między tymi, które były dostępne. Oczywiście po wymianie maili wzór dostałem i został również umieszczony na stronie (Może to małe przeoczenie lub niedopatrzenie podczas aktualizacji witryny). 



#18 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 26 listopad 2013 - 17:36

W tym roku na LB robilismy forumowe ciuchy u nich. Teraz bedzie wiadomo, co nastepnym razem nalezy poprawic.

Wykonanie grafiki, bardzo dobre. Uzyte materialy bardzo przyzwoite. Oczywiscie oczekujac za ta kase, wliczajac indywidualny projekt i wlasne logo na gaciach, ze bedzie to jakosc np. Casteli Aero (gacie) byloby malorozsadkowe. 

Fajna jest wkladka ale znowu, to nie sa szczyty wkladek w gaciach. Tak jak wspomnialem, materialy, wykonanie bardzo fajne, jak za swoja cene.

Do poprawienia: glebokosc kieszonek koszulki. Sa zdecydowanie za plytkie. W naszej wersji, koszulka byla na niepelnym zamku. Tu na dzien dobry, niezbyt dobry wybor. Nie ma to jak pelne rozpiecie. Uzyty zamek, zdecydowanie nie nadaje sie do takiej aplikacji. Jest za gesty i nie ma szans, zeby obsluzyc go jedna reka. Rozmiarowka jest troche dziwna. Osobiscie preferuje bardziej obcisle ciuchy. Jak koszulka w rozmiarze L lezy niemalze idealnie, to gacie w tym samym rozmiarze, maja juz za krotkie lub malorozciagliwe szelki.

Do tego dodalbym nieco lepsze sciagacze, szersze i bylby super produkt w super cenie.



#19 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 26 listopad 2013 - 21:11

Ja pozamawiałem wszystko w najlepszych wariantach. Ciekaw jestem, jak się sprawdzi ich najlepsza wkładka vs Daniello od NEXUSów :)

W Pearl Izumi z wkładką ELITE 3D Chamois przejechałem 250km @ 7:26, to mam z czym porównywać :P

Z tym kompletem na LB sam byłem zainteresowany :) Tylko moje 0 postów i raczej rower niezaliczany do tych lekkich zdecydowałem się odpuścić... Teraz troszeczkę żałuję :)

Ja się pomierzyłem dokładnie, zadzwoniłem i uzgodniłem, co będzie najwłaściwsze. Wszystko mam w "S"ce, jedynie hoodie biorę w "M".

Ściągaczy nie biorę, biorę te panele ala guma, czy co tam. Sprawdzę to. Co do kieszonek również miałem obawy, ale jak ostatnio przemyślałem, co w nich wożę, to w sumie w zupełności mi wystarczą. Zwłaszcza, że zawsze jedną kieszonkę rezerwowałem na telefon i kasę... Puste miejsce aż się prosi o... banana :P

Naturalnie zamek biorę rozdzielczy po całości i wszędzie. Chyba ten "gęsty"... Nie wiem czy to on, ale nazwali go "włoski". W sumie to mi nie przeszkadza i tak zawsze gdy się zapinałem/rozpinałem prostowałem plecy i robiłem małą gimnastykę  ;)



#20 CorratecCCT

CorratecCCT
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 listopad 2013 - 13:09

Zasięgnąłem trochę więcej informacji o martombike. Więc w zeszłym sezonie mieliśmy koszulki ich model 263 z zamkiem rozdzielczym i to jak opisują jest konstrukcja sportowa. Spodenki to model 573 z wkładką dolomiti pro. Mi ona bardzo przypasowała i jak gadałem z chłopakami to nikt nie narzekał. Podział był na damskie i męskie, z tego co wyczytałem tu: www.facebook.com/media/set/?set=a.554117331292230.1073741832.348207011883264&type=1 i widać na fotkach wkładki robią dla nich bo jest tam ich logo.Marcin  Piecuch też widzę, że raczej wypowiada się pozytywnie.

W nadchodzącym sezonie nasz team czekają duże zmiany. Ale jeżeli chodzi o ciuchy to spodenki zostają te sprawdzone z ubiegłego roku, a koszulka to coś nowego. Całkiem inny materiał elastyczny, przyjemny w dotyku. Jak widziałem prototyp i przymierzali koledzy to leżała fajnie, wygląda się w niej naprawdę profi. Ale na razie to tylko macanie na sucho, jak będę ją miał w ręku i przetestuję to napiszę jak w wypadła.

A tak wygląda... http://xc-mtb.info/art801.html





Dodaj odpowiedź