Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztafeta 500 na 500 Piła- skład Drużyna Szpiku


88 odpowiedzi w tym temacie

#21 Wigor

Wigor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 styczeń 2013 - 21:47

ja tam pie...lę, startuję w obu imprezach
życie jest tylko jedno :)
chłopaki, nie pękajcie
tu będę ostatni, a tam nie
albo na odwrót
nie o to przecież chodzi
chodzi nam o szpik
chodzi nam o przyjemność i radość życia
chodzi nam o życie dla innych

#22 RafalK

RafalK
  • Użytkownik
  • 457 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 styczeń 2013 - 14:47

Ja podtrzymuję chęć startu w Pile :-D

#23 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 04 styczeń 2013 - 21:46

Na dzień dzisiejszy zgłaszam akces do obu imprez ( czy też obydwu - jak kto woli :mrgreen:)

#24 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 04 styczeń 2013 - 22:57

Na dzień dzisiejszy zgłaszam akces do obu imprez ( czy też obydwu - jak kto woli :mrgreen:)


Mam nadzieję, że Twoja piękniejsza połówka nam wybaczy, że ten weekend spędzisz ze mną :-)

#25 Drizzt

Drizzt
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądWołów/Prerow - DE

Napisano 05 styczeń 2013 - 11:33

Jeśli chodzi o Piłę, dopisuje się, dajcie znać jak ekipa się skompletuje, w razie braku chetnych mam znajomego który też dużo kręci i mógłby pojechać :D w połowie stycznia jak zjade do Polski się z nim spotkam i obgadam, żeby dołączył do Kolarskiej Drużyny Szpiku:D

Pozdro wszystkim cyklistom :D

#26 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 styczeń 2013 - 13:13

Jak dobrze Wam pójdzie to może uda się dwa składy sklecić. Akurat Leszno zamierzam potaktować w tym roku dość poważnie, więc nie pasuje mi impreza dzień wcześniej.


#27 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 07 styczeń 2013 - 20:51

W temacie startu w sztafecie 500 na 500 w Pile, chęć udziału zgłasza troszkę osób. W związku z powyższym, jeśli macie taką możliwość by już zadeklarować 100 % uczestnictwo warto by było spersonalizować skład lub ewentualnie składy.
Kilka ważnych punktów regulaminu :
- W ramach jednego klubu można zgłosić maksymalnie 3 drużyny kolarskie
- Rejestracja powinna nastąpić najpóźniej do 30 kwietnia 2013 roku
- Każda z drużyn zobowiązana jest do dnia 30 kwietnia 2013 roku wpłacić opłatą startową w wysokości 200,-PLN, na konto organizatora
- Drużynę tworzy 5 zawodników. Ekipa, która stawi się na starcie z mniejszą ilością zawodników- nie zostanie dopuszczona do udziału w zawodach
- Każda drużyna ma prawo do zgłoszenia 1 zawodnika rezerwowego, który może zastąpić zawodnika podstawowego w każdym momencie wyścigu po uprzednim zgłoszeniu zmiany u sędziego zawodów
- Prawo startu w zawodach mają wyłącznie drużyny amatorskie, w skład których wchodzą zawodnicy , którzy ukończyli 18 rok życia, legitymujący się licencjami: Masters, Kolarz turysta, Hobby-maraton, Cyklosport, Cykloturysta, oraz posiadający licencje jednodniowe i zawodnicy bez licencji. Prawo startu nie przysługuje drużynom, w skład których wchodzą zawodnicy mający podpisane aktualne kontrakty zawodowe ( licencje PZKol elita,UCI ).
- Drużyny zobowiązane są do wytypowania Kapitana, który w jej imieniu będzie kontaktował się z organizatorem oraz będzie reprezentował drużynę podczas trwania zawodów. Kapitan odpowiedzialny będzie za internetowe zgłoszenie drużyny do zawodów, pobrania i zdania numerów startowych, przekazanie oświadczeń, wnoszenie skarg do Komisji Sędziowskiej
- Zawody zostaną rozegrane na dystansie 500 kilometrów. Zawodnicy mają do przejechania 2 razy po 50 km każdy
- Rywalizacja odbędzie się wyłącznie w kategorii OPEN, bez podziału na grupy wiekowe, płeć, czy rodzaj rowerów. Zakazane jest używanie specjalnych rowerów do jazdy na czas

Kto jest chętny może poczytać cały regulamin na stronie organizatora.

#28 Drizzt

Drizzt
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądWołów/Prerow - DE

Napisano 07 styczeń 2013 - 22:22

a może by tak utworzyć nowy wątek o sztafecie, żeby wszyscy chętni tam się wypowiadali? Wszystko w jednym miejscu, czytelne i na temat.?

#29 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 styczeń 2013 - 19:30

Dobry pomysł, za chwilę wydzielam.

Zaktualizowana lista chętnych:
Wigosław, Marras, Cyborg, Kryniu, Borys, Piotr, RafalK


#30 Wigor

Wigor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 styczeń 2013 - 23:05

jadę Piłę

#31 Drizzt

Drizzt
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądWołów/Prerow - DE

Napisano 08 styczeń 2013 - 23:34

I ja dołącze do Piły jak sie znajdzie miejsce :D

#32 Drizzt

Drizzt
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądWołów/Prerow - DE

Napisano 08 styczeń 2013 - 23:51

Z tego co widziałem zapisy są już możliwe, póki co żadnego składu nie widze...

#33 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 09 styczeń 2013 - 09:48

No, Panowie ludzisków na pierwszy skład już by było. Kto tam się mianuje na "samca alfa" czyt. kapitana i poskłada wszystko do przysłowiowej kupy ?

ZAPISY

#34 BorysCh1

BorysCh1
  • Użytkownik
  • 284 postów
  • SkądLuboń

Napisano 09 styczeń 2013 - 15:50

Ja rezygnuje ze startu. Nie moge jechac na rowerze czasowym. Niby to forma czasówki, a zakaz jest - absurd...

#35 piotrfala

piotrfala
  • Użytkownik
  • 861 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 styczeń 2013 - 17:25

Ja również rezygnuje, gdyby kolejność była odwrotna, tzn. najpierw leszno potem piła to chętnie bym skorzystał ale odwrotnie niestety nie.

www.facebook.com/strato.bike

 

gallery_2798_164_47484.jpg


#36 Gosc_Cyborg_*

Gosc_Cyborg_*
  • Gość

Napisano 11 styczeń 2013 - 12:26

Ja potwierdzam udział. Będę się starał pojechać w Lesznie również.

#37 RafalK

RafalK
  • Użytkownik
  • 457 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 styczeń 2013 - 12:37

No, Panowie ludzisków na pierwszy skład już by było. Kto tam się mianuje na "samca alfa" czyt. kapitana i poskłada wszystko do przysłowiowej kupy ?


Nie za wcześnie na konkrety? ( w sensie że kilka miesięcy jescze przed nami i duzo rzeczy moze się zdażyć), a doświadczenie z Amber podpowiada, że grupa się wykrystalizuje jak terminy pogonią :-P

#38 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 11 styczeń 2013 - 18:46

Nie za wcześnie na konkrety? ( w sensie że kilka miesięcy jescze przed nami i duzo rzeczy moze się zdażyć), a doświadczenie z Amber podpowiada, że grupa się wykrystalizuje jak terminy pogonią :-P


Faktycznie do zamknięcia zapisów jeszcze 3,5 miesiąca ale myślę, że warto śledzić jak szybko będzie zapełniać się lista startowa. W takim razie poczekamy i zobaczymy, bo to różnie w życiu bywa. Chętni są więc na jedną ekipę ludzisków powinno starczyć :-)

#39 RafalK

RafalK
  • Użytkownik
  • 457 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 styczeń 2013 - 20:31

warto śledzić jak szybko będzie zapełniać się lista startowa

Spoko spoko ja przynajmniej postaram się trzymać rękę na pulsie.

#40 Wigor

Wigor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 styczeń 2013 - 10:47

Na dzisiaj mamy na Piłę:
- Kryniu
- Marras
- RafalK
- Drizzt plus 1 znajomy ewentualnie
- Cyborg
- Wigor
Charles, a co z Tobą?
Mogę się podjąć kapitaństwa :)



Dodaj odpowiedź