Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztafeta 500 na 500 Piła- skład Drużyna Szpiku


88 odpowiedzi w tym temacie

#41 Wigor

Wigor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 styczeń 2013 - 11:03

Chłopaki, kto chętny na dziś, podeślijcie dane potrzebne do zgłoszenia:
imię, nazwisko, Pesel, nr dowodu osobistego
Może być tutaj lub na mejla [email protected]
Zgłoszę drużynę nr 1, a jakby ktos zrezygnował, myślę, że do czasu zamknięcia zapisów, będzie mozliwość podmiany osoby, podobnie jak było w AmberRoad.

#42 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 12 styczeń 2013 - 12:48

Charles, a co z Tobą?
Mogę się podjąć kapitaństwa :)

Jak będzie brakowało rezerwowego to ja się piszę. Wiesz, że ja najwyżej rekreacyjnie na moim retro rowerku śmignę :-)

#43 Wigor

Wigor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 styczeń 2013 - 23:43

Zgłosiłem na sztafetę 500 km w Pile Kolarską Drużynę Szpiku I w składzie:
1. Wigor - kapitan
2. Marras
3. Kryniu
4. Cyborg
5. RafalK
6. Charles -rezerwowy

#44 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 16 styczeń 2013 - 07:48

Super, tylko prośba Wigor jeśli ktoś wypadnie z pierwszej piątki, to szukaj kolejnego hardkora. Moja skromna osoba niech pozostanie jako rezerwowa oczywiście i tylko w celach ewidencyjnych :-)

#45 Wigor

Wigor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 styczeń 2013 - 10:56

ze mnie tez żaden hardkor :)
może Drizz się zgłosi
najfajniej byłoby zrobić tak, jak na Amber, aby rezerwowi też mogli pojechać
nie doczytałem w regulaminie, na ile przed startem mozna zgłaszać zmiany
Marrasek się zastrzegł, że jedzie na dzisiaj, ale wiadomo, że nikt z nas nie jest pewniakiem, bo każdemu mogą się zdarzyć przeróżne sytuacje losowe
na więcej naszych drużyn raczej małe szanse, ze względu na Leszno
z tego względu nie bedę także w stanie Ci pomóc organizacyjnie tamże przy MDS
nie wiem także jak się szybko zregenerować po Pile przed Lesznem, bo przy starcie dzień po dniu odpada dogłębna regeneracja piwna :)

#46 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 16 styczeń 2013 - 12:39

na więcej naszych drużyn raczej małe szanse, ze względu na Leszno


Niestety troszkę niefortunnie się terminarz ułożył, bo w Pile może być ciekawa impreza.
Właśnie ze względu na Leszno i możliwość organizacji MDS, chciałbym się zaangażować w robotę na miejscu w Lesznie i stąd prośba bym figurował na Piłę tylko ewidencyjnie.

Regulamin mówi, że w miejsce zawodnika zasadniczego, może pojechać rezerwowy w każdym momencie wyścigu po uprzednim powiadomieniu sędziego zawodów. Niestety co do zmian w zgłoszonym składzie, nie mogłem nic znaleźć ale podejrzewam, że do 30 kwietnia można by było taką zmianę przeprowadzić.
Moja propozycja jest taka, że tak jak wspomniałeś każdemu może coś wypaść, więc drużynę jako taką mamy zgłoszoną, a jak do końca kwietnia się wykrystalizuje wszystko / np. brak chętnych by skompletować druga ekipę / to wtedy zrobilibyśmy zmiany i wrzucimy do składu Drizz-a.

#47 Wigor

Wigor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 styczeń 2013 - 13:27

Masz tam jak zawsze i wszędzie dobry kontakt z organizatorem więc w razie czego i tak Ciebie wykorzystam :)

#48 D3biec

D3biec
  • Użytkownik
  • 318 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 styczeń 2013 - 13:44

Też chętnie wziąłbym udział w sztafecie ;). Chciałbym zacząć moją przygodę z kolarstwem bardziej poważnie. Z tym, że uprzedzam, reprezentowany przeze mnie poziom jest na chwilę obecną typowo turystyczny :-P.

#49 zorrospecialized

zorrospecialized
  • Użytkownik
  • 171 postów
  • SkądLubin

Napisano 17 styczeń 2013 - 15:04

sądzę, że dwie ekipy zbierzemy bez problemu :)

moze byc wiecej bo jako Druzyna Szpiku KGHM tez myslimy o starcie

#50 Drizzt

Drizzt
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądWołów/Prerow - DE

Napisano 17 styczeń 2013 - 17:20

Sorki Panowie za niedosteponosc ale pierwsze dni w kraju to znajomych trzeba bylo poodwiedzac :0 Dane juz poszły, od przyszlego tygodnia bede juz na bierzaco :D pozdro

#51 B25CX

B25CX
  • Użytkownik
  • 282 postów
  • SkądWLKP

Napisano 11 marzec 2013 - 18:59

Orientuje się ktoś czy w Pile w tym roku będą organizowane Mistrzostwa Piły ?
Szukam jakiś wyścigów w regionie pilskim, ale nic nie ma, albo po prostu nikt nie pisze o nich na necie.

#52 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 11 marzec 2013 - 19:32

Orientuje się ktoś czy w Pile w tym roku będą organizowane Mistrzostwa Piły ?

Proponuję śledzić newsy pod tym linkiem :
Mistrzostwa Piły
Jeśli termin imprezy będzie się zbliżał, na pewno tutaj pojawi się info :-)

#53 kuman7

kuman7
  • Użytkownik
  • 221 postów
  • Skądwałcz

Napisano 10 kwiecień 2013 - 22:38

Sztafeta juz nie długo a temat ucichł. Moze ktos chciałby sie dowiedzieć cos na temat trasy bo mam blisko i czesto trenuje po niej.

#54 Gosc_krystianzach_*

Gosc_krystianzach_*
  • Gość

Napisano 11 kwiecień 2013 - 14:48

Kuman7 możesz zdradzić jakieś szczegóły? Są jakieś większe hopki, czy płasko?

#55 Wigor

Wigor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 kwiecień 2013 - 14:34

Ostateczny skład na Piłę w kolejności startu jest następujący:
1. Marras (brawo - start o 4.30)
2. RafałK
3.Wigor (i tak jako Kapitan musze być o 3.30 na miejscu :)
4. Kryniu
5. Cyborg (brawo - zjedzie późnym wieczorem jako ostatni z nas, a rankiem start w Lesznie)
Rezerwowy Robert Fekner

#56 Wigor

Wigor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 kwiecień 2013 - 14:36

Kuman... napisz coś o trasie :)

#57 kuman7

kuman7
  • Użytkownik
  • 221 postów
  • Skądwałcz

Napisano 25 kwiecień 2013 - 22:48

Do Łomnicy raczej latwo. Przed Łomnicą jest pierwszy podjazd wowczas konczy sie takze las wiec jak bedzie pod wiatr to nie bedzie łatwo. Przejeżdzamy Łomnicę, jedziemy po łuku w lewo pod górkę by zaraz zjezdzac w doł. Zjazd jest stromy wiec zwiastowac to bedzie nadchodzace trudności. Po zjezdzie zaczyna sie pierwszy ostry podjazd pod Kępe (500-600 m) z 7-8 %. W wiosce mamy zakręt ostry w prawo, gdzie widoczność jest zerowa przez stojacy budynek takze trzeba uwazać. Za skrzyzowaniem lekko w doł, asfalt nie równy i jedziemy w kierunku Rózy. Po drodze mamy jeden podjazd lekki, a przed sama Róża, kolejne 500 - 600 metrów ostro pod górę. W Rózy zjezdzamy w dół, a na zakonczenie nastepna górka 600-700 m ostro pod góre. Do Gostomii mamy jeszcze jedną wiekszą górkę. W Gostomii mamy skrzyzowanie na które wjezdzamy lekkim zjazdem, widocznosc słaba, trzeba uwazac gdyż lezy tam troszke zwirku zawsze. Po skrecie w prawo jedziemy gora doł, mijamy skręt na Różewo i zachwile zaczyna sie kolejny ciezki odcinek. Po zjezdzie w dół zaczyna sie podjazd konczacy sie lukiem w prawo. Następnie jedziemy dalej lekko podgorę by na wyssokości skretu na Nowy Dwór rozpocząc 800 m ostro pod górę ( w połowie jest najostrzej z % i z dołu nie widac ze potem jeszcze jest z 200 - 300 m podjazdu). Potem jest nadal góra doł chociaz wiecej juz w doł. Za Szydłowej jest jeszcze jeden podjazd, chociaz jest on po zjezdzie wiec mozna go spróbować pokonac z rozpędu.

#58 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 26 kwiecień 2013 - 10:01

Do Łomnicy raczej latwo. Przed Łomnicą jest pierwszy podjazd wowczas konczy sie takze las wiec jak bedzie pod wiatr to nie bedzie łatwo. Przejeżdzamy Łomnicę, jedziemy po łuku w lewo pod górkę by zaraz zjezdzac w doł. Zjazd jest stromy wiec zwiastowac to bedzie nadchodzace trudności. Po zjezdzie zaczyna sie pierwszy ostry podjazd pod Kępe (500-600 m) z 7-8 %. W wiosce mamy zakręt ostry w prawo, gdzie widoczność jest zerowa przez stojacy budynek takze trzeba uwazać. Za skrzyzowaniem lekko w doł, asfalt nie równy i jedziemy w kierunku Rózy. Po drodze mamy jeden podjazd lekki, a przed sama Róża, kolejne 500 - 600 metrów ostro pod górę. W Rózy zjezdzamy w dół, a na zakonczenie nastepna górka 600-700 m ostro pod góre. Do Gostomii mamy jeszcze jedną wiekszą górkę. W Gostomii mamy skrzyzowanie na które wjezdzamy lekkim zjazdem, widocznosc słaba, trzeba uwazac gdyż lezy tam troszke zwirku zawsze. Po skrecie w prawo jedziemy gora doł, mijamy skręt na Różewo i zachwile zaczyna sie kolejny ciezki odcinek. Po zjezdzie w dół zaczyna sie podjazd konczacy sie lukiem w prawo. Następnie jedziemy dalej lekko podgorę by na wyssokości skretu na Nowy Dwór rozpocząc 800 m ostro pod górę ( w połowie jest najostrzej z % i z dołu nie widac ze potem jeszcze jest z 200 - 300 m podjazdu). Potem jest nadal góra doł chociaz wiecej juz w doł. Za Szydłowej jest jeszcze jeden podjazd, chociaz jest on po zjezdzie wiec mozna go spróbować pokonac z rozpędu.

:shock: To jest trasa na ITT ??? Opis brzmi jak premie górskie na poważnym wyścigu :mrgreen:W sumie to nikt nie mówił ,że będzie łatwo :mrgreen:

#59 RafalK

RafalK
  • Użytkownik
  • 457 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 maj 2013 - 09:57

Na wczorajszym etapie Giro, panowie komentatorzy wspomnieli o sztafecie w Pile, zapraszając do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych :-D

(taka ciekawostka)

#60 Gosc_krystianzach_*

Gosc_krystianzach_*
  • Gość

Napisano 24 maj 2013 - 06:51

Do zobaczenia Pany jutro na trasie. Pozdrower



Dodaj odpowiedź