Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulki rowerowe - letnie


358 odpowiedzi w tym temacie

#41 Emilo

Emilo
  • Użytkownik
  • 423 postów

Napisano 06 kwiecień 2014 - 18:36

niby można ale raczej każdy używa rękawków do koszulki



#42 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 kwiecień 2014 - 18:57

Technicznie rzecz biorąc, możesz założyć długą koszulkę. Jest to jednak o tyle niewygodne, że jeżeli zrobi się ciepło, będzie Ci trudno się rozebrać.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#43 kujawiak

kujawiak
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • SkądKruszwica/Bolesławiec

Napisano 06 kwiecień 2014 - 20:05

chodzi mi głównie o to czy taki zestaw koszulka termo długa i na nią koszulka rowerowa nie wygląda dziwnie i nie taktownie.



#44 kujawiak

kujawiak
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • SkądKruszwica/Bolesławiec

Napisano 06 kwiecień 2014 - 20:06

a jak zrobi się ciepło to najwyżej dłuższy postój na przebranie.:D



#45 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 kwiecień 2014 - 20:09

Jeżeli nie jest to dla Ciebie niewygodne, to nic tylko kupować ;)

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#46 kujawiak

kujawiak
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • SkądKruszwica/Bolesławiec

Napisano 06 kwiecień 2014 - 20:13

to jestem spokojniejszy, że termo może być pod nią i nie będzie to dziwnie wyglądać. Koszulka już nabyta jednak pora jeszcze niestety na nią nie ta, tak więc znów dzięki forum jestem o krok dalej. Czyli następna przejażdżka już w nowej koszulce:D dzięki panowie



#47 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 06 kwiecień 2014 - 20:27

A kto roztrząsa takie kwestie, czy masz koszulkę z długim rękawem pod spodem, czy same rękawki? Mijając innych rowerzystów, zwracasz uwagę, na takie szczegóły? Innych też to nie obchodzi. O tej porze, jazda w ubraniu "na cebulkę" nikogo nie dziwi.



#48 kujawiak

kujawiak
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • SkądKruszwica/Bolesławiec

Napisano 06 kwiecień 2014 - 20:29

dobrze panie kapitanie święta racja racja!!



#49 Hub1

Hub1
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 08:20

Znalazłem fajne koszulki firmy 4F http://4fsklep.pl/na_rower,24,0.html

Kupował je ktoś może? Są warte swojej ceny ???



#50 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 09:16

Mam komplet 4F z tamtego roku. Koszulka ma symbol T4L13-RKM200.

http://www.okazje.in...13-rkm200-.html

Różni się od tej, którą pokazałeś tylko designem. Materiał ten sam, Thermodry. Lekka, przewiewna i dość komfortowa. To rzeczywiście dobry materiał. Wilgoć szybko wyparowuje i nie czuć chłodu. Jeśli lubisz odrobinę luźniejsze koszulki, to 4F takie właśnie szyje. Nie, że wisi jak wór, tylko nie jest dopasowana jak czysto sportowy model, choćby Vezuvio. Była prana 18 razy i nie ma śladu zużycia. Żadnych plam od potu i soli na czarnym kolorze pod pachami. Wszystkie nadruki wyraźne i nie straciły barwy. Koszt 85 zł, to moim zdaniem nie jest dużo, jak na ubiór firmy, która jakby nie było, zaznaczyła się już na rynku i ubiera olimpijczyków.



#51 Hub1

Hub1
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:06

Mam komplet 4F z tamtego roku. Koszulka ma symbol T4L13-RKM200.

http://www.okazje.in...13-rkm200-.html

Różni się od tej, którą pokazałeś tylko designem. Materiał ten sam, Thermodry. Lekka, przewiewna i dość komfortowa. To rzeczywiście dobry materiał. Wilgoć szybko wyparowuje i nie czuć chłodu. Jeśli lubisz odrobinę luźniejsze koszulki, to 4F takie właśnie szyje. Nie, że wisi jak wór, tylko nie jest dopasowana jak czysto sportowy model, choćby Vezuvio. Była prana 18 razy i nie ma śladu zużycia. Żadnych plam od potu i soli na czarnym kolorze pod pachami. Wszystkie nadruki wyraźne i nie straciły barwy. Koszt 85 zł, to moim zdaniem nie jest dużo, jak na ubiór firmy, która jakby nie było, zaznaczyła się już na rynku i ubiera olimpijczyków.

A jak jest ze spodenkami? Wygodna wkładka?



#52 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:31

Wkładka jest dość miękka i jeśli masz wrażliwe 4 litery, może nie być najwygodniej. Ja nie mam problemu z tymi spodenkami, bo dużo jeżdżę, ale porównuje je do Vezuvio i czerwonego B`Twina i gęstość pianki jest odczuwalnie mniejsza. No i nie mają szelek. Natomiast, jest zdecydowanie lepsza od najtańszego, niebieskiego B`Twina.



#53 DigitalForms

DigitalForms
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 kwiecień 2014 - 13:42

http://allegro.pl/pr...4134852229.html

 

Jeździł ktoś w nich może? Drogie strasznie, ale kolorystycznie pasują mi do roweru ;)



#54 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 postów
  • SkądKT

Napisano 17 kwiecień 2014 - 15:32

^ jak chcesz koniecznie taki komplet to ogarnij sobie go sam z aliexpress. Ten gośc z aukcji jest tylko pośrednikiem. Nawet nie ma towaru, tylko jak wpłacisz mu kase to on zamówi ci to z Chin. 


Sticker-e1508358125669.jpgcrankalicious.pl - profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji roweru

 


#55 DigitalForms

DigitalForms
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 kwiecień 2014 - 16:35

^ jak chcesz koniecznie taki komplet to ogarnij sobie go sam z aliexpress. Ten gośc z aukcji jest tylko pośrednikiem. Nawet nie ma towaru, tylko jak wpłacisz mu kase to on zamówi ci to z Chin. 

Oooooo to chodziło, bardzo dziękuję :)



#56 Gosc_Filigra_*

Gosc_Filigra_*
  • Gość

Napisano 19 kwiecień 2014 - 15:33

Noszę koszulki Crafta. Bardzo wygodne i wytrzymałe ;)

Kupiłam niedawno koszulkę na rower Craft. I jednak te wysokie marki choć zazwyczaj trzeba zapłacić, to jest za co. Akurat udało mi się kupić po przeciętnej cenie na promocji. http://sporto.com.pl...owa-damska/3883 Ale tu i tak chyba  w większości chłopaki i w różowej nikt nie pojedzie :-P



#57 wigoor

wigoor
  • Użytkownik
  • 65 postów
  • SkądKowale (Gdańsk)

Napisano 15 maj 2014 - 06:09

Mam pytanie jako świeżak w świecie kolarstwa: jako że jestem zapalonym biegaczem mam masę ciuchów technicznych do uprawiania tego sportu - krótkie/długie rękawy oddychające i jakieś tam bluzy na zimniejsze dni. Kolarki już zakupiłem, ale wiem też już że bluza biegowa nie sprawdza się na rowerze - zbyt przewiewna a ja jestem zbyt ciepłolubny. Wiem więc, że muszę kupić bluzę z jakimś windstoperem, ale pisząc właśnie w temacie o koszulkach chciałbym zapytać czym tak naprawdę oprócz kroju czy tylnych kieszonek różni się taka funkcyjna koszulka rowerowa od biegowej? Rowerowa też jest przewiewna/odprawadzająca wilgoć na zewnątrz i szybkoschnąca, czy też posiada jakieś dodatkowe membrany/systemy nieużywane w innego typu odzieży? Pytam, bo jeśli mam wydać ponad stówkę za koszulkę, która będzie się różnić od tego co mam tylko tym, że będę miał zamek przy szyi to raczej odpuszczę ograniczając się do drugiej warstwy i kolarek. 



#58 severall

severall
  • Użytkownik
  • 690 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 15 maj 2014 - 06:34

Sądzę że materiały sa podobne do biegowych. Tak jak mówisz, różnią sie krojem i posiadaniem kieszonek. Tylko jak jeździć bez kieszonek ? Przynajmniej ja sobie nie wyobrażam tego specjalnie ;)

Odnośnie bluzy to nie wiem w jakich temperaturach chcesz jeździć ale tak do 10C dobrze się sprawdza kamizelka przeciwwiatrowa z siatką na plecach. Moim zdaniem dużo bardziej uniwersalna jak bluza. 



#59 wigoor

wigoor
  • Użytkownik
  • 65 postów
  • SkądKowale (Gdańsk)

Napisano 15 maj 2014 - 07:16

Brak kieszonek rekompensuję sobie pasem biegowym salomona, który ma bidon i niewielką kieszonkę gdzie chowam w razie czego telefon. A jeździć planuję w dodatnich temperaturach gdy będzie sucho, w sumie też poniżej 10 stopni

#60 łysy1991

łysy1991
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądWrocław/Kamieniec Wrocławski

Napisano 17 maj 2014 - 14:27

witam

czy może ktoś brał ubrania od tego sprzedawcy?

bardzo proszę o opinie jak coś:)

 

http://allegro.pl/li...p?us_id=9360817

 





Dodaj odpowiedź