Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulki rowerowe - letnie


358 odpowiedzi w tym temacie

#61 jarek4444

jarek4444
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 18 maj 2014 - 09:43

witam

czy może ktoś brał ubrania od tego sprzedawcy?

bardzo proszę o opinie jak coś :)

 

http://allegro.pl/li...p?us_id=9360817

 

witam kupowałem u niego komplet jest ok

a propos mam na sprzedaż komplet bmc jak cos to pisz
 



#62 PitMajewski

PitMajewski
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 czerwiec 2014 - 22:02

Mam pytanie jako świeżak w świecie kolarstwa: jako że jestem zapalonym biegaczem mam masę ciuchów technicznych do uprawiania tego sportu - krótkie/długie rękawy oddychające i jakieś tam bluzy na zimniejsze dni. Kolarki już zakupiłem, ale wiem też już że bluza biegowa nie sprawdza się na rowerze - zbyt przewiewna a ja jestem zbyt ciepłolubny. Wiem więc, że muszę kupić bluzę z jakimś windstoperem, ale pisząc właśnie w temacie o koszulkach chciałbym zapytać czym tak naprawdę oprócz kroju czy tylnych kieszonek różni się taka funkcyjna koszulka rowerowa od biegowej? Rowerowa też jest przewiewna/odprawadzająca wilgoć na zewnątrz i szybkoschnąca, czy też posiada jakieś dodatkowe membrany/systemy nieużywane w innego typu odzieży? Pytam, bo jeśli mam wydać ponad stówkę za koszulkę, która będzie się różnić od tego co mam tylko tym, że będę miał zamek przy szyi to raczej odpuszczę ograniczając się do drugiej warstwy i kolarek. 

Też biegam i zdarzyło mi się jechać na stadion rowerem w biegowych koszulkach. To trochę inne materiały, ale nie jestem specjalistą technologiem, nie potrafię wytłumaczyć różnicy materiału. Natomiast co mi się nasuwa od razu to kolarskie są z reguły dłuższe z tyłu. To przez pochyloną pozycję, żeby nie narażać kręgosłupa lędźwiowego i nerek na chłód itd. Dlatego najwyżej dojeżdżam na bieganie w koszulce biegowej, ale na rowerze jeżdżę w rowerowej. Nawiasem mówiąc miałem kłopot ze znalezieniem koszulki na upalne dni. Niektóre koszulki, jak już się jedzie dłużej to kleją się do człowieka. Obcisła, ale nie oblepiająca http://sporto.com.pl...ka-rowerowa/748 I akurat mam trochę podobną rodzajem materiału z Under Armour do biegania, ale właśnie krój jest dużo różny.



#63 CanyonRider

CanyonRider
  • Użytkownik
  • 18 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 18 lipiec 2014 - 10:45

Polecam koszulki rowerowe na lato od Brugi.Lekkie i przewiewne.Jedną z takich używam intensywnie od kilku tygodni, teraz dokupiłem dwie następne.Polecam!

http://brugi.strefam...search=koszulka

 

Pozdrawiam



#64 gerwant

gerwant
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2014 - 14:31

Witam !

http://www.odziezdla...mplet-rowerowy/

Mam pytanie odnośnie tego zestawu - czy ten strój, jak to określili na stronie typu HOBBY, jest w tym przypadku oryginalnym strojem w odróżnieniu do tych dużo tańszych zestawów na allegro? Kupował kotś w tym sklepie i może się podzielić swoją opinią?

#65 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 06 sierpień 2014 - 15:04

Orginalny strój Orica oglądałem i kosztował 600 zł. Za niecałe 300 to porządne spodnie ciężko kupić:-)



#66 darekUFO

darekUFO
  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 17:52

Czy posiada ktoś tutaj koszulkę rowerową 4f?

Pytam, ponieważ planuje zakupić takową, ale nie wiem czy s`ka będzie dobra(nie mam możliwości przymierzyć), a słyszałem, że jest taka zasada jeżeli chodzi o ich ciuchy, jeżeli normalnie nosi się M`kę to powinno wybrać się S`kę.

Mam 184cm wzrostu, 94cm w klatce oraz 77cm w pasie(moja waga to ~66kg).

Chodzi o tę koszulkę:

http://4fsklep.pl/t4...c,24,57476.html

 

PS. moje główne obawy to krótkie rękawki i długość koszulki.



#67 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 27 styczeń 2015 - 08:46

Orientuje się ktoś może jak wygląda rozmiarówka Craft-a? Chodzi o repliki team-owe.

Wysłano z mojej Xperia Z1 przy użyciu taptalka



#68 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 27 styczeń 2015 - 08:49

Pytasz o oryginalne repliki czy "Crafy" z Allegro, bo jest mnóstwo podróbek?

Mam oryginalne Crafty sprzed kilku lat. Wypadały idealnie tak, jak w tabeli rozmiarów.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#69 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 27 styczeń 2015 - 10:25

Craft od dystrybutora Craft. Cena kusząca bo 320 komplet tylko koszulka wychodzi mi M a mają S- kę i nie wiem czy zamówić i mierzyć i jeśli za mała to odesłać czy sobie odpuścić.

Wysłano z mojej Xperia Z1 przy użyciu taptalka



#70 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 27 styczeń 2015 - 11:22

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zamówił dwie pary i jedną zwrócił. Ale w moim przypadku to nie było konieczne, ciuchy leżały idealnie.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#71 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 27 styczeń 2015 - 11:51

Wychodzi na to samo bo przy jednym zestawie płacę za przesyłkę, przy dwóch jest gratis czyli biorę dwa komplety i jeden odsyłam. Dzięki za pomoc.

Wysłano z mojej Xperia Z1 przy użyciu taptalka



#72 aleksJVCC

aleksJVCC
  • Użytkownik
  • 67 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 14 luty 2015 - 19:37

Witam. Co powiecie na taką koszulkę? Pytam, bo w podobnej cenie można kupić 4F, BTwin i inne marki z nieco niższej półki. Faktycznie koszulka dobra do jazdy czy tylko chcą bajer na orła?

 

http://allegro.pl/su...5087401120.html


COLNAGO jest jak Monica Bellucci :D

u22376y2016v3.gif
 

 
u22376y2015v3.gif

pasek.jpg

 

www.WszechStrony.pl - tanie strony internetowe


#73 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 14 luty 2015 - 21:35

Dlaczego miałaby być niedobra? Jest z poliestru, więc nie będzie zatrzymywać wilgoci, a to chyba najważniejsze. Nie wiem co to jest apretura hydrofilowa, ale zakładam, że to sposób tkania materiału, dzięki któremu pot szybciej dostanie się na zewnątrz. Może rodzaj siatki? Poza tym ma to, co powinna mieć koszulka rowerowa - kieszenie i żelową taśmę zapobiegającą zsuwaniu się. Jedyne co mi przeszkadza to brak długiego zamka. Po pierwsze wygodniej się ubiera, a po drugie, w upale można się rozpiąć i skuteczniej chłodzić.

Cena jest trochę zawyżona, ale płaci się chyba za design i oryginalność.



#74 aleksJVCC

aleksJVCC
  • Użytkownik
  • 67 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 14 luty 2015 - 22:29

Płaci się za design, ale ze względu na ten design ludzie ją kupią :D


COLNAGO jest jak Monica Bellucci :D

u22376y2016v3.gif
 

 
u22376y2015v3.gif

pasek.jpg

 

www.WszechStrony.pl - tanie strony internetowe


#75 satan

satan
  • Użytkownik
  • 73 postów
  • Skąd???

Napisano 02 marzec 2015 - 20:08

Aktualnie używam koszulki Craft i mam problem bo mój nowy smartfon się nie mieści już do kieszonki z zamkiem!

 

Szukam wiec nowej z dużą kieszonką na zamek w którą zmieszczę 5,5 calowego smartfona.

 

Co myślicie o takiej http://www.decathlon...id_8328960.html? Kieszonka wydaje się być duża. Dodatkowo zastanawia mnie to jak działa ta impregnacja (Water Repellent Pocket). Używał ktoś podobnego wynalazku? To oznacza że smartfon będzie bezpieczny w deszczu czy to raczej ochrona przed delikatnym zachlapaniem?



#76 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 02 marzec 2015 - 20:58

Do pierwszego prania woda będzie się "perlić". Po zmyciu impregnatu materiał będzie normalnie przemakał. Aby było inaczej musiała by być zastosowana jakaś membrana w kieszonce.



#77 mazinello

mazinello
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 lipiec 2015 - 12:40

Czy macie może doświadczenia z doborem rozmiaru koszulek Vitesse? Planuje zakup koszulki Proline i zastanawiam się między dwoma rozmiarami. Rozmiar dobrany wg obwodu w talii i w klatce wydaje się za krótki. Wg. wzrostu powinien być o jeden większy. Teoretycznie te obwody można podciągnąć pod większy rozmiar bo są niemal na granicy, ale zależy mi na obcisłej koszulce. Jeśli ktoś miał podobne dylematy to proszę o radę co wybrać 



#78 wilku

wilku
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • SkądWielkopolska

Napisano 04 lipiec 2015 - 12:45

Ja bym wziął tą mniejszą. Sam jak wybierałem to się sugerowałem wzrostem i jest za długa. W ogóle koszulki Vitesse do krótkich nie należą. Na pewno bym się nie bał o to, ze za krótka. Zawsze można tez odesłać. Lepiej odżałować pare zl na przesyłkę, ale mieć dopasowaną koszulkę.
  • mazinello lubi to

#79 adamos79

adamos79
  • Użytkownik
  • 151 postów

Napisano 04 lipiec 2015 - 13:35

Bardzo podoba mi się wzór koszulki mistrza świata, pod biały lakier roweru pasuje i w ogóle...pytanie, czy wypada się w taki wzór ubrać posiadając raczej formę początkującego kolarza ? :)



#80 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 04 lipiec 2015 - 13:49

Nie. Choć z drugiej strony, pełno dzieciaków kopie piłkę w koszulkach dobrych kopaczy…

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect




Dodaj odpowiedź