Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór obuwia rowerowego

1102 odpowiedzi w tym temacie

#1101 kal800

kal800
  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 17:00

dobra, jednak kupiłem w ciemno, najwyżej oddam. była ostatnia para w rozmiarze 47 w promocyjnej cenie. jak dojdą to zdam relacje.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

#1102 sargento

sargento
  • Użytkownik
  • 76 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 grudzień 2017 - 18:22

Wołaj :)

jak dojdą to zdam relacje.

#1103 Umpero

Umpero
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2017 - 23:02

Witam

Planuje zakupów butów szosowych.

Kwota max 600 zł.

Wymiary moich stóp:

Lewa: długość - 28,5 cm, szerokość 10,5 cm.

Prawa: długość -28 cm, szerokość 10,5 cm.

Jeździłem do tej pory w butach Northwave Evolution Plus, rozmiar 45 (29,3 cm, realny rozmiar wkładki 29 cm). Były całkiem dobre i komfortowe. Może czasem miałem wrażenie, że lewa stopa jest delikatnie za luźno osadzona. Jednak po miesiącu użytkowania zaczęły w nich pękać języki. Oddałem na reklamację i jako, że dystrybutor w Polsce ogłosił bankructwo, a Włosi nie chcieli ze sprzedawcą rozmawiać po angielsku i sprzedawca nie miał drugiej pary w kolorze, który chciałem to dostałem zwrot gotówki.

Zamówiłem ostatnio FLR-FXX w rozmiarze 45 (realna długość wkładki 29 cm). Buty fajne z pieruńsko sztywną podeszwą, ale wydają się bardzo luźne na szerokość. Zakręcając na maxa buty brzydko się marszczą, a jeszcze mam wrażenie, że są luźne. Do tego lewa stopa wydaje sie być na styk i podczas próbnego pedałowania duży palec cały czas styka się z przednią ścianką.

Nie chciałbym w ciemno zamawiać kolejnej pary i ponosić kosztów odsyłki gdyż jak tak kilka par przemagluje to zaraz mi wyjdzie 1/4 wartości butów.

Możecie mi polecić jakieś buty na moje gabaryty?

Obecnie mam na oku Mavic Cosmic Elite i Fizik R4B Uomo. Mieszkam w Warszawie więc jeśli byście coś polecali i jednocześnie wiedzieli i wskazali gdzie mogę je przymierzyć to byłbym wdzięczny.

Dodaj odpowiedź