Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Mistrzostwa Drużyny Szpiku w Kolarstwie Szosowym 2013


32 odpowiedzi w tym temacie

#1 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 06 luty 2013 - 19:41

Trzymaliśmy to w tajemnicy, bo spokojnie trzeba było się do tego przygotować, i niniejszym możemy już chyba ogłosić, że podczas VIII Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego odbędą się I Mistrzostwa Drużyny Szpiku w Kolarstwie Szosowym.

Na wstępie wszystkich ewentualnych uczestników prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, gdyż to nasze pierwsze podejście. Pamiętajcie, że cel sportowy jest istotny, jednak najważniejsze jest promowanie naszej idei, zatem prosimy byście biorąc udział w tej imprezie przede wszystkim to własnie mieli na uwadze.
Skorzystaliśmy z ogromnej życzliwości organizatorów VIII LMR, dlatego z naszym regulaminem jesteśmy podpięci pod ich imprezę.

Plakat:
Dołączona grafika

REGULAMIN I MISTRZOSTW DRUŻYNY SZPIKU W KOLARSTWIE SZOSOWYM 2013
I. ORGANIZATOR

1. Organizatorem I Mistrzostw Drużyny Szpiku w Kolarstwie Szosowym 2013 jest Fundacja im. Anny Wierskiej "Dar szpiku" w Poznaniu.
2. Wykonawcą jest Kolarska Drużyna Szpiku Fundacji im. Anny Wierskiej „Dar Szpiku” z siedzibą przy ul. Langiewicza 2, 61 – 502 Poznań.
Dzięki uprzejmości :
Organizatorów VIII Leszczyńskiego Maraton Rowerowego – „Bikefun Maraton”
Stowarzyszenia Kultury Fizycznej – „Życie jest piękne”, ul. Słowiańska 63, 64–100 Leszno
II. CEL MISTRZOSTW
1. Propagowanie idei dawstwa szpiku kostnego, krwi oraz transplantologii.
2. Wyłonienie Mistrzów Kolarstwa Szosowego Drużyny Szpiku w Kategoriach Open Kobiet i Mężczyzn na dystansach 75 km oraz 133 km.
III. TERMIN I MIEJSCE
1. Mistrzostwa Drużyny Szpiku w Kolarstwie Szosowym odbędą się w dniu 26 maja 2013 r. (niedziela), na bazie VIII Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego. Trasa maratonu znajduje się na stronie internetowej: www.bikefun-leszno.com
2. Długość tras: MINI 75 km oraz MEGA 133 km.
IV. WARUNKI UCZESTNICTWA
1. Uczestnikami I Mistrzostw Drużyny Szpiku w Kolarstwie Szosowym mogą być wyłącznie osoby zarejestrowane jako członkowie „Drużyny Szpiku”, które wezmą udział VIII Leszczyńskim Maratonie Rowerowym i przy zgłoszeniu internetowym w odpowiednim miejscu w formularzu zgłoszeniowym zadeklarują przynależność klubową „Drużyna Szpiku”. Organizator zastrzega sobie możliwość weryfikacji danych uczestnika.
2. Uczestnicy I Mistrzostw Drużyny Szpiku w Kolarstwie Szosowym zobowiązani są do startu w koszulce „Drużyny Szpiku” – w koszulce kolarskiej lub biegowej, bądź w koszulce LKK Leszno z logo „Drużyny Szpiku”, bądź koszulce „Drużyny Szpiku KGHM”.
V. ŚWIADCZENIA I NAGRODY DLA UCZESTNIKÓW
1. Zwycięzcy w Kategorii Open Kobiet i Mężczyzn na dystansach MINI – 75km oraz MEGA 133km, otrzymają trofea sportowe za I, II i III miejsce.
2. Każdy z uczestników otrzyma dyplom ukończenia I Mistrzostw Drużyny Szpiku w Kolarstwie Szosowym.
VI. KATEGORIE WIEKOWE i RODZAJE ROWERÓW
1. Mężczyźni, tylko kategoria open.
2. Kobiety, tylko kategoria open.
3. Maraton odbędzie się bez podziału na rowery szosowe i inne.
VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Wszyscy uczestnicy I Mistrzostwa Drużyny Szpiku w Kolarstwie Szosowym są zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania regulaminu VIII Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego.
2. Udział w I Mistrzostwach Drużyny Szpiku w Kolarstwie Szosowym w barwach innych niż „Drużyna Szpiku” (min. koszulka z logo „Drużyna Szpiku”) jest równoznaczny z dyskwalifikacją, stosuje się to również do łamania regulaminu VIII Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego.
3. Ostateczna decyzja co do interpretacji niniejszego regulaminu pozostaje w gestii organizatora.
Kontakt:
Karol Geppert, e-mail: [email protected]
Maciej Norek, e-mail: [email protected]


#2 zorrospecialized

zorrospecialized
  • Użytkownik
  • 171 postów
  • SkądLubin

Napisano 07 luty 2013 - 18:18

oj przybedziemy z KGHM duza ekipą :lol:

#3 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 luty 2013 - 18:25

Zapraszamy, będzie okazja się spotkać w większym Szpikowym gronie!!!


#4 BorysCh1

BorysCh1
  • Użytkownik
  • 284 postów
  • SkądLuboń

Napisano 08 luty 2013 - 14:10

Fajnie, że się udało. Na pewno się pojawię :-)

#5 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 08 luty 2013 - 19:46

...Na pewno się pojawię :-)

No to pozamiatane :mrgreen:

#6 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 08 luty 2013 - 23:17

Trzeba być i już :-P

#7 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 09 luty 2013 - 10:52

...Na pewno się pojawię :-)

No to pozamiatane :mrgreen:

Hahahaha !!! :-P :lol: Trzeba było jednak zrobić osobną kategorię -"Borys"... :mrgreen:

#8 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 09 luty 2013 - 10:58

...Na pewno się pojawię :-)

No to pozamiatane :mrgreen:

"Medale" już rozdane :-(
I tak przyjadę bardziej turystycznie ;-)

#9 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 luty 2013 - 11:17

A dogadaliście się jakoś z ustawieniem w konkretnym sektorze czy coś ? Bo jak będzie na zasadach z ubiegłego roku to nie będzie równych szans.
Tak mi własnie to przyszło do głowy...

#10 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 luty 2013 - 23:45

Wiesz, w sumie tak jak z całym wyścigiem, na starcie w zeszłym roku staliśmy na samym końcu. Za nami było może z 50 osób, a udało się dojechać w okolicach 220-250 pozycji sam się zdziwiłem jak zauważyłem, że na wyścigu wyprzedziłem ok 500 kolarzy:D

Sprawę ustawiania się pozostawiłbym bez konkretnego sektoru. Sam wiesz jak tam jest, chcesz startować z przodu to musisz stać pół godziny na słońcu:)


#11 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 luty 2013 - 08:49

W tym roku organizator miał zrobić sektory na podstawie wyników z ubiegłego roku, ale widać zarzucił ten pomysł... szkoda

#12 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 11 luty 2013 - 13:55

...nie będzie równych szans...

Fakt, ale wygrana nie jest najważniejsza (patrz regulamin). Najważniejsze by się zaczerwieniło, żeby było nas widać. Poza tym stając na starcie zgadzamy się na takie, a nie inne reguły zawodów. Sądzę, też że jako jedna drużyna powinniśmy stanąć na starcie razem. Rozumiem, że ktoś może mieć ogromną ambicję, presję na wygraną, ale wygrana bez rozumienia naszego celu i bez fair play to chyba nie to.

#13 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 11 luty 2013 - 17:09

Ja w zeszłym roku startowałem 3min od czuba a w miarę spokojnie dogoniłem I Grupę... Wg. mnie fajny pomysł na start razem, kto ma ambicję dogoni pierwszą grupę, o ile powstanie ;-)

#14 BorysCh1

BorysCh1
  • Użytkownik
  • 284 postów
  • SkądLuboń

Napisano 12 luty 2013 - 16:17

BorysCh1 napisał/a:
...Na pewno się pojawię
No to pozamiatane
_________________


W tym roku wrzucam na luz, więc raczej będzie spokojna jazda...

Sądzę, też że jako jedna drużyna powinniśmy stanąć na starcie razem.


To chyba najlepsze rozwiązanie...

#15 Marras

Marras
  • Użytkownik
  • 100 postów
  • SkądGryfino

Napisano 12 luty 2013 - 19:29

W tym roku wrzucam na luz, więc raczej będzie spokojna jazda...

Jeszcze oficjalnie nie ogłosiłem, że się pojawię, a tu jakieś rezygnacje z walki...

#16 RafalK

RafalK
  • Użytkownik
  • 457 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 luty 2013 - 20:36

W tym roku wrzucam na luz, więc raczej będzie spokojna jazda...

Hi hi, a ja tu szukałem jakiegoś "suplementu" co by się zrestartować po Pile :-P

#17 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 13 luty 2013 - 10:57

W tym roku wrzucam na luz, więc raczej będzie spokojna jazda...

Jeszcze oficjalnie nie ogłosiłem, że się pojawię, a tu jakieś rezygnacje z walki...


Marras , to zmyłka :-D , taktyka obliczona na uśpienie konkurencji :lol:

Ciekawy jestem jak nam ( zamierzającym startować w Pile i Lesznie) uda się bezkolizyjnie teleportować , trzeba mieć tylko nadzieję ,że zarówno sprzęt jak i organizm podołają.

A propos Piły - jeżeli drużyna się zbierze i nasz start dojdzie do skutku ,to jak ustalimy kolejność startową ? Obstawiam losowanie przeprowadzone przez niezależne gremium ;-)
Nie wiem czy się zgodzicie , ale chyba nie ma sensu aby człowiek przewidziany na ostatnią zmianę pojawił się w Pile o godz. 4.00 i czekał kilkanaście godzin na swoją kolej.Według mnie wystarczy dwóch zawodników w gotowości , startujących po sobie.

#18 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 13 luty 2013 - 13:06

E tam, przesadzacie. Borys zawsze jeździ spokojnie - nie szybciej niż 45km/h :mrgreen:

#19 BorysCh1

BorysCh1
  • Użytkownik
  • 284 postów
  • SkądLuboń

Napisano 13 luty 2013 - 13:49

E tam, przesadzacie. Borys zawsze jeździ spokojnie - nie szybciej niż 45km/h


W tym roku nie mam specjalnie czasu na treningi. Rodzinka mi się powiększa :-D

#20 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2013 - 02:18

Gratki Borys !!! ;-) Jedno więcej na Starołęckim hehe :mrgreen:



Dodaj odpowiedź