Skocz do zawartości


Zdjęcie

licznik bez podświetlenia


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 jeeunet

jeeunet
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 04 marzec 2013 - 18:28

Witam,
Kupiłem ostatnio licznik wybrałem tańszą wersję bez podświetlenia. Teraz jednak się zastanawiam czy nie lepiej jakbym wziął ten z podświetleniem. Używacie tego podświetlenia? Przydaje się? W sumie nie wiem czy znowu będę co chwile zerkał na ten licznik tym bardziej w nocy. Poza tym jeżdżę raczej po oświetlonych drogach. Co sądzicie?

#2 Pomykacz

Pomykacz
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 marzec 2013 - 19:51

ja mam sigmę 1606L która ma 3-sekundowe podświetlenie po przyciśnięciu guzika, w nocy często nie jeżdżę więc średnio się przydaje, druga sprawa, że klikanie tego guzika co parę sekund mija się z celem. Mijając latarnie i tak widziałem co się dzieje na wyświetlaczu. Gdybym miał możliwość zaoszczędzenia paru groszy na wersji bez podświetlenia z pewnością bym skorzystał.

#3 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 04 marzec 2013 - 19:59

Ja właśnie wróciłem z trasy i ostatnie 2h jechałem z włączonym podświetleniem. Jesienią czy wiosną często jeżdżę po zmroku i w tedy korzystam z podświetlenia, dla mnie to bardzo przydatna funkcja.

#4 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 04 marzec 2013 - 19:59

Ja za to nie chciałbym licznik bez podświetlenia, nie dość, że często nie ma ma latarni, a nawet jak są to i tak dają światło które nie pozawala na odczytanie wartości z wyświetlacza.

#5 mad

mad
  • Użytkownik
  • 181 postów
  • SkądSompolno

Napisano 04 marzec 2013 - 20:16

Podświetlenie dobra sprawa, jednakże w moim przypadku (jazda po zmroku w czołówce) jest zbędne.



Dodaj odpowiedź