Skocz do zawartości


Zdjęcie

Amber Road TTT 2013


157 odpowiedzi w tym temacie

#1 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 marzec 2013 - 16:39

Jak co roku powoli przychodzi czas by zaklepać miejsca na Amber Road:) Regulaminowo każdy klub/drużyna może wystawić 3 składy. To już trzecia edycja na której się pojawimy, z roku na rok wynik coraz lepszy. Pierwszym składem pewnie zajmie się BorysCh1, drugi i trzaeci to kwestia dyskusji kto chce jechać, a kto rzeczywiście pojedzie:)
Tak więc czekamy na to kto jest zainteresowany tematem, a potem pomyślimy nad optymalnym ustawieniem składów. Od 1 kwietnia ruszają zapisy, warto by było mieć na ten dzień składy w wersji roboczej.

http://www.amber-road.pl/index.html


#2 garenge

garenge
  • Użytkownik
  • 862 postów
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 11 marzec 2013 - 18:41

Cześć, legitymuje się czasem z Half Ironmana na 90km 2:36:59 bez draftingu, czyli zakaz jazdy na kole ,odległość min. 10m od zawodników. Jechane na zwykłej szosówce bez lemondki, w dodatku po pływaniu. Trochę oszczędzałem się przed 21km biegu :)
Myślę ,ze na czysto przejechałbym to w 2:25 wtedy.

Obecnie mam złożony rower stricte czasowy z kołami aero oraz kask czasowy. Swoją formę na sierpień 2013 określam na ok 2:16 na 90km solo, więc stać mnie na 2:25 w drużynie :)

Grube kolarstwo, BMI fighter :)


#3 BorysCh1

BorysCh1
  • Użytkownik
  • 284 postów
  • SkądLuboń

Napisano 11 marzec 2013 - 21:36

Ok, to ja zajmę się pierwszym składem :-)
Uważam, że podstawowym kryterium powinny być wyniki osiągnięte na mistrzostwach DS. Oczywiście inne straty też będą brane pod uwagę. Osoby chętne proszę pisać na forum.

garenge, jeżeli faktycznie będziesz osiągać takie wyniki to masz pewne miejsce :-)

#4 garenge

garenge
  • Użytkownik
  • 862 postów
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 11 marzec 2013 - 21:52

Co do MDS to nie jestem pewien czy będę. Nawet jeśli będę to nie będę w stanie godnie się tam prezentować. Będę świeżo po maturach.
Co do mojej formy to najlepiej będę w stanie ją określić 4 sierpnia w Poznaniu na Half Ironmanie, ale nie będę grzał jakoś szczególnie, bo chce bieg poprawić.

http://w.sts-timing....i_borpolowa.pdf

Miejsce 125. Rower 28 :)

PozdR

Grube kolarstwo, BMI fighter :)


#5 RafalK

RafalK
  • Użytkownik
  • 457 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 marzec 2013 - 09:50

Uważam, że podstawowym kryterium powinny być wyniki osiągnięte na mistrzostwach DS.

Nie wiem czy to kryterium jest dobrym pomysłem.

Po pierwsze dzień wcześniej kilka osób z Drużyny ma start w Pile ( w Lesznie raczej nie zabłyśniemy) :-/
Po drugie jazda grupowa na czas to trochę inna bajka (wypadało by się zgrać, aby nie marnować niepotrzebnie czasu na zmianach itp).
Po trzecie jak Drużyna chciała by podnieść średnią (a chce 8-) ) to musi mieć w pierwszym składzie przynajmniej czterech mocnych.

#6 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 12 marzec 2013 - 09:51

Wstępnie zgłaszam swój akces do startu - w pełni popieram Borysa aby o miejscach w poszczególnych składach zdecydowały faktyczne , sprawdzalne ( może niekoniecznie wynik tylko z Leszna), a nie deklarowane osiągnięcia danego delikwenta w jeździe szosowej na dystansie 100 km

#7 garenge

garenge
  • Użytkownik
  • 862 postów
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 12 marzec 2013 - 10:31

Kryniu, podałem wynik z Borówna, możesz sprawdzić. IMO sprawdzanie dyspozycji do czasówki poprzez czas w maratonie to zła opcja.

Grube kolarstwo, BMI fighter :)


#8 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 12 marzec 2013 - 11:19

Kryniu, podałem wynik z Borówna, możesz sprawdzić. IMO sprawdzanie dyspozycji do czasówki poprzez czas w maratonie to zła opcja.


Sprawdziłem - szacunek 8-) , z tym sprawdzaniem dyspozycji to nigdy nie znajdzie się złotego środka -zbyt wiele zmiennych wchodzi w rachubę : jak już wspomniał RafałK ; część z nas jedzie dzień wcześniej Piłę , nigdy nie wiadomo jaka będzie dyspozycja dnia , jak będzie "noga podawała". Chodzi mi raczej o to ,aby z grubsza określić graniczne możliwości zawodnika i na tej podstawie przyporządkować go do I,II czy III składu, technika jazdy w grupie to już zupełnie inna sprawa ,można się spotkać w ekipach i potrenować razem ,ale kondycję każdy musi zrobić sam. Dobrze byłoby aby chociaż teoretycznie zawodnicy w ekipie prezentowali zbliżony , jak najbardziej równy poziom. A trasa i tak zweryfikuje wszystko...
Ale co ja się mądrze... :-D I skład i tak Borys wybierze( i słusznie) , drugi w zeszłym roku jakoś skleciliśmy , a trzeci jeśli będzie to rekreacja :mrgreen: bez urazy Wigor :mrgreen:

#9 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 marzec 2013 - 15:47

Dlatego też Borys wspomniał, że inne starty też będą brane pod uwagę. Generalnie najważniejsze, żeby pierwszy skład był najmocniejszy. Drugi i trzeci będziemy kompletować w miarę ilości kandydatów. Wstępnie mogę się zająć przysłowiowym "drugim" składem.

Aktualnie mamy taką listę chętnych:

-BorysCh1
-garenge
-RafałK
-kryniu
-maciej1986

Czekamy na resztę chętnych i zobaczymy co z tego wyjdzie. Zależy mi na tym, żeby na 1 kwietnia móc zaklepać dwa miejsca.


#10 BorysCh1

BorysCh1
  • Użytkownik
  • 284 postów
  • SkądLuboń

Napisano 12 marzec 2013 - 17:55

Ok RafałK, w takiem razie specjalnie dla Ciebie proponuję weryfikację formy na podstawie wyniku w Pile :lol:

garenge, a dla Ciebie z Poznań 1/2 IM :lol:

Trenować i nie marudzić :!: :mrgreen:

#11 garenge

garenge
  • Użytkownik
  • 862 postów
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 12 marzec 2013 - 18:00

Tak jest szefie :D
Do zobaczenia

Grube kolarstwo, BMI fighter :)


#12 RafalK

RafalK
  • Użytkownik
  • 457 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 marzec 2013 - 22:13

specjalnie dla Ciebie proponuję weryfikację formy na podstawie wyniku w Pile

Eee............ tak lekko to nie ma. Chodzi m po głowie start tu i tu :-P i w Lesznie nie mam zamiaru się wozić (no może trochę) :mrgreen:

#13 piotrfala

piotrfala
  • Użytkownik
  • 861 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 marzec 2013 - 22:32

Ja oczywiscie również wyrażam chęć startu :-P

www.facebook.com/strato.bike

 

gallery_2798_164_47484.jpg


#14 Gosc_Cyborg_*

Gosc_Cyborg_*
  • Gość

Napisano 13 marzec 2013 - 13:15

Ja oczywiście również zgłaszam akces.

#15 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 13 marzec 2013 - 16:16

Aktualna lista:

-BorysCh1
-garenge
-RafałK
-kryniu
-maciej1986
-Bartek M.
-piotrfala
-Cyborg


#16 garenge

garenge
  • Użytkownik
  • 862 postów
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 13 marzec 2013 - 17:45

Mogę skombinować parę mocnych, naprawdę mocnych osób i spróbować wcielić ich do DS. A jak będzie brakowało kogoś do mocnego składu to się dobierze :P

Grube kolarstwo, BMI fighter :)


#17 BorysCh1

BorysCh1
  • Użytkownik
  • 284 postów
  • SkądLuboń

Napisano 13 marzec 2013 - 19:38

garenge, moja osobista opinia na ten temat jest taka, że nie jestem zwolennikiem wstępowania osób do DS tylko po to żeby uzyskać gdzieś tam na zawodach lepszy wynik. Oczywiście jeżeli te osoby zainteresowały by się samą ideą i jeździły by cały rok w barwach DS, to jestem za :-D
Ale to tylko moje zdanie... :!:

#18 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 13 marzec 2013 - 19:46

Mogę skombinować parę mocnych, naprawdę mocnych osób i spróbować wcielić ich do DS. A jak będzie brakowało kogoś do mocnego składu to się dobierze :P


Nawet nie wiem jak to skomentować... :shock: jestem za młody stażem ,ale "weterani" DS chyba będą wiedzieli co powiedzieć...na tego typu propozycję

#19 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 13 marzec 2013 - 20:15

Ma być członkiem Drużyny Szpiku, a nie zwerbowanym do niej tylko na potrzeby startu w Amber @garange.

#20 BorysCh1

BorysCh1
  • Użytkownik
  • 284 postów
  • SkądLuboń

Napisano 13 marzec 2013 - 20:28

wicklowman, a Ty nie masz ochoty wystartować w AR ??? :-)



Dodaj odpowiedź