Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy


905 odpowiedzi w tym temacie

#881 Gorthin

Gorthin
  • Użytkownik
  • 252 postów
  • Skąd~

Napisano 24 styczeń 2017 - 21:50

Cóż, że ze Szwecji. Przyjemny dokument.

https://www.youtube....h?v=PSyWDj7CBeo


  • mikroos lubi to

#882 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 25 styczeń 2017 - 10:26

Przyjemnym bym go nie nazwał. Jak dla mnie jest cholernie depresyjny. Cały czas wszystko jest ciemne, szarobure, jakieś ujęcia na opustoszałą prowincję, a wszystko podkreślane straszną muzyką. I ten typ ze złamaną łopatką. Koszmar. Wyłączyłem w połowie.



#883 Gorthin

Gorthin
  • Użytkownik
  • 252 postów
  • Skąd~

Napisano 25 styczeń 2017 - 18:46

No właśnie w tym tonie jest przyjemny. Zawsze, a przynajmniej zazwyczaj trafiają się filmy o takiej radosnej naturze i przekazie. A nie zawsze tak wygląda jazda na rowerze, często to są takie właśnie mozolne, szare kilometry :D Na mnie podziałał motywująco :D



#884 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 11 kwiecień 2017 - 22:01


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#885 MarcoPe

MarcoPe
  • Użytkownik
  • 76 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 lipiec 2017 - 20:57

Ma ktoś może dostep, lub aktywne konto na cyclintorrents.nl i jest tam może 9 etap z tegorocznego Touru w wersji z PL komentarzem? Nie miałem okazji obejrzeć, a chciałbym.



#886 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 09 sierpień 2017 - 16:15

Ikar (2017)

When Bryan Fogel sets out to uncover the truth about doping in sports, a chance meeting with a Russian scientist transforms his story from a personal experiment into a geopolitical thriller involving dirty urine, unexplained death and Olympic Gold-exposing the biggest scandal in sports history.



http://www.filmweb.p...kar-2017-775599
http://www.imdb.com/title/tt6333060/

logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#887 Gosc_TeQuila_*

Gosc_TeQuila_*
  • Gość

Napisano 11 grudzień 2017 - 10:23

Huzar w Himalajach :)

 

Catching Breath: The Full Story

 

https://youtu.be/vvp4URhGooM



#888 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 23 marzec 2019 - 09:33

To też jest kolarstwo  :)

 


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#889 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2204 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 maj 2019 - 20:52

Trochę trzeba się napracować żeby połamać karbonową obręcz ;)

https://youtu.be/VfjjiHGuHoc

#890 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 16 lipiec 2019 - 17:19

Time Trial (2017)
Trudno dostępny i sam jeszcze nie oglądałem.



 
David Millar, pierwszy brytyjski zawodnik, który założył koszulkę lidera wszystkich trzech wielkich wyścigów kolarskich we Francji, Włoszech i Hiszpanii, miał prosty cel. Chciał wystąpić po raz ostatni i zakończyć karierę z dobrym wynikiem. Nie spodziewał się jednak, że podczas ostatniego sezonu, któremu towarzyszyć będzie kamera ekipy dokumentalnej, wypadki potoczą się nie po jego myśli. Okazało się, że ten 37-letni specjalista od jazdy na czas nie ma już wystarczająco siły, by rywalizować na najwyższym poziomie. 
 
"Dlaczego jestem taki słaby", zadaje sobie pytanie podczas morderczego wysiłku. Film to zapis ostatniego sezonu Millara. Reżyser przytwierdził kamerę na jego rowerze i zamocował mikrofon do koszulki, umożliwiając podsłuchiwanie nie tylko komentarzy kolarza, rozmów z innymi uczestnikami, ale również niewerbalnych dźwięków peletonu – skrzypienia, pisków i jęków. Jeden z najbardziej obfotografowanych wyścigów, dzięki oku operatora Martina Radicha zyskuje nowy wgląd w widowisko. Ogromne wrażenie robią zdjęcia morderczych podjazdów peletonu ukazane w zwolnieniu, ale też mniej dramatyczne momenty, w których kolarze przekazują sobie bidony z wodą lub wymieniają się batonikami. Film ukazuje wewnętrzną siłę zawodników, których motywuje coś więcej niż tylko sukces i zwycięstwo. 
 
 
[opis festiwalowy]

Źródło: filmweb.pl

logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#891 Rappid

Rappid
  • Użytkownik
  • 147 postów
  • Skądireland

Napisano 18 lipiec 2019 - 19:16

Wonderful Losers: A Different World

 



#892 msyrek

msyrek
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 04 grudzień 2020 - 17:50

Jestem w trakcie 4 letniej wyprawy rowerowej solo dookoła świata:
Azja, Australia, Afryka, Ameryka.
 
Zapraszam na mój kanał YouTube:
 
Przykładowy film z jazdy przez pustynię w Iranie
 
Times-of-India-Visakhapatnam-cover.jpg
 
Times-of-India-Visakhapatnam-page-3.jpg

  • Prozor lubi to

#893 Robert74

Robert74
  • Użytkownik
  • 543 postów
  • SkądSANOK

Napisano 05 styczeń 2021 - 18:57


  • robo i knt lubią to

#894 OpaQ

OpaQ
  • Użytkownik
  • 186 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 27 styczeń 2021 - 19:37

" "Nie dojechać nigdy" to opowieść o życiu Piotra Strzeżysza - współczesnego nomady, który od prawie 30 lat włóczy się po świecie ze swoim jednośladem."

 



#895 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 05 luty 2021 - 16:25

Jak ktoś ma nadmiar wolnego czasu przy piątku, to moja najnowsza produkcja. A zaraz druga w życiu 😅



#896 cowall

cowall
  • Użytkownik
  • 156 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 luty 2021 - 18:31

"nie dojechać nigdy" obejrzany, całkiem przyjemny dokument na trenażer w tlenie.
@bzyk spojrzę na Twój film, ale powiedz mi czy w końcu kupiłeś GoPro? :D

#897 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 05 luty 2021 - 19:43

"nie dojechać nigdy" obejrzany, całkiem przyjemny dokument na trenażer w tlenie.
@bzyk spojrzę na Twój film, ale powiedz mi czy w końcu kupiłeś GoPro? :D

 

Yep. Przeczekałem jeszcze chwilę i akurat zaczęli dokładać za free jeszcze jedną baterię prócz karty pamięci 😀
Ale póki co dopiero uczę się ustawiać, więc jakoś filmów pozostawia momentami wiele do życzenia. 



#898 Yudo

Yudo
  • Użytkownik
  • 684 postów

Napisano 05 luty 2021 - 20:37

Jak ktoś ma nadmiar wolnego czasu przy piątku, to moja najnowsza produkcja. A zaraz druga w życiu 😅

 

A ostrzegaliśmy ;-)

Ale Łukasz nie martw się. Niektórzy doskonale odnajdują się w wożeniu bidonów...


  • Bzyk lubi to

#899 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 05 luty 2021 - 22:44

"nie dojechać nigdy" obejrzany, całkiem przyjemny dokument na trenażer w tlenie.
@bzyk spojrzę na Twój film, ale powiedz mi czy w końcu kupiłeś GoPro? :D

Odpaliłem sobie na trenażer i wyłączyłem po 5 minutach. Zrobiłem trening, odpaliłem ciepłą kołderkę, herbatę i dopiero wyczułem się w klimat. Oglądając ten dokument na spokojnie dużo więcej widać. Nie kręci mnie to wcale ale rozumiem pasję, szanuję i zazdroszczę umiejętności realizacji celów.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

#900 Adam tri

Adam tri
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 31 maj 2021 - 22:01

Tworzę kanał głównie o weteranach sportu bo sam już się trochę zweteraniłem :) więc łatwo mi się nimi zainteresować. Kolarstwo także mnie interesuje. A oto pierwszy, krótki film dotyczący tej dyscypliny:

 

 

Jeżeli znacie jakiś wybitnych weteranów to dajcie znać, chętnie się nimi zainteresuje.





Dodaj odpowiedź