Skocz do zawartości


Zdjęcie

11 maja - przejazd rowerowy Milicz-Poznań


31 odpowiedzi w tym temacie

#21 vuki

vuki
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądRawicz

Napisano 07 maj 2013 - 09:34

To kto będzie prowadził tą wycieczkę? Drużyna Szpiku?
Żmigród z Radziądza się omija jadąc przez Borki, asfalt kiepski ale to krótki odcinek
W niedziele jechałem Rawicz-Gostyn ...asfalt jak stół bo nówka lepiej jechać tędy i nie ujawniać im wszystkich dziur

#22 Wigor

Wigor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 maj 2013 - 10:26

Jestem za opcją Borki-Rawicz-Gostyń.
Zresztą sądzę, że koledzy z Niemiec mają precyzyjnie zaplanowany cały swój przejazd. Tam się raczej nie robi nic na żywioł :)

#23 Wigor

Wigor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 maj 2013 - 12:20

http://www.s-c-polon...x.php/home.html

#24 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 07 maj 2013 - 13:29

Jesteśmy tylko na gościnnych występach, więc we wszelkich kwestiach dostosujemy się do gospodarzy imprezy, kolegów z Hannovery. Dlatego co do trasy możemy mieć sugestie, ale decydują oni.
Z uwagi na objazd (nieczynny most na Warcie w Nowym Mieście) droga na Gostyń jest ruchliwa.

#25 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 09 maj 2013 - 08:28

Jadąc dziś rano do pracy spotkałem pana Piotra Kurka. Żywiołowo zareagował na mój widok, przywitaliśmy i wspomniałem mu o naszym sobotnim wypadzie. Bardzo się zainteresował, z grubsza wiedział w czym rzecz. Ma ogromną ochotę gdzieś do nas dołączyć a na pewno o sprawie napisze na swojej stronie. Zna zarówno pana Dewuckiego jak i Kaleniewicza z Urzędu Marszałkowskiego.

#26 vuki

vuki
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądRawicz

Napisano 09 maj 2013 - 13:10

Coś znów pogoda nam głupieje na weekend.
Jeśli nie będę przeszkadzał to mogę Wam potowarzyszyć od Rawicza do Gostynia
Dajcie tylko znać o której ruszacie/będziecie w Rawiczu.

#27 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 09 maj 2013 - 23:03

Spotykamy się na Malcie o 5.30 na parkingu przy ulicy Krańcowej, który jest na krzyżowce zaraz za hangarami. Parking jest po lewej, na wprost jest droga do zoo, a na prawo skręca się by okrążyć Maltę. Do Radziądza powinniśmy dotrzeć ok. 7.30. Startujemy o 8.00. Vuki oblicz ile nam zajmie czasu dojazd do Rawicza, powiedzmy 25km/h. Dam Ci jeszcze mój nr na komórkę, jeśli nie masz.
Od Mosiny pojedzie z nami pan Piotr Kurek i Andrzej Kaleniewicz UM.
Byle pogoda była znośna, bo to, że razem pokręcimy, bez ścigania się, na spokojnie, dla idei - baaardzo mi się podoba :-)

#28 vuki

vuki
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądRawicz

Napisano 10 maj 2013 - 07:05

Mam juz nr do Macieja 1986 wiec dam rade.
Pojade w stronę Żmigrodu i gdzieś Was spotkam
Ma być 10-15stC ale bez deszczu więc fajnie się zapowiada

#29 vuki

vuki
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądRawicz

Napisano 10 maj 2013 - 10:17

uuuu teraz widzę, że ma padać :-(
jeśli się to potwierdzi to ja wymiękam, przepraszam z góry
dopiero co wyszedłem z przeziębienia i antybiotyków i nie chcę nawrotu
dam ostatecznie znać rano Maciejowi na telefon

#30 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 10 maj 2013 - 17:57

Taki tam kapuśniaczek :mrgreen:
A sru, najwyżej będzie karcher i mokra dupa :-)
PRZYGODA, PRZYGODA... :mrgreen:

#31 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 11 maj 2013 - 16:52

Koniec i bomba, a kto nie był ten trąba! :mrgreen:
No co tu dużo gadać - absolutnie fantastyczna impreza. Nie było tyle km ile pierwotnie było w planie, bo okazało, się, że dystans dzielony jest miedzy mniejsze grupy. Ale to bez znaczenia, bo towarzystwo było kapitalne - pierwszorzędni gawędziarze, fantastyczny towarzysze do rowerowej wyprawy. W mojej grupce tempo umiarkowane. Końcówka wspólna z asystą policji. Żyć nie umierać. Więcej takich wypadów! Dziękóweczka za te wspólne kilometry!
PS. Będziemy utrzymywać kontakt z grupa z Hannoveru i może uda się zrobić wspólny wypad na podobnych zasadach. Dla mnie to był cud, miód i orzeszki :mrgreen:

#32 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 maj 2013 - 17:10

Impreza naprawdę super, spokojna jazda, pogaduchy i zwiedzanie okolic:) Towarzystwo naprawdę super, bardzo miło się rozmawiało podczas drugiego "etapu" z Bielewa do Mosiny. Także mam nadzieję, że konktakt będziemy utrzymywać i jeszcze niejedną taką imprezę zaliczymy!!!




Dodaj odpowiedź