Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koła do singlespeeda


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 major

major
  • Użytkownik
  • 70 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 luty 2009 - 22:18

Witam! Proszę o pomoc, chciał bym złożyć singla z tego roweru Dołączona grafika tylko za bardzo nie wiem jak sie do tego zabrać. Chodzi przede wszystkim o osprzęt? Mogli byście mi coś polecić? Za pomoc z góry dziękuje. Pozdrawiam

#2 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 luty 2009 - 22:29

Wywal przerzutki odkręć wolnobieg,daj wolnobieg jedno rzędowy,skróć/wymień łańcuch i tyle

#3 major

major
  • Użytkownik
  • 70 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 luty 2009 - 22:51

mogdl bys mi podepowiedziec jazkis wrolnobieg jedno rzedowy, jakas piasta do tego moze a najlepiej cale kolo gotowe. Konkretne firmy bo to co napisalej to juz wiem

#4 Skeletor

Skeletor
  • Użytkownik
  • 128 postów
  • SkądTarnobrzeg /Krk

Napisano 05 luty 2009 - 23:07

Przyjemny rowerek. Jeszcze odkręć blat z przodu i na sam początek to możesz założyć sobie łańcuch na jedną z koronek na tej kasecie ja tak kiedyś śmigałem i było ok

#5 Gosc_Karaszon15_*

Gosc_Karaszon15_*
  • Gość

Napisano 05 luty 2009 - 23:18

Ja w swoim singlu założyłem koło z bębnem na kasete , załozyłem kilka podkładek , dałem zebatke ze starej kasety , ponownie dołożyłem podkładek i skontrowałem nakretką od kasety...
Oczywiście wczesniej sprawdz linie łańcucha...
U mnie działa :)
Dołączona grafika

#6 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 luty 2009 - 23:18

taki:
http://www.allegro.p...a_3_wersje.html

Jeśli koła masz dobre to po co zmieniać? koło to temat rzeka polecam temat "wybór kół"

#7 major

major
  • Użytkownik
  • 70 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 luty 2009 - 11:34

xgarfildx moje koła stare maja połamane szprychy itp. Musze na pewno kupić nowe, ale w jakiejś rozsądnej cenie, mogł byś mi coś polecić.



Dodaj odpowiedź