Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ixon IQ Speed


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 30 kwiecień 2013 - 15:50

Czy ktoś kupował przez internet lampkę Ixon IQ Speed ?
http://www.napieraj....&Itemid=46#1967
Jeżeli tak to w jakim sklepie i za ile ?

#2 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 kwiecień 2013 - 17:11

Czy mocno zależy Tobie na zewnętrznym akumulatorze? Jeżeli nie, to za podobne pieniądze do Ixona IQ Speed kupisz Philipsa LED Bike Light, moim skromnym zdaniem znacznie lepszego.

Generalnie Ixon jest OK, ale wiązka światła jest lekko niejednorodna, moc też jest sporo mniejsza niż Philipsa. Stałem przed podobnym dylematem do Ciebie, postawiłem na Philipsa i nie żałuję.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#3 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 30 kwiecień 2013 - 23:15

Czy mocno zależy Tobie na zewnętrznym akumulatorze? Jeżeli nie, to za podobne pieniądze do Ixona IQ Speed kupisz Philipsa LED Bike Light, moim skromnym zdaniem znacznie lepszego.

Generalnie Ixon jest OK, ale wiązka światła jest lekko niejednorodna, moc też jest sporo mniejsza niż Philipsa. Stałem przed podobnym dylematem do Ciebie, postawiłem na Philipsa i nie żałuję.

Widziałem jakie światło daje Ixona IQ Speed i byłem pod ogromnym wrażeniem, trudno mi sobie wyobrazić żeby jakaś lampka świeciła jeszcze mocniej ale jeżeli jest tak jak mówisz... Zewnętrzny akumulator nie jest zaletą tej lamki ;-)
Ta jest niezła:
http://rower242628.p...swietlenie.html
cena powala :-)

#4 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 01 maj 2013 - 09:25

Znam człowieka, który kupił Big Bang. Odsyła go na reklamację średnio 2-3 razy w roku :-) Poza tym lampa daje obrzydliwe błękitne światło, które potwornie męczy oczy.

Co do Philipsa, być może kolega Radello wypowie się bardziej obiektywnie ode mnie, bo widział ją w akcji w czasie nasze jazdki.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?




Dodaj odpowiedź