Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poziom moderacji na Forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8556 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 11 maj 2013 - 22:27

OK, wkurzyłem się, choć spokojny ze mnie człowiek.

Dostałem właśnie wiadomość od Spike'a z moderatorskim ostrzeżeniem. Najpierw próbował zamknąć mi usta, kiedy bezczelnie naskoczył na użytkownika świadomego swojej niewiedzy i grzecznie proszącego o poradę, a ja zwróciłem mu za to uwagę. Teraz z kolei dostałem ostrzeżenie za... "za odnoszenie sie do osób zamiast tematu" (cokolwiek by to miało znaczyć, bo akurat personalne ataki to nie moja specjalność). Sytuacja jest o tyle absurdalna, że mój post został ustawiony na automatyczne wygaszenie i nie zaśmiecał wątku.



To nie pierwszy konflikt z udziałem Spike'a na forum i nie pierwszy raz, kiedy Spike bezczelnie odnosi się do użytkowników - chyba każdy to widzi. Nie pierwszy raz jest też tak, że moderator, który powinien pilnować porządku na forum, używa chamskiego języka w stosunku do użytkowników, po czym próbuje im zamknąć usta poprzez nadużycie władzy.

Z kolei tłumaczenie, że

1. jak sie komuś nie podoba tekst postu to nie musi czytać .

to po prostu kpina. Zgodnie z tą "logiką" mógłbym obrażać każdego do woli, a krytykę zbyć krótkim "jak się nie podoba, to nie czytaj" - chyba widzicie, że to całkowicie absurdalne tłumaczenie?


Proszę administratorów o interwencję - staż i wiedza techniczna nie uprawniają jeszce do bezkarnego obrażania ludzi, a pozycja moderatora oznacza przede wszystkim odpowiedzialoność i obowiązki, a dopiero potem uprawnienia.

Jeżeli moderator nie potrafi zachować poziomu wypowiedzi adekwatnego do swojego stanowiska, to warto byłoby zastanowić się, czy powinien być moderatorem.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#2 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 maj 2013 - 22:34

pkt 6 reg forum.

Twoje wypowiedzi nie odnosiły sie do tematu także.... zostały usunięte i to dwukrotnie , zaśmiecały temat .

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#3 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8556 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 11 maj 2013 - 22:35

Przypominam, że mój post powstał w odpowiedzi na ewidentne złamanie przez Ciebie punktu 3.1 regulaminu, który łamiesz zresztą nagminnie.

Podobnie punkt 4.4.1, który łamiesz regularnie.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#4 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 maj 2013 - 22:39

tak oczywiscie, tylko że moje wypowiedzi odnoszą sie do tematu, a tym czasem wskazałem Ci pkt 6 reg forum .
pozdrawiam

dyskusja jest bezprzedmiotowa , jesli mój post bedzie obrażliwy dla tego użytkownika któremu odpowiedziałem , może to zgłosić do administracji i wskazać dlaczego .

miłego .

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#5 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8556 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 11 maj 2013 - 22:41

Powtarzam Tobie jeszcze raz: moje posty nie powstałyby, gdybyś nie łamał regulaminu w punkcie odnoszącym się do zakazu obrażania innych użytkowników oraz obowiązku dbania o dobrą atmosferę na forum. Kolejność jest więc dokładnie odwrotna, niż mówisz.

Akcja powoduje reakcję, drogi Spike'u. Skoro bezpodstawnie obrażasz ludzi, to licz się z tym, że zostanie to Tobie wypomniane.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#6 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 maj 2013 - 22:45

nie stosujesz sie do poleceń moderatora , przykro mi , 2 razy zostałeś upomniany .

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo