Skocz do zawartości


Zdjęcie

Endomondo I Strava


590 odpowiedzi w tym temacie

#561 JohnDoePL

JohnDoePL
  • Użytkownik
  • 137 postów
  • SkądChełmża

Napisano 06 maj 2017 - 15:37

Pytanie do biegłych w stravie: czy da się zalogować na strave z innego Konta Google ale mieć ten sam Nick i zachowane tamte aktywności ?

A masz konkretny powód by logować z konta Google? Możesz przejść po prostu na logowanie email/hasło niezależnie od Googla (chyba, że minimalizujesz ilość loginów i haseł).



#562 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 06 maj 2017 - 21:41

Pytanie do biegłych w stravie: czy da się zalogować na strave z innego Konta Google ale mieć ten sam Nick i zachowane tamte aktywności ?

O ile to konto google będzie miało ten sam adres mailowy, to tak. :P


  • ssnowak lubi to

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#563 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 07 maj 2017 - 11:51

O ile to konto google będzie miało ten sam adres mailowy, to tak. :P

Można zmienić adres mailowy dla konta. 



#564 nsmartin

nsmartin
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 16 maj 2017 - 21:53

Hej, jest w Stravie taka opcja żeby nie widzieć aktywności wybranych osób (coś jak ignorowanie)? Przeglądam często treningi ludzi z okolicy i nie chcę widzieć jak ktoś z drugiego końca świata jeździ 2-3 razy dziennie do sklepu, robi przy tym selfie i starannie opisuje każdą taką "wyprawę"...

#565 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 16 maj 2017 - 22:31

A jakim cudem widzisz przejażdżki takich osób? Wystarczy ich nie śledzić, lub nie wbijać w ich profile. 



#566 nsmartin

nsmartin
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 17 maj 2017 - 07:49

Żaden cud, po prostu wchodząc na profil klubu/grupy z okolicy widzę aktywności wszystkich użytkowników, również takich z innych części świata...Chciałbym to tak przefiltrować żeby ich nie widzieć. Ok napiszę do jakiegoś admina...

#567 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1086 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 17 maj 2017 - 08:09

Hej, jest w Stravie taka opcja żeby nie widzieć aktywności wybranych osób (coś jak ignorowanie)? 

 

Obok przycisku Follow jest zębatka

 

47281a445c.jpg


  • MarekB i nsmartin lubią to

Trzepak 

"MAMIL"


#568 nsmartin

nsmartin
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 17 maj 2017 - 09:09

Hej, dzięki ale tego już próbowałem:) To tylko blokuje przed śledzeniem i usuwa z listy osób obserwowanych. Nie ukrywa aktywności tej osoby. Czekam na odp Stravy, jak się doczekam to wkleję. Pzdr

#569 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1086 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 17 maj 2017 - 09:14

Strzelałem, bo nigdy nie próbowałem blokować.


Trzepak 

"MAMIL"


#570 czach

czach
  • Użytkownik
  • 521 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 maj 2017 - 09:17

… i dlatego nie każdy powinien mieć broń. Strzelać tylko dlatego, że ktoś robi krótkie trasy i wystawia na Stravie? ;-)

BP,NMSP. :-D 

A na poważnie - miła byłaby opcja filtrowania tego co ma się wyświetlane, np. tylko > 10 km, czy coś w tym guście.


-- 

Marcin Trzaska


#571 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 maj 2017 - 11:27

Hej, dzięki ale tego już próbowałem:) To tylko blokuje przed śledzeniem i usuwa z listy osób obserwowanych. Nie ukrywa aktywności tej osoby. Czekam na odp Stravy, jak się doczekam to wkleję. Pzdr

To w sumie ciekawe, bo zablokowanie powoduje, że po wejściu na profil takiej osoby nie widzisz jej aktywności - czyli blok jest obustronny. Różnica jest taka, że można wejść w aktywność takiej osoby poprzez link, albo segment, a osoba zablokowana już tego nie może.

 

A dlaczego po prostu nie zafollowujesz kogo Ci potrzeba i nie zmienisz na feedzie wyświetlania danego klubu na "i'm following"? :)


  • nsmartin lubi to

"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#572 nsmartin

nsmartin
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 18 maj 2017 - 07:56

Ok dostałem odp ze Stravy i namiar na ten tamat o blokowaniu użytkowników, i w sumie innej możliwośći jak zwykły "block athlete" nie ma, jednak wcześniej gdy w ten sposób kogoś zablokowałem to po jakiś czasie znowu widziałem ich "jazdy" na profilu klubowym, wiec nie wiem czy to rozwiązuje sprawę. Przed chwilą od nowa poblokowałem z 10 osób z USA, Brazylii, Indonezji, Bangladeszu i mam nadzieję, że się trochę wyczyści. Robię to po to by widzieć tylko osoby z mojej okolicy, dam znać jak się powiedzie, może komuś też się przyda taki "filtr".

 

https://support.stra...-Block-Athletes

 

@Greek, dzięki będę miał to też na uwadze.



#573 EverRestOnTheBike

EverRestOnTheBike
  • Użytkownik
  • 321 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 lipiec 2017 - 15:31

Hej Też macie takie wskazania na Stravie? Aktualizowałem ją parę razy i ciągle to samo. Już sam nie wiem czy to wina tej apki, czy telefonu :/ na któym Google Maps działa bardzo dokładnie. 

Tak najwygodniej będzie mi to podrzucić: http://www67.zippysh...Ge5n8/file.html

 



#574 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 29 lipiec 2017 - 22:29

Teleportacja albo przelot :)

A nie prościej było dać link do tej aktywności?


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#575 Ulepekin

Ulepekin
  • Użytkownik
  • 289 postów
  • SkądMeseritz

Napisano 29 lipiec 2017 - 22:31

Hej Też macie takie wskazania na Stravie? Aktualizowałem ją parę razy i ciągle to samo. Już sam nie wiem czy to wina tej apki, czy telefonu :/ na któym Google Maps działa bardzo dokładnie. 

Tak najwygodniej będzie mi to podrzucić: http://www67.zippysh...Ge5n8/file.html

To problem zanikającego GPS Ww urządzeniu stąd masz taką prostą linię .



#576 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 30 lipiec 2017 - 04:24

Telefon w Stravie często okazuje się porażką. W Samsungu kilka razy tak miałem. Teraz na Mio 205 ślad jest super zapisany.



#577 EverRestOnTheBike

EverRestOnTheBike
  • Użytkownik
  • 321 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 lipiec 2017 - 16:56

Teleportacja albo przelot :)

A nie prościej było dać link do tej aktywności?

Strażnik ortografii i taki kawalarz z Ciebie ;) No kto by przypuszczał :D

 

Wrzuciłem jako prywatną, więc tak było jednak najlepiej.



#578 EverRestOnTheBike

EverRestOnTheBike
  • Użytkownik
  • 321 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 lipiec 2017 - 16:57

Telefon w Stravie często okazuje się porażką. W Samsungu kilka razy tak miałem. Teraz na Mio 205 ślad jest super zapisany.

Wcześniej działało dobrze jeśli chodzi o pokazywanie przebiegu trasy.



#579 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 30 lipiec 2017 - 18:31

Wcześniej działało dobrze jeśli chodzi o pokazywanie przebiegu trasy.

Zgoda. U mnie podczas jazdy w telefonie raz na jakiś czas wyskakiwała reklama namawiająca na wersję premium. Telefonik miałem w kieszeni na plecach i nie widziałem tego. Na przypadkowym postoju zerkam do Stravy wyłączam reklamę i tu zong. Linia prosta od momentu jej wyskoczenia do postoju. Tak jakby w momencie jej wyświetlenia pauzował się GPS i uaktywniał ponownie po wciśnięciu ekranu na telefonie.

Inna sprawa, że nawigacja Mio 205 pewnie ma lepszy moduł GPS niż Samsung S3 mini. W gęstym lesie Mio nie przerywa śledzić trasę, a S3 czasami zrywa połączenie. Trochę lepiej sprawowały się Soniaki Xperia znajomych. 



#580 EverRestOnTheBike

EverRestOnTheBike
  • Użytkownik
  • 321 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 lipiec 2017 - 20:00

Zgoda. U mnie podczas jazdy w telefonie raz na jakiś czas wyskakiwała reklama namawiająca na wersję premium. Telefonik miałem w kieszeni na plecach i nie widziałem tego. Na przypadkowym postoju zerkam do Stravy wyłączam reklamę i tu zong. Linia prosta od momentu jej wyskoczenia do postoju. Tak jakby w momencie jej wyświetlenia pauzował się GPS i uaktywniał ponownie po wciśnięciu ekranu na telefonie.

Inna sprawa, że nawigacja Mio 205 pewnie ma lepszy moduł GPS niż Samsung S3 mini. W gęstym lesie Mio nie przerywa śledzić trasę, a S3 czasami zrywa połączenie. Trochę lepiej sprawowały się Soniaki Xperia znajomych. 

Ok testuję pewien telefon (jeszcze nie jest w sprzedaży) i się na nim pojawiły takie problemy. Na szczęście dało się wyłapać pewien bug w system logach.

Chciałem się zorientować na szybko po prostu czy inni użytkownicy też mają takie problem, a nie miałem jeszcze czasu sprawdzić Strav-y na innym telefonie, by stwierdzić czy błędu szukać po stronie telefonu, czy aplikacji. 





Dodaj odpowiedź