Skocz do zawartości


ZZR huragan


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gosc_Psychopatek_*

Gosc_Psychopatek_*
  • Gość

Napisano 22 maj 2013 - 16:06

Witam :] od pewnego czasu naprawiam i robię sobie rower ZZR huragan który udało mi się doprowadzić już do moim zdaniem bardzo dobrego stanu (technicznego i wizualnego) mimo tego że na takich rowerach nie znałem się nic a nic ;d
wydaje mi się ze większość jak nie wszystkie części są oryginalne gdyż zakupiłem go od kolegi taty który ten oto rower kupił jeszcze będąc w podstawówce i ostatni raz jeździł na nim 15 lat temu i przez tyle lat był zamknięty w ciemnej piwnicy a ja nadałem mu nowe życie :]
Niestety jedna z szytek jest nie szczelna opłaca się kupić uszczelniający płyn czy już lepiej nową szytke ? (ceny ich mnie przerażają ;d) zależy mi na tym aby rower był jak najbardziej orginalny ponieważ z tego co widziałem i słyszałem trafił mi się niezły rarytas :]
Dołączona grafika
Co o nim myslicie ?
Niestety Limit na wszystkie załączniki na tym forum został przekroczony. Prosze skontaktować się z administratorem forum. :<

#2 Konik

Konik
  • Użytkownik
  • 540 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 maj 2013 - 17:26

Witam :] Niestety jedna z szytek jest nie szczelna opłaca się kupić uszczelniający płyn czy już lepiej nową szytke ? (ceny ich mnie przerażają ;d)


Za rower -5, dwója za dociekliwość :mrgreen: Podstawowy model Vittorii kupisz choćby w Decathlonie w cenie poniżej 80 zł



Dodaj odpowiedź