Skocz do zawartości


Carbonox i problemy


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_magmaruss_*

Gosc_magmaruss_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2013 - 09:44

Witam.

Wczoraj przed treningiem zrobiłem sobie 30 g carbonoxu na 60ml wody przed treningiem(przy wadze 60 kg). Później zapijałem jeszcze soczkiem Nutrend Regge. Rezultat: zwijałem się z bólu brzucha przez 3 godziny. I tu prośba do was. Jak mogę stosować to carbo? W trakcie treningu popijam sobie Nutrenda. Przed treningiem 2h jem jakiś makaron z produktami lekkostrawnymi (nie dodaję mięsa). Po treningu jem makaron z np. sosem i piersią z kurczaka lub jakiś inny dodatek mięsa do makaronu. Czy Carbo w ogóle jest mi potrzebne przy mojej diecie? Bo nie chcę się niepotrzebnie truć. I co byście polecili by polepszyć rezultaty treningu? Jakiś suple? Czy może tego hipotonicznego nutrenda zamienić na izotonicznego Isostara? (kupuję Nutrenda, bo tanio mnie wychodzi, ale jeżeli nie potrzebne mi będą suple to wolałbym w to miejsce kupić droższy soczek niż jakieś prochy). Proszę o pomoc obeznanych w temacie.

Pozdrawiam,
Kamil

#2 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8552 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 10 lipiec 2013 - 12:08

1. To się stało jednorazowo czy się powtarza?

2. Ból brzucha jest jak najbardziej możliwy, kiedy przyjmujesz 30-procentowy roztwór cukru. Nie każdy dobrze znosi takie mieszanki i nie przeskoczysz tego.

3. Bez określenia Twojego programu treningowego nie można odpowiedzieć na Twoje pytania o dietę i suplementy.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#3 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2013 - 16:53

30g na 60ml? to się rozpuszcza w takim stężeniu????

#4 Gosc_magmaruss_*

Gosc_magmaruss_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2013 - 22:03

Na opakowaniu zalecana dawka była 50g na 100 ml, więc proporcjonalnie zmniejszyłem dawkę 30g-60ml, bo gdzieś pisali by sypać sobie dawkę 0,5g/kg masy ciała. Efekt z tego był taki, że przez jakieś 30 minut aż mnie nosiło od zastrzyku energii. Na dodatek pojawiła się dziwna śmiechawka na początku banan na twarzy, a później śmiałem się na głos nie wiadomo z czego -.- A później energia odeszła i gdzieś po godzinie od rozpoczęcia treningu ból brzucha po lewej stronie.

1. To było moje pierwsze carbo jakie brałem. Nie chcę próbować czy za następnym razem też będzie bolało. Zbyt długo zwijałem się z bólu i na dodatek był cholernie mocny.

3. Plan treningowy mam stąd:
KLIK
Wcześniej był on w Magazynie Rowerowym chyba.
Wziąłem wersję dla profesjonalistów, ze względu na ilość czasu jaki mogę poświęcić. Oczywiście niektóre rzeczy lekko poskracałem, żeby nie katować organizmu.

#5 wojtekmtb

wojtekmtb
  • Użytkownik
  • 367 postów
  • Skądmazury

Napisano 11 lipiec 2013 - 08:15

A kolega to jest pewnien, że to po karbo, bo objawy to jakieś dziwne, bardziej jak po trawce :mrgreen:

#6 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 11 lipiec 2013 - 08:23

Ten niesamowity przypływ energii? Dziwny. Poza tym wszystkie te środki są napakowane chemią, konserwantami i tak naprawdę nie wiadomo czym. pozdr

#7 Gosc_magmaruss_*

Gosc_magmaruss_*
  • Gość

Napisano 11 lipiec 2013 - 11:14

Chyba zbyt duża dawka cukru i jego stężenie. Na dodatek jeszcze ją zwiększałem soczkami. Dlatego taki power i poprawa nastroju. Wczoraj rozmawiałem z osobą, która miała takie same objawy, tylko że wzięła jeszcze większą dawkę. W każdym razie już dowiedziałem się jak to stosować by nie przedobrzyć.



Dodaj odpowiedź