Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwis rowerowy Warszawa


34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Andrzej K.

Andrzej K.
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 11 lipiec 2013 - 12:10

Szukam dobrego, solidnego, uczciwego serwisu rowerowego w Warszawie, który złoży moją szosówkę do kupy

Mam w rowerze do wymiany ramę.

Czy możecie polecić jakiś dobry serwis, który sprawdziliście i wiecie że jest naprawdę ok.

#2 GreQ

GreQ
  • Użytkownik
  • 524 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 lipiec 2013 - 12:33

na ulicy Gibalskiego (nie pamiętam nr ale jest krótka) na Woli pomiędzy komisariatem na Żytniej a Okopową

#3 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 lipiec 2013 - 12:40

Sylwek Matusiak otworzył się niedawno. Na pewno zna się na rzeczy ;) http://www.fizjotech...ntakt_sklep.htm

#4 czester_

czester_
  • Użytkownik
  • 428 postów
  • SkądWarszawa / Wola

Napisano 11 lipiec 2013 - 12:59

na ulicy Gibalskiego (nie pamiętam nr ale jest krótka) na Woli pomiędzy komisariatem na Żytniej a Okopową


Na Gibalskiego jest bardzo dobrze i bardzo tanio. Polecam! Rower zrobili mi ostatnio lepiej niż z fabryki wyjechał.
Jedyny minus to, że trochę owijkę upaprali:/

#5 adriansocho

adriansocho
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 lipiec 2013 - 13:24

Ja mogę polecić panów Tomka i Sylwestra z serwisu u Szurkowskiego. Dodatkowo, ostatnio natrafiłem na taką inicjatywę: https://www.facebook.com/cechkolektyw - co prawda warsztat z lekka zalatuje hipsterskością, ale chłopaki chwalą się, że np. przy serwisie dokładnie sprawdzają wszystkie elementy.

#6 bikeservice

bikeservice
  • Użytkownik
  • 201 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 lipiec 2013 - 19:19

O mnie opinii możesz poszukać na forach triathlonowych :P

#7 bikergonia

bikergonia
  • Użytkownik
  • 420 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 lipiec 2013 - 19:17

Byłam kilka razy na Gibalskiego i szczerze powiem że może Skuczyński jako były kolarz jest fachowcem (ale nie ogarnia wszystkiego) za to jego żona (chyba - obsługuje sprzedaż) to porażka totalna - od wielu lat stwierdzam że niewiele wie w tym temacie.
Znam wiele dużo lepszych sklepów/serwisów rowerowych

#8 pimpf

pimpf
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądwAw

Napisano 14 lipiec 2013 - 19:53

Na Gibalskiego karbonowa rurę gość przyciął mi pod kątem... (musiałem sam popraiwać) i od tej pory moja noga nie postała.
Ja czasem zaglądam do Arka na Nowowiejska (chyba 10) w bramie i w piwnicy. Zawsze mi tam wszystko zrobili jak ptrzeba

każdy dźwiga swoje brzemię
HongFu HF-FM039 - 6871,2g
Radon ZR Race - 8222,8g


#9 patolog

patolog
  • Użytkownik
  • 621 postów
  • SkądWa-wa

Napisano 14 lipiec 2013 - 20:35

Górczewska 100. Przemek-brak zastrzeżeń.

Kudos!


#10 GoscNiedzielny

GoscNiedzielny
  • Użytkownik
  • 563 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 lipiec 2013 - 12:24

Gibalskiego również nie polecam - zostawiłem rower raz i w efekcie nie miałem roweru przez tydzień. Przy odbiorze okazało się, że robota nadaje się do poprawy, więc zostawiłem na kolejny dzień. Przy drugim podejściu do odbioru opadły mi ręce i... odebrałem, po czym od razu zawiozłem go do braci Karczewskich do Szurkowskiego, którzy załamali się oglądając rower. Po kolejnych dwóch dniach rower był gotowy do jazdy, oczywiście bez żadnych zastrzeżeń.
Na Ursynowie mogę polecić natomiast Sklep/Serwis Scott'a na Zamiany.

#11 Andrzej K.

Andrzej K.
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:27

Z początku umówiłem się na Gibalskiego, ale jak pani (żona właściciela) przez telefon zaczęła kręcić nosem jak zapytałem czy dostanę od nich pismo do ubezpieczyciela o oględzinach uszkodzonego roweru, to od razu zauważyłem, że robią jakieś problemy.

Zdecydowałem się na bikeservice i szczerze polecam. Szybko, bezproblemowo, fachowo. Rower świetnie złożony, ekspertyza nt. uszkodzonej ramy zrobiona. Już wiem do kogo chodzić z rowerem :)

#12 ijmy

ijmy
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 lipiec 2013 - 22:35

Witam,
Zdecydowanie polecam warsztat i sklep Szurkowskiego na kole, naprawdę bez zarzutu.

#13 dilucasso

dilucasso
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • SkądMazowieckie

Napisano 03 luty 2014 - 22:39

Odświeżę nieco temat - czy ktoś z Was miał może do czynienia z serwisem Fizjotech na Woli?

Potrzebuje wyregulować przerzutki, hamulce, wycentrować koła i mam problem z falującą kasetą.. Myślicie że podołają? Zastanawiam się nad nimi ewentualnie nad serwisem u Pana Szurkowskiego.

Gdzie będzie lepiej a gdzie taniej?

 

Z góry dziękuję za rady :)



#14 bikergonia

bikergonia
  • Użytkownik
  • 420 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 luty 2014 - 19:01

oba serwisy są ok więc sprawdź telefonicznie ceny i decyzja należy do Ciebie



#15 parmenides

parmenides
  • Użytkownik
  • 630 postów
  • SkądZgorzała

Napisano 06 luty 2014 - 21:04

Sprawdź też kolarski.eu na ul. Sobieskiego.

#16 ijmy

ijmy
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 luty 2014 - 00:01

Naprawdę u Pana Tomka  na Kole jest najpewniej leć tam akurat w piątek i sobotę było zamkniete, więc w poniedziałek otwierają.



#17 Gosc_marek1_*

Gosc_marek1_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2014 - 15:38

witam

Zdecydowanie fizjotech...chłopaki znają się jak mało kto!

serwis mają rewelacyjny...są profesjonalni i działają sprawnię...a szosa to ich pasja...

nowy sklep ale obsługa i fachowość doprowadzi ich daleko...jestem tego pewien...



#18 EverRestOnTheBike

EverRestOnTheBike
  • Użytkownik
  • 321 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 marzec 2014 - 21:00

Nie wiem czemu nikt jeszcze tutaj nie wymienił godnego polecenia Airbike i http://www.2kolka.com.pl/ Polecam obydwa sprawdzone osobiście :)



#19 czester_

czester_
  • Użytkownik
  • 428 postów
  • SkądWarszawa / Wola

Napisano 10 kwiecień 2014 - 17:35

Muszę bardzo pochwalić serwis Skuczyńskiego na ulicy Gibalskiego.

 

Oddałem tam wczoraj rower na duży przegląd roczny. Smarowanie wszystkiego, centrowanie, regulacja, kontrola i czyszczenie. Koszt takiego przeglądu to ~130zł.

 

Dziś odebrałem czyściutki rower i zapłaciłem 40zł! Pan Skuczyński powiedział, że rower jest w praktycznie "nowy" (4500 km) w świetnym stanie i w porównaniu do tego co dostaje na co dzień sumienie nie pozwoliło by mu zabrać więcej za tą usługę.

 

Rower został wymyty (włącznie z owijką), w całości wyczyszczony w zakamarkach, odtłuszczony, przesmarowany. Koła były do delikatnej regulacji, przerzutki to samo. Nie jeden skasował by cennikowo! 


  • badgirl lubi to

#20 GoscNiedzielny

GoscNiedzielny
  • Użytkownik
  • 563 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 kwiecień 2014 - 18:53

Ja tam się zraziłem i więcej tam nie pojadę.
Za to kolarski.eu, to już zupełnie inna bajka.



Dodaj odpowiedź