Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwis rowerowy Warszawa


34 odpowiedzi w tym temacie

#21 FOBOS

FOBOS
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • SkądReykjavík

Napisano 10 kwiecień 2014 - 20:50

Na al. Jerozolimskich byłem, to akurat klient się darł, że mu tarczy od 2 tyg nie zmienili.



#22 wolek

wolek
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Skądwwa

Napisano 03 lipiec 2014 - 07:20

bez żadnych oporów można uderzać na powiśle do serwisu i sklepu Gianta. Fachowa obsługa, dobre części, sprawny serwis. Rower oddałem rano a po południu był gotowy (wymiana linek od hamulców i przerzutek i regulacja). Super sprawa:)



#23 jano_3

jano_3
  • Użytkownik
  • 1982 postów
  • SkądWwa

Napisano 03 lipiec 2014 - 13:55

Ja korzystam z http://www.bikestudi...erowy-c-68.html . Cenowo są super. Szybko się wyrabiają z robotą i robią dobrze. Jak ktoś z bemowa nie będzie miał daleko. Nie naciągają na wymianę, mówią kiedy się da na jakimś elemencie jeszcze pojeździć i mniej więcej ile.



#24 palli

palli
  • Użytkownik
  • 580 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 03 lipiec 2014 - 14:02

Również korzystałem z usług Bike Studio na Górczewskiej. Zrobili przekładkę całego napędu, wymianę owijki i smarowanie pozostałych fantów. Wszystko zrobione jak trzeba, stary sprzęt wyczyszczony i zapakowany. Bardzo atrakcyjna cena usługi (sporo taniej niż mam u siebie w okolicy), bez zbędnego naciągania, a przede wszystkim solidnie.



#25 Zweitakter

Zweitakter
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 04 lipiec 2014 - 15:42

. Dodatkowo, ostatnio natrafiłem na taką inicjatywę: https://www.facebook.com/cechkolektyw - co prawda warsztat z lekka zalatuje hipsterskością, ale chłopaki chwalą się, że np. przy serwisie dokładnie sprawdzają wszystkie elementy.

grzebałem w rowerze co przechodził serwis u nich stery campy skrecili tak ze rozje***ło wianki i porobiło wgnioty w miskach 



#26 Zweitakter

Zweitakter
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 04 lipiec 2014 - 15:47

Z początku umówiłem się na Gibalskiego, ale jak pani (żona właściciela) przez telefon zaczęła kręcić nosem jak zapytałem czy dostanę od nich pismo do ubezpieczyciela o oględzinach uszkodzonego roweru, to od razu zauważyłem, że robią jakieś problemy.

 

romek ma uprawnienia rzeczoznawcy drugie takie papiery w wawie ma budek, jestem skrajnie zniesmaczony takim zachowaniem



#27 nonamed

nonamed
  • Użytkownik
  • 224 postów

Napisano 13 lipiec 2014 - 21:56

Szukam jakiegoś speca w Warszawie - serwis, który zna się na rzeczy i profesjonalnie przeprowadzi montaż napędu SRAM RED 22.

Byłem już w jednym serwisie, ale ich zaplecze nie wzbudziło we mnie zaufania, podejrzewam, że nigdy w rękach nie mieli takiego sprzętu...

 

Możecie polecić kogoś godnego zaufania co bez problemów wszystko złoży na nowej ramie i wyreguluje? :)

 

 



#28 GoscNiedzielny

GoscNiedzielny
  • Użytkownik
  • 563 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 lipiec 2014 - 08:56

Idź tam gdzie sprzedają PRO rowery.
- Szurkowski przy Ciołka: są dealerem Harfy więc dostęp do wiedzy i spore doświadczenie mają.
- Wkreceni.pl na Wilanowie: Spec i Sram nie są im obce
- Kolarski.eu na Sobieskiego: tam dobry sprzęt również na chłopakach wrażenia nie robi.

A z ciekawości, to gdzie byłeś?

#29 Dybaczo23

Dybaczo23
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 07:09

http://www.bikesalon.pl/. Znam chłopaków od dawna i za jegomościów ręczę. :)

#30 pies

pies
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 14:45

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Ja polecam warsztat Dwa Osiem na Pradze, przy Zamoyskiego 26a. Specjalizują się w ostrym kole, ale szosy też nie są im obce. 



#31 4gotten

4gotten
  • Użytkownik
  • 1033 postów
  • SkądStargard

Napisano 11 marzec 2015 - 17:38

Nie jestem z Warszawy, ale będąc teraz służbowo w stolicy musiałem na gwałt oddać do poprawki koło, źle złożone w szczecińskim serwisie. Kolega polecił mi serwis na Saskiej Kępie - Bicykleta. Koło zrobili mi od ręki. Naciągneli porządnie szprychy i wycentrowali koło. Używają nawet tensometru, co niej jest sprawą tak oczywistą w wielu serwisach. Opłata symboliczna.



#32 martula9

martula9
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 13:32

Sport-bike na ul. Łodygowej. Mają bardzo dobry serwis rowerowy. Naprawili mi tam zósemkowane koło, które myślałem, że będzie się nadawać tylko do wyrzucenia.



#33 bikergonia

bikergonia
  • Użytkownik
  • 420 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 grudzień 2016 - 22:58

a po roku przerwy co się zmieniło i jakie serwisy nadal polecacie?



#34 JuliaM

JuliaM
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 27 luty 2018 - 14:34

na Ostrobramskiej znajdziecie Bikesalon, z kompletnym cennikiem usług na stronie, serwis jest godny polecenia- gwarancja na wykonana usługę, pełne rozliczenie tego co zostało w rowerze wymienione i z jakiego powodu, istnieje możliwość wglądu do "pudła serwisowego", rzetelny serwis, jak bardzo dobry mechanik. Do tego stopnia, że można u nich założyć karte stałego klienta- tak dbają o sprzęt.



#35 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 15 luty 2020 - 18:48

Usunięto kryptoreklamę leletoja


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect




Dodaj odpowiedź