Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wypadek krwiak


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 vanluke

vanluke
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądKrK

Napisano 13 lipiec 2013 - 19:22

Hej miałem wypadek 2 tygodnie temu, byłem u chirurga przepisał mi maść, rany się pogoiły, ale cały czas mam taką górkę na kolanie (krwiaka). Dlatego się trochę martwię, bo wciąż nie schodzi a ja chce jeździć. Jak długo u w waszych przypadkach schodziły krwiaki, wypadek miałem dość groźny mocno obiłem o chodnik i przejechałem tak bokiem około 5-7 m

#2 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 13 lipiec 2013 - 22:41

Mojemu bratu ściągnięto (wbili igłę).

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#3 Jusia

Jusia
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 31 maj 2016 - 19:36

Na dużego krwiaka wypełnionego płynem najlepiej albo punkcja (sciąganie płynu igłą) albo przecięcie i dren.  Miałam dwa razy sporego krwiaka po upadku na rowerze, stosowano obie metody leczenia.Po punkcji siadłam na rower od razu,w przypadku przecięcia kilkudniowa przerwa w jeździe. Mniejsze krwiaki podobno mogą rozejść się same, ale to raczej po dłuższym czasie.



#4 Arek74

Arek74
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • SkądDuszniki Zdrój

Napisano 01 czerwiec 2016 - 09:46

Maść z heparyną  jest dobra na krwiaki. Dostępna w aptece.



#5 daVe_bike

daVe_bike
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 13:17

Od masci z heparyną wg mnie lepszy jest Arcalen z arniką, nagietkiem i kasztanowcem. Pozdrawiam, mgr farm.

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka


u1667v3.gif


#6 grover88

grover88
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 21:11

No cóż u mnie po dzwonie na motocyklu nie obyło się bez Clexane w brzuch a krwiak schodził 2 miesiace. Najgorsze są pierwsze 3 tygodnie. Temat w zależności od zdrowia ogólnego może być niebezpieczny, tabletki z wyciągiem z kasztanowca tez pomagają rozgonić babola, ale sugeruje wizytę u lekarza i kontrolę dedimerow bo zakrzepy bagatelizowane są bardzo niebezpieczne jak się oderwie i powedruje w żyłach.

#7 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 04 czerwiec 2016 - 12:33

No cóż u mnie po dzwonie na motocyklu nie obyło się bez Clexane w brzuch a krwiak schodził 2 miesiace. Najgorsze są pierwsze 3 tygodnie. Temat w zależności od zdrowia ogólnego może być niebezpieczny, tabletki z wyciągiem z kasztanowca tez pomagają rozgonić babola, ale sugeruje wizytę u lekarza i kontrolę dedimerow bo zakrzepy bagatelizowane są bardzo niebezpieczne jak się oderwie i powedruje w żyłach.

 

zgadza się





Dodaj odpowiedź