Skocz do zawartości


Zdjęcie

Start w Nowym Sączu


21 odpowiedzi w tym temacie

#1 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 25 lipiec 2013 - 16:27

Dziwnie cicho o tym starcie teraz, a rok temu trasa była bardzo ok, a ściany rodem z Istebnej niejednego ściągnęły na dno, mnie również :-P

#2 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 26 lipiec 2013 - 07:56

Wszystko jest ok. Z tego co widziałem będzie ze 120 startujących. Jak nikt nie ma żadnych pytań - to na start Panie i Panowie :)

#3 gooli

gooli
  • Użytkownik
  • 67 postów
  • SkądPolska

Napisano 26 lipiec 2013 - 09:44

A czy będzie oznaczenie na trasie? Rok temu nie byłem i chciałbym się upewnić :)

#4 bicicleta

bicicleta
  • Użytkownik
  • 364 postów
  • SkądRadom

Napisano 26 lipiec 2013 - 12:28

Wszystko jest ok.


Czy masz na myśli widoczne oznaczenia na szosie i metę na przedmieściu - tak jak w ub. roku?

Jeśli tak to przy 30 st. zapowiada się fajna imprezka.

#5 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 26 lipiec 2013 - 13:32

gooli, ja zawsze zaczynam od przejrzenia regulaminu, a dopiero później wyjaśniam wątpliwości na forum - trochę samodzielności :-P

#6 bicicleta

bicicleta
  • Użytkownik
  • 364 postów
  • SkądRadom

Napisano 26 lipiec 2013 - 13:49

przemonr1, regulamin nie odpowiada na moje pytania. Byłem na tej imprezie 3x, w każdej obowiązywały regulaminy, które zapisami dot. oznaczeń trasy i mety nie różniły się znacząco między sobą. W rzeczywistości jednak pierwsze 2 imprezy to były trochę wyścigi typu INO z niedostacznie oznakowaną trasą, systemem pomiaru czasu wymagającym na pkt. kontrolnych zatrzymania się i niebezpiecznym dojazdem do mety przez ruchliwe skrzyżowania w dużym mieście, nie wspominając o kawałku trasy wiodącym przez łąkę. Ub. roczna impreza pod ww. względami była istotnie odmieniona na korzyść. Moje pytanie dotyczy więc tego czy pod wzgl. organizacyjnym można spodziewać się standardu z ub. roku.

#7 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 26 lipiec 2013 - 14:00

bicicleta, pytanie kolegi gooli brzmiało:

A czy będzie oznaczenie na trasie?

W regulaminie jest napisane: Zawodnicy będą poruszać się wyznaczoną trasą korzystając z oryginalnego oznaczenia szlaków Karpackiego Szlaku Rowerowego; dodatkowo znakowane będą fragmenty nieprowadzące szlakiem oraz miejsca trudne orientacyjnie – w postaci jasnych strzałek widocznych na jezdni przed i po skrzyżowaniu. - Dla mnie napisane dosyć jasno. Poza tym nie słyszałem żeby ktoś się zgubił w zeszłym roku

#8 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 26 lipiec 2013 - 14:01

Pomiar czasu jak w całym cyklu Road Maraton Time (chipy) + wyniki na bieżąco.

Oznakowanie trasy jak w roku 2013: takie mam zapewnienia od Organizatora.

#9 bicicleta

bicicleta
  • Użytkownik
  • 364 postów
  • SkądRadom

Napisano 26 lipiec 2013 - 14:09

Wiesiek Legierski, dziękuję za informację.
przemonr1, początkowo w twoim poście obok nicku gooli, był mój, dlatego się odniosłem, potem mnie wyciąłeś ale zauważyłem to dopiero ex post.

#10 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 26 lipiec 2013 - 14:16

przemonr1, początkowo w twoim poście obok nicku gooli, był mój, dlatego się odniosłem, potem mnie wyciąłeś ale zauważyłem to dopiero ex post.

fakt, ja się zagalopowałem, a później sprostowałem :-P W każdym razie myślę że damy rade, na wszelki wypadek wyciągnę zeszyt z PO i powtórzę sobie lekcję o orientowaniu się w terenie :mrgreen:

#11 bicicleta

bicicleta
  • Użytkownik
  • 364 postów
  • SkądRadom

Napisano 26 lipiec 2013 - 14:49

W każdym razie myślę że damy rade, na wszelki wypadek wyciągnę zeszyt z PO

Pewnie, że damy, zeszyt z PO (kto to jeszcze pamięta ;-) ) nie będzie potrzebny jeśli będzie tak jak rok temu.
Jestem pozytywnie nastawiony do NS, z resztą te 2 pierwsze edycje, mimo pewnej oryginalności też były dosyć sympatyczne, za każdym razem organizatorzy się starali jak mogli. Na pierwszej imprezie na porównywalnym dystansie było chyba 4 bufety.

#12 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 26 lipiec 2013 - 20:19

wooody wooody na bufetach i strażaków :mrgreen: z pompami na podjazdy

#13 Ohtar

Ohtar
  • Użytkownik
  • 82 postów
  • SkądRawa Mazowiecka

Napisano 27 lipiec 2013 - 20:40

Dzisiaj był piekło po prostu, jeśli chodzi o pogodę. Jak ktoś (no zgadnijcie, kto) zabrał za mało picia na trasę i za mało wziął na bufecie, to było Auschwitz.

#14 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 27 lipiec 2013 - 20:43

Ohtar, głupoty opowiadasz :-P - jeden bidon 0,7l i zero wody z bufetów i jeszcze trochę zostało :mrgreen:

#15 localhost

localhost
  • Użytkownik
  • 368 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 27 lipiec 2013 - 22:43

Dla mnie brakowało oznaczeń przed metą, która zaskoczyła mnie na 76km (według mojego licznika).
Zaczynałem się czaić na finisz i nagle już koniec wyścigu :mrgreen:

Poza tym wszystko OK.

#16 basia

basia
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 28 lipiec 2013 - 10:22

fotki z N.Sacza z pozdrowieniami :) https://plus.google....386374016435329

#17 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 28 lipiec 2013 - 21:58

Dziękujemy za świetną galerię :mrgreen:

#18 Gosc_bikelab_*

Gosc_bikelab_*
  • Gość

Napisano 29 lipiec 2013 - 12:24

Subiektywna opinia.
Na pochwałę zasługują
1 profil trasy fajna interwalowa
2 osoby zabezpieczające najbardziej newralgiczne momenty
3 zawodnik w koszulce germain
4 posiłek na mecie
To co mi się nie podobało
1 nastawienie organizatora do uczestników (mówię o organizatorach z nowego sącza)
2 trofea sportowe. Medale rozpadają się po zejściu z podium, trochę słabo.
3 oznaczenie trasy. Brak dystansu do mety.strzałki na skrzyżowaniu to trochę za późno.
4 tutaj juz się czepiam ale trasa powinna być trochę dłuższą.

#19 Ohtar

Ohtar
  • Użytkownik
  • 82 postów
  • SkądRawa Mazowiecka

Napisano 29 lipiec 2013 - 13:31

No meta faktycznie w ogóle nie oznaczona wcześniej, ale z mojej strony to jedyne zastrzeżenie. A co masz na myśli z nastawieniem organizatora z Nowego Sącza?

#20 Gosc_bikelab_*

Gosc_bikelab_*
  • Gość

Napisano 29 lipiec 2013 - 14:35

Jeżeli ktoś pyta"przepraszam gdzie jest meta" to odpowiedź tam gdzie w zeszłym roku to chyba nie to czego się oczekuje. Potem zapytałem gdzie była w zeszłym roku. Na co uzyskałem odpowiedź"nie wiem ją to muszę zorganizować, nie wiem na wylocie z miasta". I sprawa na mecie gdzie zostałem delikatnie mówiąc opierdzielony za to że ktoś mi odciął numer. Generalnie słabo. Postawa taka jakby organizator robił łaska że mogę wystartować.



Dodaj odpowiedź