Skocz do zawartości


Zdjęcie

Składanie napędu


25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gosc_Dominik_*

Gosc_Dominik_*
  • Gość

Napisano 08 grudzień 2009 - 21:31

Gdzieś czytałem że Campa sprzedaje na świecie tyle sprzętu co Shimano tylko we Włoszech ;)

#22 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 grudzień 2009 - 22:06

tak.. ale ile kosztuje wymiana bębenka na campe ?

ps. i czemu wydaje mi sie ze SH jest bardziej pospolite, przez co bardziej dostepne ?? ;-)


A w czym to ten bebenek chcesz wymienic , no chyba nie w piaście Shimano.
Shimano jest pospolite, jest dostepne ( w miare ) wszedzie bo znajduje sienawet w rowerach za 500 zł, a Campa jest jak na razie w szosówkach prawie wyłącznie, a top rynek lekko niszowy jest.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#23 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 08 grudzień 2009 - 23:24

Nie wiem ile może to kosztować i czy w Twoich w ogóle jest to możliwe, ale to sie da sprawdzić.
Co do dostępności to w zasadzie trzeba Ci tylko kaset i łańcuchów a z tym na allegro problemu nie ma, reszty przecież co rok się nie wymienia. Inna kwestia to czy coś pospolitego jest lepsze? ;-)
Nie jestem fanem Campy, bo nie leżą mi ich klamki ze względu na małe dłonie, ale przy w Twoim przypadku powinno być ok. Najlepiej przymierz się u kogoś i zobacz, czy Ci pasują. Przy takich pieniądzach jakimi dysponujesz wg mnie bardziej opłaca się przejść na Veloce niż niepełną 105 i tylko z tego względu Ci ją proponuje.

#24 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 26 grudzień 2009 - 16:22

Podepnne się pod ten temat by innego nie zasmiecać/.

Czy RD4500 da rade z kasetą i manetkami 10s?

Macieju, pokalkulowałem troche i chyba korzystniej będzie pójść na całość i złożyć 10s. Warunek jest taki, że tiagra da rade, bo na 105 10s juz mnie nie będzie stać :)

#25 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 grudzień 2009 - 20:38

Tak 4500 da rade na 10s było o tym pisane kwintyliard razy :mrgreen:


#26 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 26 grudzień 2009 - 22:19

jakoś nigdy nie obiło mi sie o oczy :D

no to chyba trza zacząć kombinować i zbierać na mix 6700, 5600 i 7900 :mrgreen: jeszcze jakaś FD by się zdała, ale to już przy okazji



Dodaj odpowiedź