Skocz do zawartości


Zdjęcie

Logo Forum


30 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomwis

tomwis
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • SkądTrojmiasto

Napisano 06 sierpień 2013 - 13:40

Widze ze szata graficzna forum sie zmienila i tak mi to logo stare nie pasowalo wiec skrobnolem cos na szybko. Dupy nie urywa, ale wg mnie troche nowoczesniej wyglada. Zreszta nie sie inni wypowiedza :)

 

logo_forumszosowe.png


  • MagicSpeed lubi to

#2 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 06 sierpień 2013 - 13:45

Czy obrazek powyzej jest twojego autorstwa (mam na mysli pedzacego kolarza) lub czy jest z publicznie dostepnych zbiorow?



#3 kubens

kubens
  • Użytkownik
  • 543 postów
  • SkądPodhale

Napisano 06 sierpień 2013 - 13:50

nooo ,  dobry motyw zeby zmienic to logo , bo skoro szata nowa to logo co ? stare ? :D A  to co kolega zapodal wyzej juz nawet ladne :)



#4 grzybu_blaz

grzybu_blaz
  • Użytkownik
  • 118 postów
  • SkądRzeszów k. Błażowej

Napisano 06 sierpień 2013 - 14:22

No już nie przesadzajcie, może jeszcze nazwę zmienimy? Idąc za ciosem zmieńmy też tematykę, może jakiś tuning skuterów?


  • Alex2310 lubi to

#5 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 06 sierpień 2013 - 14:39

Logo faktycznie mozna zmiemienic skoro nowe szata graficzna, ale jakis lepszy projekt by sie przdal. Bo te ze strusiem troche stare juz czas na zmiany sluszana uwaga tomwis :-P


SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#6 MagicSpeed

MagicSpeed
  • Użytkownik
  • 37 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 06 sierpień 2013 - 15:12

Mi się podoba, jestem za.



#7 yoshimura

yoshimura
  • Użytkownik
  • 32 postów
  • SkądPodhale

Napisano 06 sierpień 2013 - 15:16

Ja się pytam: Gdzie jest struś?! :-P



#8 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 sierpień 2013 - 15:17

Nowe logo bez wątpienia ładne, ale struś jednak ma swój urok ;) Nie chciałbym wybrzydzać, ale może dałoby radę skrobnąć coś nawiązującego do tradycji forum? ;)


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#9 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 06 sierpień 2013 - 15:36

Zmień kolarza na strusia i będzie gitara. Stare logo było trochę z dupy, jakiś napis jakiś rower jakiś struś, żadnego składu i ładu i zbyt wiele elementów na nim było. Strusia można by jeszcze uprościć, tak żeby powstało logo dość proste, ale jednoznacznie wskazujące na forum (coby można na ploterze wyciąć i nakleić na rower, samochód, samochód sąsiada, teściową)

Widze ze szata graficzna forum sie zmienila i tak mi to logo stare nie pasowalo wiec skrobnolem cos na szybko. Dupy nie urywa, ale wg mnie troche nowoczesniej wyglada. Zreszta nie sie inni wypowiedza :)

 

logo_forumszosowe.png

 



#10 .bast'ia:n

.bast'ia:n
  • Użytkownik
  • 99 postów
  • SkądKamieniec Ząbkowicki

Napisano 06 sierpień 2013 - 16:24

Temat się rozkręcił to postaram się niedługo swoją propozycję pokazać, zajmuje się grafiką, jestem kolarzem, więc czuję temat :)



#11 .bast'ia:n

.bast'ia:n
  • Użytkownik
  • 99 postów
  • SkądKamieniec Ząbkowicki

Napisano 06 sierpień 2013 - 16:48

Proszę, powiedziałem i zrobiłem.

 

V1 - Załączony plik  fs-v1.png   27,88 KB   2 Ilość pobrań

 

V2 - Załączony plik  fs-v2.png   24,89 KB   2 Ilość pobrań

 


  • pike lubi to

#12 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 06 sierpień 2013 - 17:10

Bardzo ciekawe propozycje  postawilbym  na 1 ładnie pasuje do tła tego forum :-D


SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#13 .bast'ia:n

.bast'ia:n
  • Użytkownik
  • 99 postów
  • SkądKamieniec Ząbkowicki

Napisano 06 sierpień 2013 - 18:13

To drugie jest z białym tłem, gdybyście chcieli mieć tak jak obecnie na tle logo, ale pierwsze już jest dopasowane do tła :)



#14 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 06 sierpień 2013 - 19:31

Trochę te litery przekombinowane, ale pomysł z umieszczeniem strusia zajedwabisty, imho - rower zbędny. BTW nie każdemu musi odpowiadać, aż tak dziecinna forma logo.

 

Proponowałbym małą symbiozę pomysłów, do napisu tomwis'a dać strusia .bast'ia:n tak żeby jego nogi były zamiast pierszego "O" w wyrazie szosowe.

 

Będzie struś, będzie czysto i czytelnie.



#15 .bast'ia:n

.bast'ia:n
  • Użytkownik
  • 99 postów
  • SkądKamieniec Ząbkowicki

Napisano 06 sierpień 2013 - 20:55

Nie chce jakoś strasznie faworyzować mojego pomysłu ale u tomwisa czcionka jest bardzo prosta, to nie błąd ale przy okazji nie jest jakaś okazała. Jest dużo czcionek o prostym kroju, które mają to coś.

 

W moim logo, możliwe, że inny dobór kolorów napisu spowodowałby spokojniejszy odbiór, czy dziecinne, skoro chcieliście strusia to samo to nadaje pewien nastrój.

Rowerek wrzuciłem (taki jak obecnie) ze względu podkreślenia jednak tematyki forum. Wg mnie obecne logo jest sto razy bardziej skomplikowane od mojego.

 

Ale czekamy na kolejne opinie.



#16 Karql

Karql
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 sierpień 2013 - 21:59

Pomysł odświeżenia logo fajny, ale według mnie powinny zostać na nim obecne elementy (struś, rower) w nowej wersji. Dobrze by było też, aby fajnie wyglądało w jednym kolorze (wlepki itp.)

.bast'ia:n Dość fajnie Ci to wyszło :) Brakuje mi tylko "s" w wyrazie szosowe. Może z tego "s" zrobiłby coś ala korby z pedałami w rowerze.

#17 deschek

deschek
  • Administrator
  • 113 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 sierpień 2013 - 22:14

Hej, dzieki za Wasze loga, naprawde jestem pozytywnie zaskoczony :) Gora forum bedzie jeszcze zmieniana na lzejsza i nizsza, wrocimy do tematu logo :)


You see lots of happy cyclists. When was the last time you saw a runner smiling?


#18 czmiel

czmiel
  • Użytkownik
  • 471 postów
  • SkądWlkp

Napisano 06 sierpień 2013 - 23:56

A mi się logo bastiana podoba! Struś jest przedni, dymek spod kół fajny, tylko pierwsze F jest jakiegoś dupowatego koloru i odstaje od reszty. No i brak s, ale zauważyłem to dopiero po chwili i nie wiem, czy jest to wielki minus, bo i tak każdy przeczyta szosowe, a nie szoowe. Tak pracują nasze oczy i mózg. 

 

Rónie dorze mógłym napiać ten komntarz w ten spoób a i tak bycie go zrozmieli!



#19 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 07 sierpień 2013 - 06:24

O, forumowy struś po małym face liftingu :D Pomysł przedni!

 

Jak dla mnie typografia troszkę przekombinowana (rozumiem Twoje argumenty, @.bast'ia:n, jednak osobiście wolę proste kroje - tak już mam), za to wkomponowanie liter w koła roweru i nogi strusia - super :)


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#20 .bast'ia:n

.bast'ia:n
  • Użytkownik
  • 99 postów
  • SkądKamieniec Ząbkowicki

Napisano 07 sierpień 2013 - 08:30

z kolorkami można jeszcze się pobawić, zrobiłem to szybko aby pokazać Wam pomysł. Literki "s" nie ma bo zamist tego jest rower, po pierwsze rower jest lepiej widoczny a po drugie każdy odruchowo czyta w tym miejscu "s", ramę rowerka można traktowac jako tą literę, boję się, że dorabiając korbę, może być to nieczytelne :)

 

Wrzucę dziś kilka odmian mojego pomysłu, spróbuję też dać inną czcionkę, choć, będę ją delikatnie bronił bo wydaje mi się, że łączy się ze strusiem idealnie, rozumiem kwestie gustów.

 

 

 

 

sprawdzałem inne czcionki, i do tego strusia ta pasuje idealnie, kolory też są ok - także zbieram teraz zwolenników mojego pomysłu :)


Użytkownik .bast'ia:n edytował ten post 07 sierpień 2013 - 14:57




Dodaj odpowiedź