Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak obejmy klamkomanetki


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 athanasios

athanasios
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 kwiecień 2009 - 20:48

Kupiłem używaną klamkomanetkę sh 600 model 6400 i okazało się, że jest bez obejmy. Próbowałem dopasować obejmę od klamek 105, ale nie podchodzi. Ma ktoś takie cudo na zbyciu, albo patent jak to zastąpić?

#2 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 09 kwiecień 2009 - 22:26

(ciach) i okazało się, że jest bez obejmy.


Jeżeli sprzedający nie poinformował Cię o tym przed dokonaniem transakcji ja bym go ścigał aby na swój koszt dosłał jeszcze obejmę jeżeli zapomniał jej wysłać albo żeby takową kupił/ zdobył i wysłał. Albo zwrot części kasy, w każdym razie uderzyć trzeba do sprzedającego...
Pozdro!

#3 athanasios

athanasios
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 kwiecień 2009 - 08:03

Na sprzedającego natarłem od razu :), ale chciałem wiedzieć czy jakby nie wyszło to idzie gdzieś to dostać.

#4 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 10 kwiecień 2009 - 10:21

Tu właśnie może być ciężko. 6oo-tek już nie produkują (a jak mówisz od 1o5 nie pasują) więc nowych raczej nigdzie nie znajdziesz, chyba, że może gdzieś na konkretne zamówienie. Najprędzej to znajdziesz jakąś używaną od kogoś, z odzysku. Ja mam zbędną ale też od 1o5-ki (55oo)...
Pozdro!

#5 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 kwiecień 2009 - 14:23

Można się pokusić o dorobienie obejmy, zbyt skomplikowana konstrukcja to nie jest.


#6 athanasios

athanasios
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 kwiecień 2009 - 15:05

Obejma do 105 jest prosta, ale do sh 600 już nie. Tam śruba wkręcana jest pod kątem i jakoś dziwny kształt ma korpus klamkomanetki. Jeśli ktoś ma zdjęcie takiej obejmy to będę wdzięczny jeśli wstawi w tym temacie to może faktycznie uda się dorobić.



Dodaj odpowiedź