Skocz do zawartości


Zdjęcie

Giant Tcr 1 Composite

giant tcr szosowy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 impa

impa
  • Użytkownik
  • 1077 postów
  • SkądŚREM

Napisano 06 czerwiec 2015 - 14:02

Na nowych kołach faktycznie wygląda masywnie ;-) U mnie też się nie ułożyły idealnie równo,ale chyba tak mają te conti ponieważ w oryginalnych kołach gianta to samo miałem z nimi .Poprzednio jeździłem na veloflexach corsa i o niebo lepiej się "układały"

 



#22 panpromek666

panpromek666
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 06 czerwiec 2015 - 14:05

Niewiele mnie pocieszyłeś. Z tego wunika, że jakość opon Continental pozostawia dużo do życzenia. Mam prawie nowe Vittorie Zaffiro Pro w rozmiarze 23. Te siadają równiutko na obręczach fulcrumów Racing 7 LG, bez zbędnych ceregieli...



#23 grzes85

grzes85
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 06 czerwiec 2015 - 14:19

Piękny tylko jakoś koszyczki mi się zlewają.

#24 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 czerwiec 2015 - 14:42

@impa, z jakich kółek zmieniłeś na te Fulcrumy?

W sumie te quattro jakieś lekkie nie są, ale że jeździsz po płaskim to nie myślałeś o czymś o wyższym profilu?


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#25 impa

impa
  • Użytkownik
  • 1077 postów
  • SkądŚREM

Napisano 06 czerwiec 2015 - 14:52

Zmieniałem z oryginalnych: Giant P-SL1. Szczerze to myślałem przez jakiś czas nad czymś wyższym ale finansowo bym nie wyrobił,mając na uwadze to że musiałem jeszcze kupić nowe opony a na dniach jeszcze kaseta,łańcuch i owijka pewnie :-)



#26 impa

impa
  • Użytkownik
  • 1077 postów
  • SkądŚREM

Napisano 06 czerwiec 2015 - 22:09

 Czy Twoje dobrze się układają ? Czy nie są krzywe ? Moje mają cholerne bicie, odczuwalne na równym asfalcie. Żadne cuda z układaniem opony nie pomagają. Może mam pecha i trafiłem na felerną serię ?

właśnie jestem po pierwszej dłuższej jeździe na nowych kołach/oponach(nie licząc wcześniejszych 10 km) i powiem szczerze że opony mają dość duże bicie..Jestem ciekaw czy na starych kołach gianta(mniej sztywnych) też by było tak wyczuwalne.Bo co prawda na tamtych kołach mam 23c ale bicie które mają nie jest aż tak "wkurzające".



#27 panpromek666

panpromek666
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 07 czerwiec 2015 - 11:34

U mnie jest podobnie. Na gładkim asfalcie rower dostaje drgawek. Tym większych, im większa prędkość. Zaczyna mnie to irytować do tego stopnia, że wrócę do sprawdzonych opon. Szkoda, bo rozmiar 25C dużo daje pod względem komfortu i trakcji.



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: giant, tcr, szosowy