Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pulsometry Geonaute Z Decathlonu


25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 grudzień 2015 - 21:57

Co do BT to się nie dziw, praktycznie wszystkie nowe nadają w BT 4.0 low energy, a u Ciebie nie ma odpowiedniego sprzętu wbudowanego, sam system to mało.
Jeśli chodzi o ANT to na edge i vivofit od razu wykrywają nadajnik, spróbuj wpisać ręcznie id nadajnika, diabli wiedzą, czy wszystkie mają ten sam id, jeśli tak to wpisz 1548 (mój ma taki) - oczywiście chodzi o ten z dx, a nie deca?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#22 zeralda

zeralda
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 grudzień 2015 - 23:25

Co do BT to się nie dziw, praktycznie wszystkie nowe nadają w BT 4.0 low energy, a u Ciebie nie ma odpowiedniego sprzętu wbudowanego, sam system to mało.
Jeśli chodzi o ANT to na edge i vivofit od razu wykrywają nadajnik, spróbuj wpisać ręcznie id nadajnika, diabli wiedzą, czy wszystkie mają ten sam id, jeśli tak to wpisz 1548 (mój ma taki) - oczywiście chodzi o ten z dx, a nie deca?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Tak, ten z DX. Zresztą kupiłem po Twoim poście (ale nie żałuje, przyda się w przyszłości). Na smarcie mojej Zofii łapie BT bez problemu tylko ja głupi nie sprawdziłem jakiego mam Androida (byłem przekonany, że skoro kupiłem w 2015 to nie powinno być problemu z upgradem). 

 

Nie wiem za bardzo gdzie w odbiorniku mogę wpisać to Id. W menu ustawień Colorado nie mogę nic takiego znaleźć.



#23 lubelaczek

lubelaczek
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 13:08

Odkopię temat. Dawno temu pytałem o Polara h7 i Geonaute z Deca: https://www.decathlo...id_8334795.html

 

Czy ktoś ma porównanie, który jest po prostu lepszy ? Mam zmaiar używać ze stravą/endomondo. Ant+ nie jest mi potrzebne, ale może kiedyś kupię jakiegoś garmina (a może nie).

Prozor polecał pulsometr z DX.com, Miałem kupić, ale jakoś nie kupiłem. Raczej wolałbym geonaute lub polara (tak jakoś mi się ubzdurało), stąd proszę o porównanie, jeśli ktoś miał doczynienia z tymi modelami.



#24 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 10 kwiecień 2017 - 19:19

Z Decathlonu opaska u mnie sprawuje się bez zarzutu. Żadnych wariacji. 3 rok leci najpierw z zegarkiem ant+, potem telefonem, zima swift a na codzień Bryton Rider. Pasek prany x razy. Pocę się okrutnie więc mikroklimat raczej nie sprzyja.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


  • lubelaczek lubi to

#25 lubelaczek

lubelaczek
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 21:19

Ok. Dzięki za opinie. To jeszcze tak dopytam o ten ant+. Gdyby mi kiedyś przyszło do głowy kupić zegarek, garmina, czy miocyclo, to czy to wszystko obsłuży ant+ ? Czy są może jakieś różne standardziki, kompatybilności ?



#26 pajak

pajak
  • Użytkownik
  • 383 postów
  • SkądGdynia

Napisano 10 kwiecień 2017 - 21:48

ANT+ to jest "standardowy" standard. Wszystko ze wszystkim (no.. może ciut przesadziłem, "zegarek" musi obsługiwać profil czujnika).

Może i nudny będę.. ale powoli czas na Adidasy się kończy, za psie pieniądze można uzupełnić swoje "zasoby".

Szczególnie polecam HR i dongla do PC :) (zestaw kupiłem ostatnio za 45zł, jeszcze z kolejnym footpodem.. od niechcenia może służyć jako czujnik kadencji).





Dodaj odpowiedź