Skocz do zawartości


Baza sklepów on-line: Polska i zagranica


123 odpowiedzi w tym temacie

#101 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 02 grudzień 2016 - 19:23

Dzięki za miłe słowa! Opieka po sprzedaży to u nas rzecz święta :)


  • Greek lubi to

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#102 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 02 grudzień 2016 - 23:25

To ile rabacik na te bez śrubki..? ;)

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#103 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 21 kwiecień 2017 - 19:32

Koledzy mam pytanko szukam konkretnego sklepu rowerowego z rowerami z okolic zielona góra ,Poznań kolezanka chce kupić rower na komunię do 1500 zł dla chłopca .Lecz szuka po allegro gdzie zauważyłem ,że sami ludzie nie znający sie na rzeczy wciskają jej kit mam nadzieję ,że pomożecie ;)



#104 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 19:41

Alzashop - taki sklep z Czech, działający w całej Europie. Zdecydowanie nie polecam, po tygodniu od opłacenia zamówienia (torby Blackburn) anulowali zamówienie zasłaniając się nagłym brakiem towaru. Zwracają równowartość koszyka, więc kilka dych za przewalutowanie w plecy.



#105 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2875 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 kwiecień 2017 - 17:15

Czołem,

 

w trakcie poszukiwań rowerka, możecie trafić na stronkę:

http://www.atkraken.com/

 

Próbowałem cos o nich znaleźć, ale wygląda to ogólnie na szwindel. Tak więc zalecam grubą ostrożność.

https://forum.cyclin...ic.php?t=113660



#106 slaweko

slaweko
  • Użytkownik
  • 593 postów
  • Skądz Polski

Napisano 27 kwiecień 2017 - 12:09

Sklep Bikestacja.pl - zdecydowanie ODRADZAM! Zakup kasety, na stronie www - dostępna, dzwonię dodatkowo żeby potwierdzić dostępność: oczywiście jest na stanie. Składam zamówienie, robię przelew i dostaję emaila, że kasetę mi prześlą za 1,5 tyg! Dzwonię wyjaśnić: Pani i Pan w słuchawce: no przecież nie ma kasety na stanie i muszą zamówić zanim mi prześlą!!! Brak słów...

 

Sklep Cyklomania.pl - zdecydowanie POLECAM! Sporo zakupów u nich robiłem kilka lat temu i teraz. Odpowiadają b. szybko na emaile. Bardzo szybko przesyłają towar.  Bez żadnych problemów zwroty i b. szybko oddają kasę.Bardzo kompetentny i miły P. Gebauer.


  • er_te lubi to

#107 slaweko

slaweko
  • Użytkownik
  • 593 postów
  • Skądz Polski

Napisano 27 kwiecień 2017 - 13:50

Hahaha, właśnie dostałem emaila z Bikestacja.pl: przedłużony czas realizacji zamówienia 9 dni roboczych. Bez komentarza...



#108 macior

macior
  • Użytkownik
  • 128 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 15:03

Wprawdzie nie zamawiałem w BS ale dziś pytałem o pompkę crank brothers gem bo mieli fajną cenę na allegro i aukcja się skończyła lub ją zakończyli, zapytałem czy jest jeszcze dostępna, dosyć szybko otrzymałem wiadomość, że tak jest dostępna i mogę zamówić na ich stronie i wysyłka 6 dni, sprawdzam na ich stronie i ma status "zielony" dostępna. Także za kontakt + , jednak czasy dostawy jak widać nie są zbyt szybkie.



#109 Vegeta

Vegeta
  • Użytkownik
  • 178 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 20:51

Od kilku lat ten sam temat z Bikestacją. Komentarzy na ten temat pełno. Tylko przeczytać wcześniej i nie będzie zaskoczenia ;-)

#110 climber

climber
  • Użytkownik
  • 37 postów
  • Skądze wsi

Napisano 29 kwiecień 2017 - 22:53

Sklep r2-bike.com, dość popularny niemiecki sklep, zamówienie 14 kwietnia, do dzisiaj tj, 30 kwietnia nie wysłane, 20 kwietnia przysłali email że wysyłka może się opóźnić do tygodnia ponieważ nie mają jednej rzeczy i muszą zamówić od dystrybutora choć wszystkie przedmioty miały status natychmiastowa wysyłka. 

Ostatnio robiłem dużo zamówień w sklepach za granicą, Holandia, Anglia, Tajwan, żadnych problemów i opóźnień, i o dziwo tam gdzie się najmniej spodziewałem problemów taki kwiatek.



#111 macior

macior
  • Użytkownik
  • 128 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 07:02

www.rowertour.com - ceny w porządku, wysyłka bardzo sprawna, kupię pewnie jeszcze tam coś nie raz.

 



#112 berski

berski
  • Użytkownik
  • 574 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 10 czerwiec 2017 - 17:55

Nie ma ktoś kodu zniżkowego do wiggle?



#113 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 25 maj 2018 - 22:19

Odkopię trochę temat:

- polecam sklep rove.pl - miło mnie zaskoczyli profesjonalnym podejściem do klienta, normalnie jak nie w Polsce

- bikecenter - nie polecam - 11 dzień czekam na przesyłkę.



#114 tcp

tcp
  • Użytkownik
  • 501 postów
  • SkądZ nienacka

Napisano 26 maj 2018 - 07:50

Dzięki za odkopanie. Potwierdzam :

- bikecenter - nie polecam - 11 dzień czekam na przesyłkę. Podobno jest już w drodze.



#115 slaweko

slaweko
  • Użytkownik
  • 593 postów
  • Skądz Polski

Napisano 06 czerwiec 2018 - 21:11

wertykal.com - sprzedają towar, którego nie mają na stanie. Zamówiłem i zapłaciłem za mostek Deda Zero 100 10cm. Odezwali się dziś i zaproponowali 9cm albo czekanie 30 dni! Uuuu, od chinola to ja sam sobie zamówię i taniej (oczywiście w dupie mam chińskie podróby). Kiedyś to był świetny sklep, dziś szkoda słów...

#116 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 06 czerwiec 2018 - 22:13

A ja mam o Wertykalu jak najlepsze zdanie - zawsze miałem z nimi szybki/dobry kontakt i błyskawiczną wysyłkę. Myślę, że to nadal dobra firma, a tylko wyjątkowo coś im się przytrafiło.

 

Skoro o czekaniu na towar mowa - w sklepie Rove.pl zamówiłem pompkę Blackburn. Miałem dostać po 7 dniach, stwierdzili, że już wysyłają i...nic. Po kolejnej mojej uwadze przyszła przesyłka z przeprosinami i darmową pompką, za którą nie musiałem płacić.



#117 sempik

sempik
  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 14:21

Zaryzykowałem zakup w bikestacja.pl. 26 października zamówiłem szytki i parę drobiazgów. Wszystko dostępne na stronie. Do dziś nie mam przesyłki a mijają 3 tygodnie. Odradzam. Dwa lata temu też zamawiałem jakieś szpeje i wszystko było ok.



#118 admsk

admsk
  • Użytkownik
  • 383 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 14:59

Mają parę baniek długu więc nie ma się co dziwić 😉

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka



#119 jijx

jijx
  • Użytkownik
  • 218 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 12:07

https://kaski.com jest w porządku?
  • jijx lubi to

#120 lupus

lupus
  • Użytkownik
  • 337 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 12:31

Oni maja tez sklep stacjonarny w Bielsku i chyba tez plecaki.com ;)





Dodaj odpowiedź