Skocz do zawartości

Zdjęcie

Baza sklepów on-line: Polska i zagranica

111 odpowiedzi w tym temacie

#101 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 5840 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 02 grudzień 2016 - 19:23

Dzięki za miłe słowa! Opieka po sprzedaży to u nas rzecz święta :)

• Greek lubi to
rowerplus-logo-2.png

#102 Siara_iwj

Siara_iwj

Zło Konieczne

• Moderator
  • 1812 postów
  • SkądSheffield

Napisano 02 grudzień 2016 - 23:25

To ile rabacik na te bez śrubki..? ;)
Dołączona grafikaLekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman Dołączona grafika

#103 intel action

intel action
  • Użytkownik
  • 937 postów
  • Skądkielce

Napisano 21 kwiecień 2017 - 19:32

Koledzy mam pytanko szukam konkretnego sklepu rowerowego z rowerami z okolic zielona góra ,Poznań kolezanka chce kupić rower na komunię do 1500 zł dla chłopca .Lecz szuka po allegro gdzie zauważyłem ,że sami ludzie nie znający sie na rzeczy wciskają jej kit mam nadzieję ,że pomożecie ;)

#104 dao

dao
  • Użytkownik
  • 642 postów
  • SkądOpole / S. Yorkshire

Napisano 21 kwiecień 2017 - 19:41

Alzashop - taki sklep z Czech, działający w całej Europie. Zdecydowanie nie polecam, po tygodniu od opłacenia zamówienia (torby Blackburn) anulowali zamówienie zasłaniając się nagłym brakiem towaru. Zwracają równowartość koszyka, więc kilka dych za przewalutowanie w plecy.

#105 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 17:15

Czołem,

w trakcie poszukiwań rowerka, możecie trafić na stronkę:

http://www.atkraken.com/

Próbowałem cos o nich znaleźć, ale wygląda to ogólnie na szwindel. Tak więc zalecam grubą ostrożność.

https://forum.cyclin...ic.php?t=113660

#106 slaweko

slaweko
  • Użytkownik
  • 371 postów
  • SkądDęblin

Napisano 27 kwiecień 2017 - 12:09

Sklep Bikestacja.pl - zdecydowanie ODRADZAM! Zakup kasety, na stronie www - dostępna, dzwonię dodatkowo żeby potwierdzić dostępność: oczywiście jest na stanie. Składam zamówienie, robię przelew i dostaję emaila, że kasetę mi prześlą za 1,5 tyg! Dzwonię wyjaśnić: Pani i Pan w słuchawce: no przecież nie ma kasety na stanie i muszą zamówić zanim mi prześlą!!! Brak słów...

Sklep Cyklomania.pl - zdecydowanie POLECAM! Sporo zakupów u nich robiłem kilka lat temu i teraz. Odpowiadają b. szybko na emaile. Bardzo szybko przesyłają towar.  Bez żadnych problemów zwroty i b. szybko oddają kasę.Bardzo kompetentny i miły P. Gebauer.

• dao lubi to

#107 slaweko

slaweko
  • Użytkownik
  • 371 postów
  • SkądDęblin

Napisano 27 kwiecień 2017 - 13:50

Hahaha, właśnie dostałem emaila z Bikestacja.pl: przedłużony czas realizacji zamówienia 9 dni roboczych. Bez komentarza...

#108 macior

macior
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 15:03

Wprawdzie nie zamawiałem w BS ale dziś pytałem o pompkę crank brothers gem bo mieli fajną cenę na allegro i aukcja się skończyła lub ją zakończyli, zapytałem czy jest jeszcze dostępna, dosyć szybko otrzymałem wiadomość, że tak jest dostępna i mogę zamówić na ich stronie i wysyłka 6 dni, sprawdzam na ich stronie i ma status "zielony" dostępna. Także za kontakt + , jednak czasy dostawy jak widać nie są zbyt szybkie.

#109 Vegeta

Vegeta
  • Użytkownik
  • 160 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 20:51

Od kilku lat ten sam temat z Bikestacją. Komentarzy na ten temat pełno. Tylko przeczytać wcześniej i nie będzie zaskoczenia ;-)

#110 climber

climber
  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Skądze wsi

Napisano 29 kwiecień 2017 - 22:53

Sklep r2-bike.com, dość popularny niemiecki sklep, zamówienie 14 kwietnia, do dzisiaj tj, 30 kwietnia nie wysłane, 20 kwietnia przysłali email że wysyłka może się opóźnić do tygodnia ponieważ nie mają jednej rzeczy i muszą zamówić od dystrybutora choć wszystkie przedmioty miały status natychmiastowa wysyłka. 

Ostatnio robiłem dużo zamówień w sklepach za granicą, Holandia, Anglia, Tajwan, żadnych problemów i opóźnień, i o dziwo tam gdzie się najmniej spodziewałem problemów taki kwiatek.

#111 macior

macior
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 07:02

www.rowertour.com - ceny w porządku, wysyłka bardzo sprawna, kupię pewnie jeszcze tam coś nie raz.

#112 berski

berski
  • Użytkownik
  • 337 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 10 czerwiec 2017 - 17:55

Nie ma ktoś kodu zniżkowego do wiggle?

Dodaj odpowiedź