Skocz do zawartości


Zdjęcie

Systemy Bezdętkowe Ale Nie Szytki


64 odpowiedzi w tym temacie

#61 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 23 czerwiec 2017 - 20:58

Rower sluzy do jezdzenia, a nie serwisowania :)
Na bezdetkach w mtb jezdze od jakis 8-10 lat. Jak to byl moj glowny sport, przed szosa, to tluklo sie troche na mtb. Przy zmianach opon, czy tez sezonowych serwisach tubelessow niejednokrotnie wyciagalem ze srodka opony druciki, czy tez kolce. Na detkach kapec, a tu nawet nie wiedzialem, ze cos wlazlo w opone. Teraz jezdze na mtb okazjonalnie ale z przyzwyczajenia caly czas na plynie.

#62 mburs

mburs
  • Użytkownik
  • 347 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 czerwiec 2017 - 21:20

Ostatnio wlali mi jakieś magiczne mleko od Shimano, podobno nie zbryla się i można jeździć przez dwa lata. I trzyma powietrze jak dętka. Na razie mogę potwierdzić to ostatnie. Za rok dam znać co do wcześniejszych punktów. Jedynym minusem ma być że nie do opon wszystkich producentów.

#63 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 24 czerwiec 2017 - 05:51

Mleko od Shimano? Przecież oni nie robią mleczka ;) Może Continental Revo, który jest w dystrybucji Shimano Polska?

 

Faktycznie Revo lepiej uszczelnia opony Continentala. Do opon innych marek zupełnie się nie nadaje.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#64 puchaty

puchaty
  • Użytkownik
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 24 czerwiec 2017 - 06:33

A jakie mleko polecacie? Ja do tej pory używałem mleka od Bontragera, ale skończył mi się właśnie duży pojemnik - w przełaju kilka razy musiałem dolewać - i zastanawiam się które mleko wybrać.

#65 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 24 czerwiec 2017 - 18:43

W użytkowaniu na co dzień mam bardzo dobre doświadczenia ze Stan's No Tubes i Tufo Standard (żółty).

 

Do napraw Tufo Extreme (pomarańczowy).


  • puchaty lubi to

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?




Dodaj odpowiedź